Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali ste že zamenjali garderobo?

Ali ste že zamenjali garderobo?

Zdajle se pripravljam, da privlečem na plan škatle s poletno garderobo in zamenjam z njo zimsko po omarah. Saj ni tako težko, ampak likanjeeeeeeeeee tega…… Grrrrrrrr

Sreča, nimam težav s tem.Zimsko omaro imam spodaj, poletno zgoraj.Tako imam oblačila razdeljena.
Sem pa dokupila že par stvari za letno garderobo.Upam, da mi bo ratalo v juniju priti še do Milj pri Trstu, pa bom čisto zadovoljna.Sem si pa kupila zadnjič zlate sandale v Massu.Za 30 evrov.


Kaj pa imajo v miljah

Sreča, nimam težav s tem.Zimsko omaro imam spodaj, poletno zgoraj.Tako imam oblačila razdeljena.
Sem pa dokupila že par stvari za letno garderobo.Upam, da mi bo ratalo v juniju priti še do Milj pri Trstu, pa bom čisto zadovoljna.Sem si pa kupila zadnjič zlate sandale v Massu.Za 30 evrov.
[/quote]

nova
Uredništvo priporoča

Joooj, koliko luštnih poletnih majčk sem našla. Sploh nisem vedela, da jih imam. Pa koliko poletnih pižam… Super. 🙂

Menjavam postopoma, najprej strogo zimske (puhovke, puloverje,škornje,,,), pa kasneje jakne….sedaj moram privleči na dan le še sandale in strogo poletne majčke, kratke hlače za v naravo….tisti dve poletni oblekci:)


Kaj pa imajo v miljah

Sreča, nimam težav s tem.Zimsko omaro imam spodaj, poletno zgoraj.Tako imam oblačila razdeljena.
Sem pa dokupila že par stvari za letno garderobo.Upam, da mi bo ratalo v juniju priti še do Milj pri Trstu, pa bom čisto zadovoljna.Sem si pa kupila zadnjič zlate sandale v Massu.Za 30 evrov.
[/quote]
[/quote]

Oblačila.

Kako zanimivo, ene vlečete na plano škatle s poletnimi oblekami, ene imate za zimska in poletna oblačila celo dve ločeni omari. Jaz imam oblek toliko, da grejo pod predal pod posteljo, pa vedno jamram, da je to premalo, dobim pa odgovor, koliko da imam oblek. Groza. Srečnice. Upam, da bom nekoč kot ve imela vse tako lepo pošlihtano.


Pa kako zelo so se “uskočile”!!☺☺☺

obožujem kakšno lahko tenko dolgo oblekco ki plapola v vetru, najraje temno modra ali vijolična barva, pa zapestnica tirkizne barve, to sem jaz 🙂

Oblačil nimam v škatlah, ampak lepo zložena ali obešena v omari. Včasih poleti prestavim puloverje na višjo polico, da imam na najbolj dostopnih policah več prostora za poletne kose, to je pa tudi vse.
Pižame imam vse v istem predalu. Tudi druga oblačila imam razporejena glede na tip ali funkcijo, ne glede na sezono. Torej športna oblačila v enem predalu, obleke (poletne in zimske) visijo na enem koncu omare, krila skupaj, elegantne hlače skupaj, kavbojke in kratke hlače so zložene na eni polici, itd. Do sedaj se mi tudi še ni zgodilo, da bi me kakšna majice presenetila, ker bi pozabila nanjo.

Edino resno rošado naredim v omari za čevlje. Škornje in drugo zimsko obutev pospravim v škatle in na najvišjo polico v omari za čevlje, poletne čevlje pa vzamem iz škatel ter prestavim na nižje police. To opravilo me letos še čaka.

Opomba: Zanimiv naslov. Jaz menjavo garderobe sicer razumem kot menjavo starih oblačil z novimi, ne kot prestavljanje svojih oblačil sem in tja.

Jap, takoj, ko je bila tema objavljena, sem pogruntala, da bi kdo lahko naslov razumel drugače kot pa je bil mišljen. 🙂

Ja in kje so zdaj poletni športni sandali???? Grrrrrrr

Preveč škatel pri hiši.

dedci poleti v prostem času nosimo kratke hlače in t-shirte, večinoma teh stvari ni treba likat.

Jaz trenutno delam splošno čistko, ker imam čisto preveč stvari, ki jih ne nosim – ne poleti ne pozimi, niti vmes… Ko bom končala, bo v omarah dovolj prostora za zimske in poletne cunje. Čevlji so druga zgodba… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Imaš tako slab spomin, al kaj?

Imaš tako slab spomin, al kaj?
[/quote]

Preveč škatel imam. Sicer sem pa našla. In zraven en kup starih sandal, ki bodo ob prvi priliki šli na RK. Morda bodo še komu uporabni.

Kako to misliš, da kratkih hlač in T-shirtov ni treba likati? Pa ja ne moreš pomečkan okrog hoditi.

Kako to misliš, da kratkih hlač in T-shirtov ni treba likati? Pa ja ne moreš pomečkan okrog hoditi.
[/quote]

Jaz likam izključno hlače na rob. Za vse ostalo se potrudim, da lepo obesim na stojalo… In deluje. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Kako to misliš, da kratkih hlač in T-shirtov ni treba likati? Pa ja ne moreš pomečkan okrog hoditi.
[/quote]

Jaz likam izključno hlače na rob. Za vse ostalo se potrudim, da lepo obesim na stojalo… In deluje. 🙂
[/quote]

Hja….vse moje hlače na rob pa sčasoma postanejo hlače brez roba. 😀

Jaz likam izključno hlače na rob. Za vse ostalo se potrudim, da lepo obesim na stojalo… In deluje. 🙂
[/quote]

Hja….vse moje hlače na rob pa sčasoma postanejo hlače brez roba. 😀
[/quote]

Ene moje tudi, ampak zato, ker tako lepše stojijo…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

ne morem verjet, dve leti nosite iste cote???

pa čevlje tudi???

Pa ne samo dve.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Jap, grozne smo.


Pride v kompletu z avtom.

Moje kratke hlače so večinoma take, da ni treba likat.

New Report

Close