Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako povedati punci da sem zaljubljen vanjo?

Kako povedati punci da sem zaljubljen vanjo?

Pozdravljeni!

Torej, to punco poznam ze nekaj let, spoznala sva se kot otroka. Od takrat se nisva videvala prav pogosto, ampak sva ze ves cas prijatelja. V zadnjem casu sva malo bolj pogosto v stiku, tudi prek telefona, ampak je odnos povsem prijatljski. Punca mi je res vsec ampak ne vem kaj misli oz. cuti ona. Kako naj ugotovim, ce morda tudi ona cuti kaj vec do mene? Kako naj ji povem, pokazem da jo imam rad? Kaj ce ona misli da sva samo prijatelja, kaj potem? Star sem pa 23. Priznam, da me je sram, da tole sprasujem na forumu, namesto da bi sam nasel resitev ampak sem res nekoliko izgubljen glede tega 🙁

POVEJ JI TO. Da čutiš nekaj do nje. Nimaš kaj izgubit.

Kaj pa če bi za začetek začel s kakšnimi lepimi pozdravčki, kontakt itak imata, npr za dobro jutro, kakšne lepe verze, ji boš polepšal dan 😉 pa čez dan ji kaj lepega napišeš, na tak način je mene moj bivši osvajal 😉 boš videl njeno reakcijo, potem jo lahk kaj pokličeš, jo povabš kam in ji tud poveš kaj do nje čutiš.

Carica zdaj si nadrsala, un ki ma nadimek ” južne so moj lajf” te bo zagrabil haha 🙂 prav simpatičen je

Heh, ja, tud men deluje tako ko berem njegove komentarje oz objave ful fejst, ampak si bo žal moral najt eno drugo južno 😉

Povej ji direkt, tko kot čutš.

Viski ti lahko razveže jezik.

Ti si po moje že zdavnaj v coni prijateljstva.

Tud jst mislm tko.

Hahaha
Si me nasmejal/a.
Nisem vedel, da se bo kdo tako zavzel zame.
Sem pa tega zelo vesel, tud vi ste simpatični. 😉

Tud jst mislm tko.
[/quote]

Ponudba za večerjo še stoji, samo nate še čakam. 🙂

Tud jst mislm tko.
[/quote]

Ponudba za večerjo še stoji, samo nate še čakam. 🙂
[/quote]

Lej ga, kje si bil? 🙂

Ponudba za večerjo še stoji, samo nate še čakam. 🙂
[/quote]

Lej ga, kje si bil? 🙂
[/quote]

V maestro celje pejt, ti bo vecerjo postregel. Sam prepricaj se prej, da on placa, ce te ze vabi ker ga zna zamamiti zelhacpo zasluzku in bo cvenke od tebe izvlekel pod pretvezo neke vecerje. Jst sn na tak nacin ostala brez 80 e, ki bi jih krvavo potrebovala. On pa sam grabi,poglej mal kolk prometa ima, ti bo jasno pozresnost,pri tem se ne ustavi tud, ce se na najvecjem revezu okoristi, zgrabi vsako priloznost.

Jaz mislim, da je najbl, da ji ne poveš, pač pa se ji počasi približuj skozi prijateljstvo. KEr če se ji všeč, ti bo itak nakazala, če ji pa nisi, pa ti itak ne pomaga, da si še tako vanjo zatreskan, če ona vate ni. Iz usmiljenja nobena ne bo s tabo.

V bistvu je tako, da s tem, da ji poveš, ne pridobiš ničesar, samo prestrašiš jo lahko, če ji nisi všeč na tak način. Potem se bo takoj sprevrglo v neprijetne občutke, kako te najmanj boleče zavrniti.

To se najbolje “pove” po ovinkih ob previdnem tipanju, tako pač je.

Mislim, sej vsak normalen človek približno ve, kje stoji pri osebi, s katero ima kontakt. Samo debilkotom je treba vse narisat nazorno in direktno.

Zenske nismo debili, da ne vidimo kako se neki tip financno okorisca na nas in ta pocne prav to… vedno znova dokazuje, vceraj so starsi v oraksi videli kaksen hinavc je kako hina sko manipulativno spravlja nih ob denar in tako je tudi mene… jasno videno o vsem smo bili obvesceni ze prej, tako da se je jasno pokazal kaksen clovek je in kaksne.namene ima in jim je potrdil to jar so drugi tufi o nnemu govorili, da se hoce s kao igranjem neke ljubezni samo financno okoristiti na njihov racun… vceraj jasno dokazano z njegovimi dejanji…. zato paboata posebej stal za tem, da se dobi pisno napisano to kar je bilo povedano na preglefu ustno s strani tega, ki je pregled opravljal in gledal slike in je dolzen po uradni dolznosti to tudi napisati pisno…. pise v pravilniku da je dolzen. In to smo placali on pa tega ni dal, prav tako je dolžan vrniti tudi vso dokumentacijo s pisnimi izvidi pregleda slik z njegove strani, kot jih je ustno pojasnil dolzan je toidenticno zapisati na izvid. Ker je dolzan govoriti resnico in resnico pacientu pojasnjevati kot tudi zapisati. Aja pa naj se opomnim, da mr kaze slike v celoti v vseh sekvencah in nicesar nikjer zadaj, kar ne bi bilo vidno, preverjeno pri strokovnjakih ne pozabi ata moj je bil veckrat na mr pri razlicnih izvajalcih in pozna tudi nevrokirurge in ja dejstvo in njihova ingp je, da se na mr vifidi vse podrobno in natancnoo. zato pa je toliko slik, dapokazejp vse preglede, tako da vse slike kazejo jasno vse in vse je vidno na slikah in torej je vceraj imel vse slike na voljo za popolni pregled in postavitev mnenja, ki ga je povedal. njihovo interpretacijo ob pregledu je dolzan tudi napisati identično kot jo je razlagal, ker to mu zapoveduje zakon da govori resnico in jo tudi mora zapisati v izvidu. Zatorej je imel na voljo popolne slike celotne glave in je povedal kot je da je to prirojeno in da nikakor ni za op, je to dolzan napisati… .. ker to je del pregleda in pregled so mastno se celo vec zaracunali kot so povedali ceno, brez da bi izdali popolni izvid o mnenju slik, ki jih je videl in kot jih je tudi ustno interpretiral. Tako da to mnenje pregleda slik je dolzan zapisati, ker je imel vso popolno potrebno slikovno gradivo in ga tufi videl.
Ata bo vztrajal z vsemi sredstvi, ker kradel nas nihce ne bo… ti pa samo sanjaj o kaksnem kontaktu z igranjem nekega prijateljstva, ker si vceraj se enkrat vec potrdil, da ti gre samo za denar, da se finančno oskodujes mene in mojo druzino. Si vceraj to jasno dokazal s svojimi dejanji, da ti je eduni cilj povzrocitev skode meni poleg zdravstveno se financno in financno oskododovanje mojih starsev. In ne ne bos prisel niti blizu ne. Ce nisi ugotovil ze prejsnji teden si popolnoma ignoriran. Od tebe se obrnemo stran, ce te samo v daljavi vidimo. Toliko o razumljivih znakih tebi, da ti je in bo ostalo jasno. Kako pa ti kazessvoja dejanja pa si tako pokazal v vseh teh letih vceraj pa se direktno mami in ocetu posebej z namenskim financnim oskodovanjrmu, ki ga preko vez tako hinavsko zakamufliras, samo toliko pa nisi pozoren bil, da smo mi v ozadju vseskozi vedeli jaj pocenjas in kaksni so tvoji nameni. Toliko o zem kaj govorijo tvoja dejanja in kako so nam kristalno jasna in koliko kdo sploh hoce ineti opravka s tabo. Da se ne rabis mucitivz nekimi os. Priznanji, ki bi jih igral za namene tvojega lastnega financnega okoriscnja na skodo drugih.

Ponudba za večerjo še stoji, samo nate še čakam. 🙂
[/quote]

Lej ga, kje si bil? 🙂
[/quote]

Imel sem obveznosti in nisem utegnil. Če povem po pravici, hodim na ta forum predvsem zaradi tebe, da lahko preberem kakšno tvojo objavo, ki me vedno nasmeji in mi polepša dan.
Še izbiraš vrsto hrane ali kaj? 😉
Sej lahko tud zavrneš ni problema, bom preživel, čeprav bo prvih par dni bolj težkih in bom potočil kakšno solzico verjetno. 😉

Lej ga, kje si bil? 🙂
[/quote]

Imel sem obveznosti in nisem utegnil. Če povem po pravici, hodim na ta forum predvsem zaradi tebe, da lahko preberem kakšno tvojo objavo, ki me vedno nasmeji in mi polepša dan.
Še izbiraš vrsto hrane ali kaj? 😉
Sej lahko tud zavrneš ni problema, bom preživel, čeprav bo prvih par dni bolj težkih in bom potočil kakšno solzico verjetno. 😉
[/quote]

Je lepo

Preprosto poveš ji, osebno, ne prek SMS ali e-maila z nepotrebnimi verzi in podobno navlako. Iskreno poveš kaj čutiš in to je to, več kot zavrnjen ne moreš biti, ubila te ne bo, če ji ne bo všeč.

Zase se spomnim samo ene punce, ko sem ji preprosto povedal kaj čutim, zavrnila me je, prijateljstva po tistem ni bilo več… ampak ta punca je še danes sama, saj nima pošlihtano v glavi. Nisem se sekiral, danes se sekiram še manj, saj poznam razlog za zavrnitev. V vseh ostalih primerih sem bil deležen pozitivnega odziva, tudi v nekaj redkih primerih, ko iz tega ni bilo nič, še danes smo prijatelji.

Direktno in jasno je najbolje. Je najvecja verjetnost, da dobis odgovor, ki ga zelis.

Ji pa napiši 🙂

Nikakor NE, to je narobe, povej ji OSEBNO

Sem generacija, ko še ni bilo mobilnih telefonov GSM, le NMT in še ni bilo e-mailov in smo z lahkoto preživeli brez tega, Seveda je jasno, da ni bilo niti FB, niti drugih komunikacijskih kanalov, mogoče navaden analogni telefon, še tega niso imeli vsi po kakšnih vaseh. Pristni osebni stik in pogovor na 4 oči je še vedno najboljši.

A boste seksal tut preko tehnologije a se boste šli raje mešanje in izmenjavo telesnih tekočin????

npr takole:
https://www.youtube.com/watch?v=k80UQWWUIYs

oh ja, že leta 1993 so vedeli koliko slabega nam bo prinesla prihodnost
http://www.imdb.com/title/tt0106697/

Nikakor NE, to je narobe, povej ji OSEBNO

Sem generacija, ko še ni bilo mobilnih telefonov GSM, le NMT in še ni bilo e-mailov in smo z lahkoto preživeli brez tega, Seveda je jasno, da ni bilo niti FB, niti drugih komunikacijskih kanalov, mogoče navaden analogni telefon, še tega niso imeli vsi po kakšnih vaseh. Pristni osebni stik in pogovor na 4 oči je še vedno najboljši.

A boste seksal tut preko tehnologije a se boste šli raje mešanje in izmenjavo telesnih tekočin????

npr takole:
https://www.youtube.com/watch?v=k80UQWWUIYs

oh ja, že leta 1993 so vedeli koliko slabega nam bo prinesla prihodnost
http://www.imdb.com/title/tt0106697/
[/quote]

Smeh :))) imas pa prav

Lej ga, kje si bil? 🙂
[/quote]

Imel sem obveznosti in nisem utegnil. Če povem po pravici, hodim na ta forum predvsem zaradi tebe, da lahko preberem kakšno tvojo objavo, ki me vedno nasmeji in mi polepša dan.
Še izbiraš vrsto hrane ali kaj? 😉
Sej lahko tud zavrneš ni problema, bom preživel, čeprav bo prvih par dni bolj težkih in bom potočil kakšno solzico verjetno. 😉
[/quote]

Mal sm pozna, velik obveznosti…si že izbral?:)

Hmmm… jaz bi ji povedal med seksom….

New Report

Close