Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za rojstni dan si zelite?

Za rojstni dan si zelite?

Jutri imate rojstni dan, katera je tista prva (realna in MATERIJALNA!!!) stvar ki bi si jo zazeleli…. taka v mejah normale…. taka skrita zeljica ki bi si jo konec koncev lahko sami kupili…ampak bi vas pa prav oarecila ce bi jo vam nekdo poklonil.
Sprasujem pa samo za materijalne stvari…. sreca, nasmeh, lepe misli…. odpadejo…

Sama imam v kratkem rojstni dan…pa edina stvar ki si jo potihem zelim (pa spet ne tako zelo full) je morda kaka pandorina zapesnica… mislim, da je sicer ne bom dobila ker ne bo hihce pomislil nanjo…sploh ker nikoli nisem izrazila zelje zanjo….

In kaj je tista stvar ki je sploh ne zelite.. no tu imam sama sirsi nabor… ne maram raznega nakita (ja to vem da ne gre skupaj z zgornjo zeljo in zato je se tok manjsa moznost da jo dobim), rut, salov, denarja sploh ne, in pa nic v rjavi barvi ker je ne maram…

Pa vse zelje…cist tko na izi…ne rabim modrovanja o materialnem, nematerijalnem …itd… nekaj kar bi imeli oz bi vam naredilo nasmesek na obraz…tisto uau to sem pa ze kledala pa si nisem kupila…

Lp

potovanje v Indijo za 3 mesece…mislim, da bom kar šla preko zime, barve, vonjave, mir in tišina v ašramu, to si želim

Sem imela par mesecev nazaj okroglo, pa še vedno nimam darila, ker nism znala povedati, kaj. Seveda, potovanje takoj, ampak ne mores take vrednosti želeti od nekoga.

Jaz bi najraje bon za masažo ALI bon turistične agencije ALI masažni stol (OK, to je drago) ALI kakšno dobro knjigo ALI pleten stol – jajčko – z blazino ALI eno dobro trenirko ALI bon za kakšno kuharsko delavnico … Uh, želja kolikor hočeš! 🙂

Potovanje pač ni skromna željica, če tu o takih govorimo.

Bon za knjigarno bi me lepo ostečil.

bon za Maxija – oddelek kozmetike 🙂

New Report

Close