Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek enapotnice

enapotnice

Mene pa zanima kako deluje to elektronsko naročanje sploh…
že drugič se je zgodilo, da je nekomu v družini zdravnica rekla samo naj se elektronsko naroči… nisem dobil ne web strani ne ničesar… ok v prvo ko sem bil sam na vrsti sem našel to stran: https://narocanje.ezdrav.si/
tukaj očitno rabiš številko napotnice, sem poklical nazaj in jo dobil, čeprav se je sestra čudila zakaj jo rabim…
danes je oče dobil isto navodilo, samo naj se elektronsko naroči, spet brez številke napotnice… a obstaja še kak drug sistem da se naročiš? zakaj ne dajo nobenega navodila sploh kako se naročit.

Pa na seznamu sploh ni vseh zdravnikov, ki jih potrebuješ. Kljub e napotnici, sem se mogla naročiti po starem.

Z enapotnico sem se naročila po telefonu 🙂
So pa rabili št. zavarovane osebe in da moram s seboj prinesti papirnato napotnico 🙂 oz. zdaj ji rečejo drugače (informacija ali obvestilo ali nekaj podobnega).
Skratka, edini prihranek je to, da mi napotnice ni treba pošiljati oz. jo nositi nikamor.

nova
Uredništvo priporoča

Ma cela štala z napotnicami. Ne deluje kot bi bilo potrebno in podpore računalničarjev imamo tako amlo. da je najbolj zanesljivo “po starem”. Torej pismo, znamka in poštar prinese.

Narocila sem se brez problema..pokaze ti, kateri zdravniki v tvoji regiji izvajajo pregled, in cakalno dobo. Enega sem izbrala, nato izbrala se zeleni datum in uro. Nato ti datum in uro posljejo se kot mail ali sms, da ne pozabis. Zakon, super hiter in pregleden sistem. Uno prej je proti temu kot kamena doba, pregovarjanje s sestrami in klicarjenje naokrog.

ja če dobiš št. enapotnice je ok, tudi meni je sistem všeč, ko si enkrat not. problem je pač da ti določene sestre rečejo da se naročiš elektronsko potem pa ti ne dajo št enapotnice… to se je najprej zgodilo meni pred enim mesecem, takrat je sestra sicer rekla da je to nov sistem in niso navajeni in da ne rabim te številke ampak mi jo je vseeno dala potem ko sem jo zahteval in ponovno poklical, zdaj je bil na vrsti oče kjer mu je druga sestra pravtako rekla samo naj se naroči elektronsko, brez vsakih informacij, zato mi ni jasno al sem mutav jaz al oni tam, al obstaja še kak drug sistem kjer lahko prideš not brez št. ampak koliko vidim komentarje vsak nekak po svoje, še vedno s klicanjem po telefonu.

New Report

Close