Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ubiti labodi

Ubiti labodi

Umorjeni labodi v Ljubljanici. Le kdo je njihov morilec? Je naslednji na vrsti človek? Psihopat brez primere. Slutim tudi, da simpatizira z SDS. Tam so takšni norci.

kje,. kdaj?

Sem videla fotografije, grozno. Tudi pohojena jajca teh labodov. Taki psihoti se prosto sprehajajo med nami.
Tudi blizu nas nekdo zastruplja macke, drugod berem, da zive mladice mecejo v kante, celo take za steklo.
Zame so to psihopati najhujse vrste.

nova
Uredništvo priporoča

Nisem za to, da se pobijajo ptice, še manj sem pristaš stranke, ki jo omenjaš, najtežje pa prebavim obtoževanje brez dokazov!

Jaz pa slutim, da te utegne doleteti kazenska ovadba zaradi obrekovanja.

Tale obtožba glede stranke ni ravno primerna se strinjam z ostalimi. Sovraštvo daj na stran in poizkušaj z drugačnimi argumenti napisati zakaj ti določena stranka ni blizu.

Ni prav seveda, da ljudje pobijamo živali zaradi nekega sovraštva in prav bo, če človeka dobijo in ga spravijo v primerno ustanovo.

Kje je rečeno, da ju je ubil človek?

Jaz pa slutim, da te utegne doleteti kazenska ovadba zaradi obrekovanja.
[/quote]

Omenjena stranka nima nič zraven, samo podobni primerki so njeni pristaši. Bilo je rečeno, da je storilec človek in ne žival.

Kje je bilo rečeno? Na nekem FB profilu?

Slovenske novice, v Štepanjskem naselju

A potrjeno, da je bil človek?


Tale je objavil: https://www.facebook.com/andrej.pintar.7?pnref=story


Tale je objavil: https://www.facebook.com/andrej.pintar.7?pnref=story
[/quote]

Ja, jaz lahko tudi marsikaj objavim.

Je pa nadvse trapasto tole:

“Pri Upravi RS za varno hrano, veterinarstvo in varstvo rastlin (UVHVVR) potrjujejo, da jih je danes regijski center za obveščanje Ljubljana obvestil o dveh poginjenih labodih, vendar pojasnjujejo, da ne ugotavljajo vzroka smrti pri prostoživečih živalih, v kolikor ni podan sum na bolezni, ki so v njihovi pristojnosti.

Po navedbah PU Ljubljana pa je vendarle šlo za napad druge živali, tako naj bi labode pokončala druga zver, najverjetneje kuna.

In če bi jih pokončal pes?

V kolikor bi šlo za napad psa, odgovornost nosi njegov lastnik. “Vsak imetnik psa je odgovoren za fizično varstvo psa na javnih mestih. V kolikor bi šlo za ugrize psa in bi se ugotovil lastnik psa, ki naj bi pokončal labode, bi se sprožil ustrezen postopek proti imetniku psa – v tem primeru prekršek,” dodajajo pri UVHVVR.

Kontradiktorno. Plus se lahko gremo magari krivolov, samo psov ne smemo uporabljat.

New Report

Close