Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 40-letniki, ki živjo doma pri mamici in hodijo po kafanah

40-letniki, ki živjo doma pri mamici in hodijo po kafanah

evo pa sem tudi jaz se zapletla z enim takih o katerih sem prej brala samo po tem forumu.

pere mamica, kuha mamica, doma se še vedno počuti kot en otrok, ki uganja pizdarije in ga biksa po lokalih. ena ženska, ki je prišla živet k njemu, si je itak našla drugega, ker ga ni bilo nič doma. zdaj pa še vedno ne more tega prebolet po 10ih letih. pravi da bo vedno hodil po kafanah, da gre v 6 kafan na dan, da tisti, ki ne gre, ne gre zato k ga žena ne pusti in je doma cucek. da on bo šel kamorkoli bo hotel, da ga ne bo nobena držala na štriku. tip brez kondicije, trebuh, nobenih hobijev ne dosežkov v življenju. prvi, da so tud ženske, ki so tiho, ko tip hodi po kafanah. in da ko mame več ne bo, mu bo prala in kuhala tista, s katero bo živel.

kaki so še ostali….

Zaplet ni naključen, partnerji s podobno zrelostno stopnjo ‘se najdejo’. Dobiš pač takšnega partnerja, kakršnega ‘si zaslužiš’ na lastno osebnostno zrelost.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zaplet ni naključen, partnerji s podobno zrelostno stopnjo ‘se najdejo’. Dobiš pač takšnega partnerja, kakršnega ‘si zaslužiš’ na lastno osebnostno zrelost.
[/quote]saj zato pa verjetno toliko locitev ker eden od partnerjev prej dozori kot drugi 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Sprašujem se, kako da si se “zapletla” z njim. Prav gotovo, da ni slab fant. Je pač usoda tako razpletla svoje niti, da nima služba in še sreča, da ima starše, ki mu pomagajo.
Enim je treba pomagati nekoliko dlje, drugi se pri teh letih že ločujejo in jim je spet treba pomagati.
Če vidiš, da je v njem nekaj dobrega, bodi z njim in mu pomagaj na svoj način. Hvaležen ti bo.

nisi dobro razumel/a. ima službo. sicer na nizkem nivoju, a dobro plačo. proste dneve preleži in zabije v kafani. ukvarjal se je s kriminalom in verjetno še vedno se. za mene ne porabi 5 €. odplačuje pa še bivšo, ki je živela pri njemu in ga tožila.

Torej, ima službo, živi pri mami. In kaj je tu narobe. Živel je z žensko, ki ga je razočarala.
Poskusi se mu približati. Mogoče pa bosta našla skupno pot. Saj sta še mlada. In očitno sta si po značaju podobna.

Eni kmalu dozorijo, drugi pozno, tretji – NIKOLI.
Pri tretjih naj ti svetijo vse žarnice v glavi – rdeče!

mislim, da kvečjemu se je zajebala ona. preselila se je iz drugega konca slovenije, investirala v tujo hišo. in na koncu tam ostajala sama. ni mu težila, ampak si je pač našla drugega. če je dedec po kafanah, ženska pa sama doma, in živita vsak svoje življenje, je tako. zanimivo, da on še po 10 letih od tega, si nič drugače ne predstavlja skupnega življenja.

A ti to rabiš ?
Spremenil se ne bo.
Je pač kavarniški inventar in to je to.

Haha a te je dal na čevelj :)))

Zaplet ni naključen, partnerji s podobno zrelostno stopnjo ‘se najdejo’. Dobiš pač takšnega partnerja, kakršnega ‘si zaslužiš’ na lastno osebnostno zrelost.
[/quote]

Veliko doprinese tudi okolje v katerem živiš. Kakšen nezrel otrok bogatašev bo verjetno dobil dobro plačano službo ne glede na znanje. Podedoval podjetje ne glede na znanje bo imel za sabo ljudi, ki ga bodo porivali naprej, da ne izgubijo ugodnosti. In tako naprej. Bogataši pa ni važno na spol izbirajo med vsemi lahko. To je realnost, ki se jo vidi vsak dan tudi pri nas.

Take moške oblikujejo tudi posestne možate matere, ki so lastnega moža izgnale, v lastnem sinu pa iščejo nadomestilo za čustveno oporo. TO JE BOLNO IN ZLOBNO DO SINA, ki postane uničen moški kateri sedi ob ” mamici”.

Zaplet ni naključen, partnerji s podobno zrelostno stopnjo ‘se najdejo’. Dobiš pač takšnega partnerja, kakršnega ‘si zaslužiš’ na lastno osebnostno zrelost.
[/quote]

Veliko doprinese tudi okolje v katerem živiš. Kakšen nezrel otrok bogatašev bo verjetno dobil dobro plačano službo ne glede na znanje. Podedoval podjetje ne glede na znanje bo imel za sabo ljudi, ki ga bodo porivali naprej, da ne izgubijo ugodnosti. In tako naprej. Bogataši pa ni važno na spol izbirajo med vsemi lahko. To je realnost, ki se jo vidi vsak dan tudi pri nas.
[/quote]

Če denar tebe naredi razpoložljivo in mehko, da si izbrana s strani bogatega moškega, ne pomeni, da je pri drugih isto. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


:-)))

kaj sploh dela folk po teh vaških kafanah?

Itak, saj je še mlad, pri 40-tih pubertetnik, pri 50-tih ziba dojenčka, pri 60 -tih ima osnovnošolce, pri 70 -tih ima pubertetnike, pri 80 -tih ima študenta, potem pa se ve kako se življenje počasi zaključi. Ja sistem je spremenil generacije in zdaj pa je tako kot je, uživajte, ne skrbeti za stvari, ki niso vredne skrbi. Pravi moški pa počasi čaka izumrtje.


Končno si dobila nekoga, da lahko pojamraš tudi sama. Postala si ženska:-)) A ni to fajn.

Pa saj ima tak moski tudi kako dobro lastnost. Recimo – takega ti nikoli ne bo nobena speljala.

pust prasca pokvarjenega si zasluzis boljsega….res.

Veliko doprinese tudi okolje v katerem živiš. Kakšen nezrel otrok bogatašev bo verjetno dobil dobro plačano službo ne glede na znanje. Podedoval podjetje ne glede na znanje bo imel za sabo ljudi, ki ga bodo porivali naprej, da ne izgubijo ugodnosti. In tako naprej. Bogataši pa ni važno na spol izbirajo med vsemi lahko. To je realnost, ki se jo vidi vsak dan tudi pri nas.
[/quote]

Če denar tebe naredi razpoložljivo in mehko, da si izbrana s strani bogatega moškega, ne pomeni, da je pri drugih isto. 🙂
[/quote]
Ne razumeš. Ti si napisal, da privlačiš tisto kar si. Se strinjam. Veliko pa pomeni ali si rojen v revni ali bogati družini. Meni ni treba postati mehka ob bogatem moškem, ker imam sama dovolj denarja do konca življenja.,,, denar ti da tudi marsikatero ugodnost, prednost in to veliko pomeni. Ne vem zakaj se ljudje tako bojite in zaničujete denar.

Glede na to, da se je ukvarjal s kriminalom in da se verjetno še vedno, je vse v najlepšem redu.
Avtorica pa ne vem… Bo že sama vedela, zakaj je z njim. Da ga bo spremenila, verjetno?

Če denar tebe naredi razpoložljivo in mehko, da si izbrana s strani bogatega moškega, ne pomeni, da je pri drugih isto. 🙂
[/quote]
Ne razumeš. Ti si napisal, da privlačiš tisto kar si. Se strinjam. Veliko pa pomeni ali si rojen v revni ali bogati družini. Meni ni treba postati mehka ob bogatem moškem, ker imam sama dovolj denarja do konca življenja.,,, denar ti da tudi marsikatero ugodnost, prednost in to veliko pomeni. Ne vem zakaj se ljudje tako bojite in zaničujete denar.
[/quote]

Kje je kdo zaničeval denar, saj za preživetje tudi rabimo denar, ker od zraka se ne da živeti.
Ampak ti si napisala, da lahko izbirajo med vsemi, ker so bogati. Kot da so vse ženske mahjene na denar. Tudi revnejšim ni treba, da so mehke ob bogatem moškem, čeprav je pogosteje, ampak v glavnem še vedno odvisno od značaja človeka.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kafane imajo uni južno od Kolpe. Pojdi na tečaj “slovenštine”.

-:))))
Pri 45, je bil moj foter že dedek.

Da ne bom nesramen tudi ti moraš biti čudna da takega sploh najdeš

New Report

Close