Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Twin Peaks – je kdo gledal novo sezono?

Twin Peaks – je kdo gledal novo sezono?

Kako se vam je zdelo? Nisem (še) pogledal. Hvala & LP!

Midva z mozem in to ob treh zjutraj, prva dva dela. Meni je tezko preklopit +25 let, ker sta mi prvi dve sezoni super. Drugace pa cisto v Lynch stilu :), mogoce malo bolj brutalno in nazorno.

Komaj cakava naslednji del 🙂

TWIN PEAKS – THEN & NOW
https://www.youtube.com/watch?v=HVxIIEEIn7o

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

to je bila res okej nadaljevanka v 1990-ih

Sem gledala, sicer ne ob treh zjutraj, ampak včeraj zvečer.

Tipični Lynch – nič ne štekaš, ampak vseeno gledaš in te drži v neki napetosti, čeprav moram priznati, da sem na sredini drugega dela zaspala.

Verjetno si bom ogledala še naslednje dele, ampak ni pa več tiste navdušenosti, kot je bila pred leti.

Na katerem programu je Twin Peaks?

Na torrentih.

HBO. Jaz sem razočarana. Spomnim se prvih delov originalne serije, ki so te res držali v napetosti kljub scenam a la Lynch. Tole se mi je zdelo prisiljeno, brez vsebine. Takim scenam moraš dati vsebino, da sploh lahko gledaš. Po 15 minutah sem ugasnila, ker bi samo še zaspala. Se potem zgodba razvije? Se mi zdi, da so vzeli najslabše iz Twin Peaksa in to skopirali, Prav prisiljena kopija je.
No, razen če je potem bolje. Boste povedali. 🙂

HBO

Kaj je to, ponavljanje stare serije, remake ali nadaljevanje?

Novi deli, 25 let potem.

Novi deli, 25 let potem.
[/quote]

O, hvala. Moram pogledat stare dele,da se sploh spomnim, za kaj se je slo 🙂

Iskreno povedano v 90 sem rada pogledala prvih 5. delov omenjene serije ,potem mi je postajala dalje večja bedarija.

Iskreno povedano nisem neki fan serij, Twin peaks mi je pa zakon, pač Lynch. Se veselim novih delov.

New Report

Close