Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nikoli ne bi nosil Hugo Bossa ali vozil Volswagna

Nikoli ne bi nosil Hugo Bossa ali vozil Volswagna

Hugo Boss je delal uniforme za SS-ovce, tako so začeli. Volkswagen so ravno tako postavili gor nacisti.

Čudi me, da sta ti dve zločinski znamki tako popularni med slovanskimi narodi.


Piješ Fanto, se glancaš z NIveo, imaš kaj Kodakovega, kakšen Aspirin, Siemens, IBM,… pa še par jih je:-)))

Vem, da je več tega, ampak bolj očiten, kot da nosiš znamko SS oblačil ali voziš dolfejev avto, si težko..

nova
Uredništvo priporoča

Pa Fante tudi ne piješ?

Sicer iz teme o Mondeu in Passatu, a manjka še BMW (družina Quandt).. Byer

Od Amijev pa: GM, Ford, Kodak.Coca Cola.. pa celo Disney je bil velik simpatizer

De omnibus disputandum..

Ne maram nacistov, ampak VW Golf pa vseen vozim, jbg, dobr avto 😉

Siemens, Basf (IG Farben), Krupp, Daimler-Benz, Junkers itd. Itd

De omnibus disputandum..

Kdo te sili.

kaj je pa junkers delal za dolfeja?

Sam ogrevalno tehniko majo pa fantastično, to morš priznat, pa dolfe gor al pa dol

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Dr. Ferdinand Porshe je zasnoval avto, a za svoj projekt ni dobil podpore nemške avt. Industrije, zato se je obrnil na nacistično vlado, ki je verjela v njegov projekt in izgradila tovarno leta 1935.
Zato se z vašo trditvijo ne strinjam.


Zasnoval? Ukradel čehom, bo bolj prav.


Zasnoval? Ukradel čehom, bo bolj prav.
[/quote]

No se malo pa se bo maček sam sebe ugriznil u rep:)
Tarči 😉


Zasnoval? Ukradel čehom, bo bolj prav.
[/quote]

No se malo pa se bo maček sam sebe ugriznil u rep:)
Tarči 😉
[/quote]

Ooo ups…sem brez repka tud jst…;)


Zasnoval? Ukradel čehom, bo bolj prav.
[/quote]

Tudi golf ni stvaritev VW-a , ampak najbolj znane tovarne avtomobilov iz DDR-a .


Ti pa si BUTL. A ti je dolgčas?


Zasnoval? Ukradel čehom, bo bolj prav.
[/quote]

Tudi golf ni stvaritev VW-a , ampak najbolj znane tovarne avtomobilov iz DDR-a .
[/quote]
Golf1 mi deluje kot povečan polo1, ki je audi 50 z napopano vw nalepko.

Popularni zato, ker so oboji dobri. SS in VW.
SS so intuitivno vedeli, da bo čez 100 let tukaj islam. Tega sranja v Evropi ne bi bilo.
Mi bi pač govorili nemško. Raje govorim nemško, to tako in tako, kot spremenim kulturno okolje.

Popularni zato, ker so oboji dobri. SS in VW.
SS so intuitivno vedeli, da bo čez 100 let tukaj islam. Tega sranja v Evropi ne bi bilo.
Mi bi pač govorili nemško. Raje govorim nemško, to tako in tako, kot spremenim kulturno okolje.
[/quote]
Prav tako ne bi govoril nemško, kot ne boš šiptarsko. Ker ti ne bodo dali priložnosti.

kaj je pa junkers delal za dolfeja?

Sam ogrevalno tehniko majo pa fantastično, to morš priznat, pa dolfe gor al pa dol
[/quote]

Junker Ju-52 Hitlerjev osebni avion.. pred tem ga je s prevozi sponzorirala Lufthansa.
Opel je za te tarnsporterje/bombnike izdeloval motorje – zato so tudi pri GM sodelovali z nacisti (se Opel Blitz tovornjak itd.)

Oba dedka sta bila v koncentracijskih taboriščih v Nemčiji, a ni nihče ignoriral nemške proizvode ali Nemce na splošno.. zanimivo samo, da je eden prisegal na vzhodno nemške proizvode, drugi pa na zahodne 🙂
Kot za kazen, je združitev Nemčije dočakal prav “vzhodni” dedek.

De omnibus disputandum..

kaj je pa junkers delal za dolfeja?

Sam ogrevalno tehniko majo pa fantastično, to morš priznat, pa dolfe gor al pa dol
[/quote]

Junker Ju-52 Hitlerjev osebni avion.. pred tem ga je s prevozi sponzorirala Lufthansa.
Opel je za te tarnsporterje/bombnike izdeloval motorje – zato so tudi pri GM sodelovali z nacisti (se Opel Blitz tovornjak itd.)

Oba dedka sta bila v koncentracijskih taboriščih v Nemčiji, a ni nihče ignoriral nemške proizvode ali Nemce na splošno.. zanimivo samo, da je eden prisegal na vzhodno nemške proizvode, drugi pa na zahodne 🙂
Kot za kazen, je združitev Nemčije dočakal prav “vzhodni” dedek.
[/quote]

No, junkers je naredil poleg tetke julke še marsikaj drugega. Tudi reakcijske motorje..

Se povezava GMa in Forda z nacisti: http://www.washingtonpost.com/wp-srv/national/daily/nov98/nazicars30.htm

De omnibus disputandum..

Ne pozabimo na dosezke medicine, ki se je razvila ravno iz vojskovanja in za potrebe vojkovanja. Da o navezi Bernays – Göbels ( ce sem prav zapisal ) in PR-ovstvom ne govorimo.


Sploh Mengelejevi dosežki so v nebo vpijoči,

Vas ni sram, da vozite volkswagne in nosite bossa? Partizani se obračajo v grobu.

Tebe ni sram da živiš v banani republiki

New Report

Close