Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tanja Zagar ni noseca!

Tanja Zagar ni noseca!

V oddaji slovenski pozdrav je nastopala.In ni noseca.Kdo si je to izmislil????
Meni osebno se je zagravzala.Da si ni mogla najdit enga fraj deca?No ta Miki je bil pri roki.Folk sploh zenske jo pa zagovarjajo.Se mi zdi,kako bi bile one vesele,ce bi jih dec zapustil..zaradi lepse,mlajse.Bi pol ljubico tudi zagovarjale?Bruh.

Njeno življenje.
Ti svojega nimaš?

Rekla kazala.
Kdo, razen firbčnih ljudi, pa je sploh lansiral novico, da je noseča?
Pa tudi če je, kakšen zločin pa je to?

Brezveze da to pises.Ja ga imam.Ampak ker je ona javna oseba pa ze lahko kaksno recemo na njen racun.Saj se o vseh takih pise mar ne?Teb pa ce tema ne pase jo pa ne odpiraj.Saj ti ze v naslovu pise,za koga in za kaj se gre.

Rečeš lahko marsikaj. Tudi to, da lansiraš info da je ali ni noseča, pač odvisno od tega, kakšen trač ti v betico prileti. Pa še vedno nimaš pojma, kaj je res in kaj ni :))))))

Yo….betico imas TI!Upam da ti je ze kdo to povedal.Koza neumna potrebna.Nedojebanka.


Milamarija …
Pa ja nisi noseča, avtorica?

Jerry Springer spet išče človeški pofl za svojo oddajo. Prijavi se, brez konkurence boš notri.

Ona se ti je zagravžala. On pa ne?
Veš, draga moja, ni ženske, ki bi moškega lahko v karkoli prisilila, če on ne bi hotel. In dec te ne bo zapustil zaradi ene Tanje, Jožice, Maričke ampak zato, ker se bo ON tako odločil. In zato, ker doma očitno nekaj ne štima. Ti najbolje veš kaj je to.

Pa daj ženska, beri za sabo kar pišeš. In ti, tako prostaška in primitivna, misliš, da si boljša od Tanje? Se sploh ne čudim, če ti je mož ušel k drugi. Ampak zapomni si dobro, ušel ti je zaradi TEBE!! Z žensko, ki se izraža tako prostaško kot ti, normalen moški ne more zdržati.

Do konca zivljenja ne bom razumela kako lahko kdo poslusa to njeno muziko. Grozljivo.

To je Majin stil. Ona ni poročena in tud nikoli ne bo.

Kako pa veš, da sta z Mikijem par? Da si tudi tega ni kdo izmislil, tako kot o nosečnosti?

Še nedolgo nazaj je bila po mnenju na mon-u itak homoseksualka, tako da…

In kaj čemo zdej nardit?

Meni se pa smili.
Taka lepotička, pa očitno nesrečna v ljubezni. Težko je, če si zaljubljen v starega, poročenega deda in to razpravlja cela Slovenija. Veš, da delaš narobe, a srcu težko ukazuješ. Vrstniki jo pa verjetno neresno vemljejo.

New Report

Close