Forum.Over.Net

Starševski čvek

Očetovstvo uničuje življenje. Dobesedno.

Default avatar

delno imaš prav

stam te bodi je napisal/a:

Res je, ženska, ki nepremišljeno in nezaščiteno seksa, si še bistveno bolj uniči življenje kot moški. Moški jo odnese s finančno kaznijo, ženska pa pa poleg finančne kazni, moraše skrbeti za otroka.
Default avatar

Golf II

Po izračunih naj bi za enega otroka do vključno 25 leta porabili 180 kEur. Torej je mesečni strošek 600 Eur, če to podelimo na vsakega starša, znaša 300 Eur mesečno na starša. Tisti, ki plačuje manj, naj bo 'vesel'. Navsezadnje gre za njihove otroke in bi morali starši poskrbeti, da jim nudijo dostojno življenje.
Default avatar

tarči

delno imaš prav je napisal/a:
Če je pameten, ne kavsa, pa je še ceneje.
Default avatar

delno imaš prav

tarči je napisal/a:

To je pa tako ali tako najbolj sigurna varianta :).
Default avatar

hopsi66

Otroka takega bi jaz z veseljem posvojila, pa mi ni treba nobene praživnine plačevat. Samo ko ga nobeden ne da v posvojitev. Očitno je otrok tudi revežu vreden več "kot govori".
Default avatar

ni tako enostavno

hopsi66 je napisal/a:

Veliko je očetov, ki zavržejo svoje otroke. Samo ti otroci imajo matere. In tudi,če bi oče z veseljem dal otroka v posvojitev, samo, da se ga znebi. Ga pa mama ne bo dala. In tu nimaš kaj.
Default avatar

za brezveze

Poznam kr nekaj tipov, katerih zgodba je podobna: bili so skupaj z neko babo, se zakavsali, naredili otroke, šli narazen, zdaj živijo sami, plačujejo preživnino. Ponavadi gre za osebe z nižjimi prihodki, recimo do povprečja ali nekje okoli povprečja. Če ima nekdo bolj slabo plačo, ga 180 eurov preživnine vsak mesec ubija, dobesedno. vsak emsec je zanj življenje 180 eurov težje ind ražje za brezveze. Eni očetje so s emi že dobesedno zjokali, da komaj skozi pridejo, ker morajo plačevati najemnino, zraven pa še preživnino. Človek se res vpraša, čemu delati otroke, sej če imaš dobro plačo, te pa pri preživnini še malo bolj opalijo, si na istem.

Delati otroke finančno ubija in to dobesedno.

Ubogi ubogi fantki. So se hoteli igrati, pa se jim je zalomilo in zdaj tisto nekaj "za brezveze" celo zahteva, da mu dajejo za jesti in mu natikajo čevlje na noge....
hudobne babe in hudobni "brezvezni" stvori.
Default avatar

Neodgovornost uničuje

general Glanzkopf je napisal/a:
ne pa očetovstvo.
Če bi takšne očetje za otroke zares želeli poskrbeti, bi si poiskali delo tudi popoldan. Pa magari na črno. Tako namreč delajo starši, ki za svoje otroke poskrbijo. Tudi ko so še v zakonu.
Default avatar

Polna luna

Važno, da te zadovoljuje dejstvo, da nimaš otrok.
Default avatar

ja itak

Sicer ne poznam nobenega takega, se pa globoko strinjam, da otroci stanejo in naj jih ne delajo, ki jih niso sposobni preživet. Tehle iz zgornje zgodbice pač ni nihče prisilil, da naredijo otroke. Ker so jih, jih je pa treba živet.
Default avatar

jaz jih pa poznam

ja itak je napisal/a:

Jaz jih pa poznam. Med njimi tudi moj oče, ki mi je ob vsakem obroku preživnine (60€) zlajnal kaj vse bi on imel, če ne bi plačeval za otroke, ki jih ni nikoli želel imet. No ja, za dva otroka. Torej 2x60€.
Default avatar

Grda resnica nepijavljena

Moški jaz tega vašega čudnega razmišljanja enostavno ne razumem. Vpijete da bi se moralo roditi več otrok, hkrati pa tulite da kostajo?? Men ni nič jasno. Ja kaj mislite da otroci od zraka živijo?
Default avatar

pa ne avtor

Grda resnica nepijavljena je napisal/a:
Pa ne avtor. General ne štepa otrok, ne vpije, da je treba otroke delat.
On je pameten dečko. Če seksa, se zaščiti.
Default avatar

Katastrofalno

hopsi66 je napisal/a:
Res, katastrofalno, da oče tako razmišlja o svojem otroku. Res, da nisem ločena, ampak otroka sta nama v veselje - kako lahko kdo napiše, da so otroci 'kazen'? Upam, da ima vsaj mati rada tega otroka.
Default avatar

tarči

jaz jih pa poznam je napisal/a:
.. kaj je otrok kriv če je foter ******...
Default avatar

Gost g

Glej đenerale, zakavsajo se tipi, ki ga potegnejo iz hlač in ustrelijo, ne da bi razmišljali o posledicah, pa toliko rešitev je, da streljaš in ne "preluknjaš tarče"!
Podobno kot na cesti. Noriš, te ujamejo in plačaš, ali pa voziš primerno in po predpisih, pa te ne ujamejo.
Sam sem imel vedno čas za skok do kioska/lekarne ali kakšne druge trgovine, kjer so prodajali kondome in če ne pač nisem namočil, ker sem se zavedal kaj prinese tista "minuta" in samo ena glava!
Default avatar

Iskrena

Se ne strinjam se tabo.

Uničujoče je to, da dva k sta potrebna in sexata kot zajca ne pomislita na posledice in kaj vse potegne za seboj. Sej veš, da za tako sta vedno dva kriva. Je treba z glavo na zabavo!
Default avatar

homofantazije

Glanzi spet erotično fantazira o moških, ki svoj erektiran penis porinejo not in migajo z ritko in potem ejakulirajo ... Sladke homofantazije, a ne, Glanzi?
Default avatar

matjazko

Po moje sta oba soodgovorna, ker uničeno življenje ima potem otrok v razbiti družini, ker sta seksala nezaščiteno.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Tara_S

Tale pripomba je sicer bolj v tarčijeveme duhu, drži pa vendarle: življenje uničuje življenje. Najboljš, da se sploh ne rodiš.