Starševski čvek

Prosim za nasvet....ali sperma res izboljsa ustni zadah???

Default avatar
Mogoce se vam bo slisalo cudno, ampak me res zanima to. Da razlozim. S fantom sva skupaj 5mesecev in dober teden nazaj mi je kar na lepem rekel da ne ve kako bi mi drugace povedal,ampak da mi malo smrdi iz ust. In ko sem ga vprasala kako malo, je rekel, da vcasih tako mocno da se s tezavo lupcka z mano :((((( Jaz seveda v jok ker mi kaj taksnega se noben ni rekel, in nanj sem se v tem casu res navezala in ga imam ful rada. No in mi potem rekel, da je bral neko raziskavo ki trdi da je moska sperma dobra za izboljsanje zadaha,sploh takoj zjutraj ko se zbudis. Valda mu najprej nisem verjela in sem sla googlat pa nisem nasla nekih spletni strani kje bi to bilo razlozeno. In sem mu to rekla pa je rekel da ces da ocitno nimam dovolj njega rada da bi spremenila to. Pa to sploh ni res seveda. In sem mu obljubila da vsaj probava. No pa saj sva tudi ze prej oralno, ampak ne vsako jutro. Cez teden sem pri njemu v najemniskem stanovanju, cez vikend pa potem pri starsih.
No in sva probala vsak dan ta en teden in on trdi da je fuuuuul boljse z mojim zadahom in da mi prakticno ne smrdi vec iz ust. Jaz pa zdaj sploh ne vem kako naj preverim ce je to sploh res ali pa me hoce okoli prinest.

Resno vas vprasam kaj mislite in ce je mogoce kdo od vas bral o tej raziskavi pa ce ima link. On pravi da se ne spomni kje je to videl
Default avatar
Še zahvala manjka.
Default avatar
Očitno mu premal f.afaš, in se je znajdel, kako te pripravit do tega, da mu lahko (vsaj zjutraj) pride v usta.
Default avatar
Gobec ti očisti samo zobna pasta in redni tretmaji pri zobozdravniku. Razen, če ti ne zaudarja iz žrela ali želodca, tisto moraš reševati pri ORL-jih in gastroenterelogih.
Default avatar
Ziher bo rekel, da je sperma dobra tudi za želodčni zadah, da jo boš še pogoltnila.

Pa še dokazano hranljiva je.
Default avatar
Sam je pa žleht mal tale. Pa bi mu ja rekla, da se je tvoj zadah nalezel iz njegovega jezika in da ti je ostal od takrat, ko si ga oralno potešila.
Sploh zjutraj po spanju je zadah tak kot zvečer, ko uporabiš higienske oralne pripomočke in to niso moško meso.
Naslednjič tu bo rekel, da opaža, da si črevesno zelo zaprta, ker hodiš premalo na wc in če ga imaš rada, ti bo začel pucati ritne kanale, da ti bo razmigal čreva. Ampak najboljš bo zvečer.
Ne navezuj se na nesramne izsiljevalskko čustvene neumnosti, milo rečeno.
Default avatar
malo sem zmedena je napisal/a:
a je bral neko raziskavo ki trdi da je moska sperma dobra za izboljsanje zadaha,sploh takoj zjutraj ko se zbudis

hahaha,ta pa je dobra-kolk si stara? 15?
te dobro:) na...raztegnil,ta tvoj fant
Default avatar
Lej, dobro se je spomnil da je dobil, kar je hotel
Default avatar
Ko imaš spermo v ustih izboljša okus pri poljubljanju.
Default avatar
Polna luna je napisal/a:
No, naj ti tokrat bo, izposojevalka nadimka, ker se ravno strinjam s tabo s tvojim mnenjem ...
Default avatar
Ziher bo v kratkem v novicah.
Default avatar
Ne vem, kako bi ti to drugače povedala, ampak verjetno se njegova fantovska družba zelo zabava na tvoj račun.

Ni take raziskave. Za vsak slučaj sem poguglala in je ni. Ni je mogel videti. Torej te ima za norca on to je zelo, zelo grdo in pove o njegovem odnosu do tebe vse, kar moraš vedeti. Si prepričana, da je res tvoj fant?
Default avatar
a si ga potem vsaj poljubila in mu spermo vrnila v njegova usta ☺
Default avatar
Hahahahahahahahahahahaha, nasmejala sem se kot že dolgo ne!!! Moram reči, da imaš izredno iznajdljivega fanta!
Seveda pa si tudi ti precej butasta, sorry, ampak drugače se ne da povedati.
Default avatar
Nasmejala sem se je napisal/a:
Kaj je smešnega v poniževanju ene naivne deklice?
Default avatar
Ajooooj :) :) :) ena boljših zadnje čase .... petka za izvirnost :)
Default avatar
Jaaaa, to sem pa tud jst bral, se spomnim, v zaupnih besedah v Anteni, ko sem bil mulc... Se spomnim tud odgovora svetovalke, ki je odgovorila, da se tega zadaha dekle reši edino, če mu to za njegov rojstni to naredi in spermo grglja v ustih, pol mu jo pa vrne nazaj v prebavo.
Sm, ok., to je bilo še pa še let nazaj, zdej so novi cajti, očitno je zdej potrebno to počet vsak dan, je teba tud to uporabljat iz tega komada....
https://www.youtube.com/watch?v=W2ADcr9dNjk
Default avatar
Čakte mal, da to temo vidi Radio1, jo bodo dali v Denis Avdić show!
Default avatar
Tako izvirne provokacije pa že dolgo ne! Čestitke, narežala sem se do solz!
Default avatar
Hehe, dobra fora res :D
Baje je pa sperma ful dobra za kožo, nism pa še nikol sprobala, zaenkrat nimam nobenih težav ;)