Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KAVBOJKE

KAVBOJKE

Ste opazili, da nova prva dama Francije nosi kavbojke. Mislim, da bo s svojim prefinjenim oblačenjem in lepo postavo, postavila v francoski modi tudi kavbojke na piedistal.

Gledam, gledam to žensko, ki je obnorela mladega Francoza. Vendar si moram priznati, da je to ženska s karakterjem.
Njen stil oblačenja je zelo omikan in eleganten, skratka francoski. Ne glede na to, da je štiriindvajset let starejša od francoskega predsednika, ji moram priznati, da tega ne kaže.
Brigitte Torneux vsekakor po vedenju in oblačenju dosega nivo prve dame Francije.
Njun odnos pa je res nekaj nenavadnega.

Končno se je pokazal odnos ljudi, ko ima moški mlajšo je car, če je pa obratno, pa samo zgražanje…

Od nekdaj je veljala francoska moda za vodilo mode v svetu, nova prva dama Francije s svojim stilom oblačenja, to nedvomno potrjuje.

Katera moda mislite, da bo prevladala v prihodnje v odnosih. Ali stil Donald Trump, ki ima petindvajset let mlajšo ženo ali stil Emmanuel Macron, ki ima štiriindvasjet let starejšo ženo.
Zgledi tistih, ki so na oblasti, privlačijo, mar ne ?

Meni je bolj všeč ameriški stil, mlajšo babo, seveda.

Šnops mora bit star in domač, babnica pa mlada …

Ne moreš v to drezat. no…

Se je dogajalo. Že v Rusiji. Mlada ženska dobila bogatega starega moža. Ni se izšlo. Dobila si je mladega ljubimca in končalo se je tako, da je naredila samomor.
Je že boljše tako, kot je naredila Brigitte. Dobila si je mladega ljubimca in ga povzdignila do predsedniške palače v Parizu.

Ste jo videli. Spet je bila na predstavitvi oblečena v kavbojke. Vendar kavbojke s stilom. Ta ženska pa res zna ovrednotiti svojo ženskost.
Se mi zdi, da je prav ona povzdignila Emanuella na predsedniški položaj in da bo tudi sedaj imela svoje prste zraven.

Vedno, ko jo pokažejo na TV nosi kavbojke.

Danes v poročilih ni imela kavbojk, ampak je to ženska, ki ima nek feeling in smisel za oblačenje.
Sploh ne deluje, da je toliko starejša od njega.

Emanuelle Macron ima nekaj v sebi. Njegova partnerica ga je dobro izoblikovala. Pravi TOP moškega je.

Jp, ni dovolj atraktivna, to je primerna moda za stare podivjanke.
[img]http://narobesvet.net/wp-content/uploads/2017/05/av.jpg[/img]
[img]http://narobesvet.net/wp-content/uploads/2017/05/ktu.jpg[/img]

Očitno tudi kavbojke niso za vsakega.

Na zaprisegi je bila v svetlo modrem kostimu. In za roke sta se držale.
Da bi kar zajokal od romantike.
Sta drugačna, vendar očem prijazna.

V njenem oblačenju prevladujejo svetle barve. In te pristajajo k njeni bujni frizuri. Ima močne lase in frizuro, ki jo pomladi. Kar tako spuščene, nobenih spenjanj in odmikov od obraza, lepo postrižene in robenem razpuščene.
Kavbojke pa so zakon, zelo pogosto jih nosi.

Tudi meni je bila všeč Brigitte Torgneux v tem sinje modrem kostimu.

Mene spominja ta francoska prva dama na Jane Fonda. Tudi ona je svoj čas nosila kavbojke. Potem je prešla na trenerko.
Očitno pa so kavbojke še vedno hit.

Ženska, ki nosi kavbojke, nekaj skriva – tudi če so kavbojke sploh in oh!

New Report

Close