Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SAMSKE ŽENSKE

SAMSKE ŽENSKE

Se mi zdi, da nekatere samske ženske so tako polne moške energije, da se jih še moški boje. Nastopajo arogantno, zaničevalno, vzvišeno, vsemogočno, kot ne bi imele nobene nežnosti v sebi.

Vse samozavestne s samopodobo bi morale biti vse to kar naštevaš. Zakaj pa ne?

Vse samozavestne s samopodobo bi morale biti vse to kar naštevaš. Zakaj pa ne?
[/quote]Ne gre za to, čudaške, odbijajoče in nemogoče karakterja ste, škoda več pisat, ker je že miljonkrat vse napisano, same pri sebi bi pa tudi v vseh letih samskosti morale poštudirat, da je z vami nekaj narobe, ne z drugimi, če ste trn v peti povsod kjer ste bodisi zaposlene, kaj šele da bi zmogel kdo z vami v zasebnem življenju.

nova
Uredništvo priporoča

Vse samozavestne s samopodobo bi morale biti vse to kar naštevaš. Zakaj pa ne?
[/quote]Ne gre za to, čudaške, odbijajoče in nemogoče karakterja ste, škoda več pisat, ker je že miljonkrat vse napisano, same pri sebi bi pa tudi v vseh letih samskosti morale poštudirat, da je z vami nekaj narobe, ne z drugimi, če ste trn v peti povsod kjer ste bodisi zaposlene, kaj šele da bi zmogel kdo z vami v zasebnem življenju.
[/quote]

Aja. Nisem samska. Mogoče pomanjkanje spolnosti. Kaj pa vem.

Kogar je pičila kača se boji še zvite vrvi.

Moški, ki se zgražajo nad samskimi ženskami morajo biti poseben psihološki profil nesamozavestnega, psihološko kastriranega zagrenjenca. Zato imajo občutek, da jih samske ženske ogrožajo.

So odbijajoče. Vse bi naredile same. Delajo vsa moška dela. Ne pustijo se razvajati, ne dovolijo si počivati. Še dotakniti se jih ne smeš.
Kot, da svet ni ustvarjen za moške in ženske, da se dopolnjujejo, razveseljujejo drug drugega. Ne, vse same.

Vse samozavestne s samopodobo bi morale biti vse to kar naštevaš. Zakaj pa ne?
[/quote]Ne gre za to, čudaške, odbijajoče in nemogoče karakterja ste, škoda več pisat, ker je že miljonkrat vse napisano, same pri sebi bi pa tudi v vseh letih samskosti morale poštudirat, da je z vami nekaj narobe, ne z drugimi, če ste trn v peti povsod kjer ste bodisi zaposlene, kaj šele da bi zmogel kdo z vami v zasebnem življenju.
[/quote]
zaite so itak vse ženske nemogočega karakterja, samo žal svojega ne vidiš in ne znaš realno oceniti, kot še kakšen pripadnik moškega spola tudi ne.


Če je pač sama, menda bo tankala avto sama, naročila plinsko jeklenko, natankala gorivo za zimo. Ali misliš da mora tulit in jokat, da se je kdo usmili.
Potem ko ni več sama, pa bo partner klical, da natočijo nafto 😉

Pa, je nakaj na tem, čedalje manj ženske miline v ženskem karakterju, emancipacija ampak tista negativna, bolj sili na površje kot pozitivna.
Problem je spet, ko je ženska mogoče preveč mila, nežna, romantična (mogoče neprizemljena) pa moški tega ne znamo cenit, ker razmišljamo bolj v tej smeri, … pejt delat, da kej zaslužš, kaj čes se cel dan crkljat.

Nekatere ženske ostanejo samske, ker jih je oče razočaral in hočejo biti kako nekakšen dober partner svoji materi, ki je trpela. Spet druge ostanejo samske, ker so zakompleksane in ne najdejo poti do moškega.
Sanjskih žensk ni in nekatere ostanejo samske, druge se poročijo po vzorcu svojih staršev ali pa iščejo popolno nasprotje.

me prav zanima kakšni možači brez zob sta v resnici bili tvoja mati in stara mati, pri 40 obe zgarani ….

Samske ženske so do ssebe pretirano zahtevne. Vse mora biti natančno in prav narejeno. Potem pa zagleda, kaj je neki moški narobe naredil in mu pove. To pa njega strašno razjezi, ker je užaljen, ker ga ženska nadvladuje. Iz takega odnosa zna nastati hud pekel.


vso nežnost sem že dala moškim … zdaj sem raje sama in vzvišena 🙂

me prav zanima kakšni možači brez zob sta v resnici bili tvoja mati in stara mati, pri 40 obe zgarani ….
[/quote]
Obe, lepe, hehe….. Mati kopija Sofija Loren, stara mati, pa po slikah tud ok., to so tiste stare slike, pobledele, tako, da tukej ne morem bit objektiven, kar sem pa vedno, hehe.

me prav zanima kakšni možači brez zob sta v resnici bili tvoja mati in stara mati, pri 40 obe zgarani ….
[/quote]
Obe, lepe, hehe….. Mati kopija Sofija Loren, stara mati, pa po slikah tud ok., to so tiste stare slike, pobledele, tako, da tukej ne morem bit objektiven, kar sem pa vedno, hehe.
[/quote]

pri 20 tih že mogoče, pri 40 pa najbrž 3x kopija z ogromnimi joški do kolen. Hočem samo reči, da si večina žensk niti slučajno kakšne ženstvenosti ni mogla privoščiti med trdim delom, rojevanjem otrok in skrbjo za moške. Tako ženstvene kot so danes, ženske še nikoli niso bile.

PREMALO JE INTELIGENTNIH MOŠKIH, zato ženska raje ostane sama kakor, da prenaša idiotizem brez možganov.

Ne gre za to, čudaške, odbijajoče in nemogoče karakterja ste, škoda več pisat, ker je že miljonkrat vse napisano, same pri sebi bi pa tudi v vseh letih samskosti morale poštudirat, da je z vami nekaj narobe, ne z drugimi, če ste trn v peti povsod kjer ste bodisi zaposlene, kaj šele da bi zmogel kdo z vami v zasebnem življenju.
[/quote]
zaite so itak vse ženske nemogočega karakterja, samo žal svojega ne vidiš in ne znaš realno oceniti, kot še kakšen pripadnik moškega spola tudi ne.
[/quote]
Mene po vaših službah ni, ampak povsod slišim enako, da se s samskimi babami nič ne da, vendar jih zaradi zakonov ne smejo nikjer odslovit. Tako da že to veliko pove, brez ad jaz dodam svoje izkušnje in opažanaj. 🙂


Obe, lepe, hehe….. Mati kopija Sofija Loren, stara mati, pa po slikah tud ok., to so tiste stare slike, pobledele, tako, da tukej ne morem bit objektiven, kar sem pa vedno, hehe.
[/quote]

pri 20 tih že mogoče, pri 40 pa najbrž 3x kopija z ogromnimi joški do kolen. Hočem samo reči, da si večina žensk niti slučajno kakšne ženstvenosti ni mogla privoščiti med trdim delom, rojevanjem otrok in skrbjo za moške. Tako ženstvene kot so danes, ženske še nikoli niso bile.
[/quote]

Jebi ga, pri 40 ji je bila še bolj podobna, joške so ji pa vse sosede zavidale, hehe ampak vse mine, kaj čes, tak je lajf, je pa pregarala v lajfu, to pa. Delavec je bil delavec, moški al ženska, tako, da socializem niti ni bil tako dobr v tem pogledu.
Z zadnjim stavkom se pa strinjam, dons so ženske najlepše od kar živim, to je pa že pol stoletja pa še neki drobiža ampak spet ampak, najlepše samo za pogledat…….


zaite so itak vse ženske nemogočega karakterja, samo žal svojega ne vidiš in ne znaš realno oceniti, kot še kakšen pripadnik moškega spola tudi ne.
[/quote]
Mene po vaših službah ni, ampak povsod slišim enako, da se s samskimi babami nič ne da, vendar jih zaradi zakonov ne smejo nikjer odslovit. Tako da že to veliko pove, brez ad jaz dodam svoje izkušnje in opažanaj. 🙂
[/quote]

Kakšni zakoni pa naj bi to veljali za samske?

Zakaj bi se pa neka samska ženska pustila tebi/nekomu razvajati in se dotikati?


Ma ja. Problem je v tem, da moški vsako prišraufano žarnico v glavi takoj preračunajo v seksualno uslugo, ki sem jim jo dolžna. Ja, pa hvala lepa za “moška dela”.
Jaz imam najraj, da narediva in ženska in moška dela oba skupaj, pol se pa greva muckat.

Ma ne vem. Ponavadi tisti ki najbolj žugajo proti drugim ljudem, pomeni, da niso uspešni v življenju. So samotarji. Ne marajo ljudi. V bistvu ne marajo življenja. V ljudeh iščejo napake, da sami sebi povzdigujejo. Čeprav je to lažno povzdigovanje.

Današnji moški niso več pravi moški verjetno zaradi gensko spremenljive hrane, pa ker niso šli v vojsko! Še jaz sem pred leti hotela delati v vojski pa sem ženska, samo za tako gnilo državo se ne splača umreti! Na koncu smo si samske ženske same krive. Tipično pljuvanje od šovinističnih moških! Moški, dajte se raje vprašati kaj lahko ponudite ženski? Ker ženske bi raje videle, da bi nas moški razvajali in naredili moška dela, kot se šika ampak večina še tega ne zna. Moramo ženske vse same! 😉

Kje je problem, pravzaprav?

taka ne bo uničila življenje tropu mulcev, ki jih je sproducirala z butnjenim dedcem v zanič zakonu in tako poskrbela, da bodo tudi oni nadaljevali začaran krog solzne doline (in jim bo edina uteha iskanje tujih napak, da si bodo na tak način neuspešno poskušali dvigati ego).

Če komu, ga bo uničila samo sebi. Ne vidim težav, če ga sračkaš na lasten račun. Je precej huje, če ga sračkaš na tuj račun, poleg vsega pa gradiš prozorno lastno moralo na tak trapast način.


Mene po vaših službah ni, ampak povsod slišim enako, da se s samskimi babami nič ne da, vendar jih zaradi zakonov ne smejo nikjer odslovit. Tako da že to veliko pove, brez ad jaz dodam svoje izkušnje in opažanaj. 🙂
[/quote]

Kakšni zakoni pa naj bi to veljali za samske?
[/quote]
Glej, ne vem kakšni, največ težav imajo z njimi v javnem sektorju, od zdravstvenih ustanov naprej. Ampk kljub temu, da so neprilagodljive, neučinkovite, samo strupena goflja, igrale bi šefe, tudi če niso in nič delale, je vse pretežko, nimajo zakonske podlage, da se jih znebijo. Kašna rešitev, taka kot je bila že predlagana, da se vse pogodbe za nedoločen čas spremenijo v pogodbe za določen čas in če ne ustreza, ji pač ne bodo podaljšali delovnega razmerja, ne da je rak rana nekega kolektiva trideset let in to vedno ista ali nekaj takih enakih.

New Report

Close