Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Menjava zarnice – omarica

Menjava zarnice – omarica

V kopalniski omarici nam je pregorela zarnica. Omarice (zgornji del kjer je zarnica) pa se ne da odpreti. Sem ze veckret probala pa nic. Tudi sosed ni znal. A kdo mogoce ve? Tip omarice je TYP 67 121 Solo Jokey. To pise na nalepki.

a če bi poslikala in objavila bi bilo pretežko?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Hja imam poslikano ampak ne znam pripeti slike sem gor. Sem na tablici pa nikjer ne najdem moznosti priponke.


Najprej moraš naložit sliko na kako stran za shranjevanje, recimo slikomat, zatem bližnjico za forum prilepiš sem. Slika ne sme bit večja od 1024 pik po stranici.


kaj pa z zadnje strani, če omarico vzameš dol ?


kaj pa z zadnje strani, če omarico vzameš dol ?
[/quote]

ahahahahaaa
res se nasmejem, sam kaj, pa če je res?


kaj pa z zadnje strani, če omarico vzameš dol ?
[/quote]

ahahahahaaa
res se nasmejem, sam kaj, pa če je res?
[/quote]
Ja, neumnost primerno njemu je spustil. Običajno se te luči kar tako snamejo, malo bolj na trdo ali ap probaš ofnat s kakim jedilnim nožem, če bi bila slika bi bilo lažje povedat, ker ima steklo ali pleksi steklo znotraj robove, da se usede v utore. Tako nekako kot mobiteli , so tud po sistemu konzerve in se tako odpirajo.

Kaj ti bo luč v kopalnici, če je pa kopalnica brez vode?

Morš taprv vodo iz podtalnce potegnt ejga stariiii…


Spet kriza? 🙂 Daj še kaj o košnji povej, je pob zdaj dva dni kosil, še jutri iam en del, pa ne vem če je prav, pa če je sploh prav lakserca, ti si vse amenski majster tudi za te stvari. 🙂

Ne morem verjet, da ima še kdo tako omarico. In imam isti problem. Kako odpret za zamenjavo žarnice?
Tudi jaz ne znam pripet slike. Na googlu je slika, če vtipkate “omarica typ 67 121 jokey solo”, kliknete na “slike” – 2 in 4 slika je podobna tej omarici.
Jaz sem probala že vse- odpreti od zgoraj- ne gre. Spodaj na omarici sta kot dva gumbka podolgovata, tanka, ma zgleda kot, da se jih ne da pritisnit. Sem mislila, da mogoče to odpre zgornji del. Zgoraj je luknja, notri daš lahko polovico dlani, čutiš žarnico, samo nič ne moreš, ker ne moreš premikat roke.

Sliko pripet je pa čist simpl, ne rabiš nobenih slikomatov. Ko pišeš odgovor, imaš spodaj po gumbom Oddaj dvoje zavihkov, klikni na PRIPONKE in imaš gumb dodaj, poišči sliko, potem pa še vstaviš v besedilo (druga slika). Če je na tablici drugače, pa ne vem, ampak mislim, da ne bi smelo bit.

[attachment=1]001.png[/attachment]

[attachment=1]001.png[/attachment]

We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile.

New Report

Close