Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pohod ob žici in ultra močna menstruacija

Pohod ob žici in ultra močna menstruacija

Hči ima začetek menstruacije, vedno ima prvi dan mocne nalive

Jutri možnosti za menjavo vložka ne bo imela vsaj pet ur

Kaj bi mone brez mona ampak vseeno, naj gre ali ostane doma

Hvala za mnenje vseh s podobnimi težavami

Ce ni obvezno,naj ostane doma,seveda.

V “starih časih” so nas brez sočutja gnali tudi na Triglav, češ da je menstruacija pa ja nekaj tako naravnega, da hujših težav ne bi smela povzročati. To je bilo hudo narobe! Pokaži nekaj sočutja do svoje hčere in ji dovoli, da ostane doma.

nova
Uredništvo priporoča

na to, ali ostane doma ali ne ne bo zanosila. Tvoja skrb je torej odveč. Koliko let pa ima, da ima že osnovnošolka menstruacijo?

RAJE POČIVAJ. Z menstruacijo, ki je MOČNA, brez menjave vložka in brez počitka, SI NE BOŠ RAVNO POMAGALA. Kar doma bodi, sprosti se.


Ne vem, zakaj se ti zdi tako čudno, da ima osnovnošolka menstruacijo. Jaz sem jo dobila malo pred 13-im rojstnim dnem (konec 6. razreda osemletke), pred mano pa sta jo dobili že 2 sošolki.

RAJE POČIVAJ. Z menstruacijo, ki je MOČNA, brez menjave vložka in brez počitka, SI NE BOŠ RAVNO POMAGALA. Kar doma bodi, sprosti se.

Glasujem, da ostane doma. Ni stranišč, nimaš si kje menjati, tisti grozni občutek, da ti vse teče…stres naredi svoje, gibanje pa tudi doda k obilnosti. Naj ostane doma.

Domača nega

BRAVO! Podpis. Ženska, ki je pametna bo OB ULTRA MOČNI MENSTRUACIJI, kot jo definira avtorica, OSTALA KAR LEPO DOMA, pravico ima biti doma, če ima menstruacijo, ne pa, da tam nekje laufa, brez možnosti menjave vložka in počitka. Ne bodite sadistične do sebe.

Doma vendar.

Vendar takega dogodka, zaradi ene menstruacije ne smeš izpustit. I posle Tita Tito!! Ne se hecat.

Še dobro, da je človeštvo sploh preživelo ob tako cagavih ženskah…špartanske plemkinje so med menstro preteple vsaj enega helota…

So imele cageve moške in so se morale kljub bolečinam boriti. Ja vidiš ženska premika gore. Moški pa se skrivajo v kotu še dan danes in vse prenašajo na ženske. Ah pa kaj če maš menstruacijo, pa kaj če te trga v trebuhu od bolečine, da se zravnati ne moreš pojdi delat in ne jambraj, ženska občutljiva. Pametna ženska bo takega cegavka dvignila kot hlod in ga zabrisala in bajte.

Naj bo doma, ker bo pot krvava. Vse bo puščalo. 😉

, kot da punce v osnovni nimajo menstriacije :O
Jaz sem jo dobila pri 10ih.

Naj ostane doma. Naj počiva, da se vse skupaj umiri.

Tako je.

Pač niso imele neke velike izbire, bitka je bila takrat in ni šlo, da ne bi sodelovale.
V nekaterih plemenih pa ženske med menstruacijo zaprejo v hiše in ne smejo ven do konca krvavitve.
Vsak po svoje, se ti ne zdi?

Odloči naj se sama, ti pa spoštuj njeno odločitev.
A če bo šla, lepo ne bo. Prepustilo bo, ker ob naporu krvaviš še bolj, smrdelo bo in sploh bo vse narobe.

Na nekaterih postajah so dixiji.
Ob poti je veliko barov, lahko se ustavite na kratki kavi in gre hčerka na WC. A vi med pohodom ne greste nikoli na wc?
Predlagam tampone, ne vložke. Tudi, če je osnovnošolka, to ni noben problem.

Jaz še nisem šla po celi trasi in je ne poznam dobro, tako da je vprašanje mogoče butasto, ampak: Kje boste pa to hodili, da pet ur ne bo nobenega bara s straniščem? Se ne bi mogli toliko prilagoditi, da bi šli po kakšnem delu, kjer bo vmes lahko postanek za kavo in wc? Teh je na določenih delih dovolj, to pa vem. Če punca želi iti, seveda. Jaz ne bi hotela, ker imam tudi močne krče prve dva dni. Če bi vseeno rada šla zraven, pa pojdite tako, da bo šla vmes enkrat lahko na stranišče in problem rešen.


dekle je šlo ( če je šlo ) danes s šolo, razredom….. Torej ne bodo se prilagajali enemu dekletu z menstrucijo, no.

Mama, tri vložke med noge, eno protibolčinsko tableto, pa naj gre. Jo bo utrdilo za življenje kasneje. A bopri vsaki stvari tako potem? :). ( sarkazem on).


Tale tvoja bo morala imeti delo v bližini WC-ja. To bo najbolje. Usmeri jo v tak poklic, recimo čistilke stranišč. Ker drugače ne bo preživela.
V času vseh mogočih vložkov, ki jih prodajajo v drogerijah, marketih…. na kilometrih polic ne najdeta s tvojo pravega. Bolje glejta.


Tale tvoja bo morala imeti delo v bližini WC-ja. To bo najbolje. Usmeri jo v tak poklic, recimo čistilke stranišč. Ker drugače ne bo preživela.
V času vseh mogočih vložkov, ki jih prodajajo v drogerijah, marketih…. na kilometrih polic ne najdeta s tvojo pravega. Bolje glejta.
[/quote]

medtem ko tle gor nabijate, tamala doma uživa……………


Tale tvoja bo morala imeti delo v bližini WC-ja. To bo najbolje. Usmeri jo v tak poklic, recimo čistilke stranišč. Ker drugače ne bo preživela.
V času vseh mogočih vložkov, ki jih prodajajo v drogerijah, marketih…. na kilometrih polic ne najdeta s tvojo pravega. Bolje glejta.
[/quote]
Mater, ste ljudje žleht. Kot da ne veste, da so še posebno močne menstruacije značilne v prvih letih, ko se cikel vzpostavlja, potem pa se situacija praviloma umiri. Tudi jaz se spomnim menstruacije iz osnovnošolskih let, ki se je uspela prebiti čez 3 vložke.
Res ne vem, zakaj bi ženske morala bolečine in krvavitev smatrati kot nekaj normalnega in se obnašati, kot da nam ni nič. Najbrž zato, ker moški tega ne poznajo in ker je glavna stvar, ki jim v življenju manjka, sposobnost empatije.

New Report

Close