Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Monklje, da vam bo bolj toplo :-)

Monklje, da vam bo bolj toplo :-)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0430/nyt-IMG-91.jpg[/img]

Miklavž na Dravskem polju???


Ne bo, tako daleč se pa ne bom vozil na kres. 🙂 Je v Posavju. Slikco sem naredil na brzino za vse, ki so prelene, da bi šle ven, nisem se dolgo zadrževal z otroci, je malo prejladno zdaj za veselico zunaj. 🙂 Una , ki je včeraj ropotala, je zagotovo na kresu in zamanj Gunnarja išče. 🙂

nova
Uredništvo priporoča


Ne bo, tako daleč se pa ne bom vozil na kres. 🙂 Je v Posavju. Slikco sem naredil na brzino za vse, ki so prelene, da bi šle ven, nisem se dolgo zadrževal z otroci, je malo prejladno zdaj za veselico zunaj. 🙂 Una , ki je včeraj ropotala, je zagotovo na kresu in zamanj Gunnarja išče. :-)[/quote]

dobra fotka 🙂 una pa upam da je našla potešitev kje 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jaz sem se vrnila iz enodnevnega izletka na morju, zato na kresovanje ne grem (čeprav imam še dovolj energije) 🙂

Kul slikca.

Gunč, a si kar doma? 🙂

ja, ne upam ven 🙂 me lahko ena napade :))))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ja, ne upam ven 🙂 me lahko ena napade :))))[/quote]

Al si ratal pusi k mavro, jebote.

a tebe tudi še noben hostar ni pohopsal pa si tečna?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.


Ne bo, tako daleč se pa ne bom vozil na kres. 🙂 Je v Posavju. Slikco sem naredil na brzino za vse, ki so prelene, da bi šle ven, nisem se dolgo zadrževal z otroci, je malo prejladno zdaj za veselico zunaj. 🙂 Una , ki je včeraj ropotala, je zagotovo na kresu in zamanj Gunnarja išče. :-)[/quote]

dobra fotka 🙂 una pa upam da je našla potešitev kje :)[/quote]
Če ni, bo to še živ hudič. 🙂 Si človek sploh ne more predstavljat, kao hudo je, ko baba znori vsa potrebna in nepotešena, pa še tisti, ki ga pozna in si ga je obetala, noče. 🙂

ja, ne upam ven 🙂 me lahko ena napade :))))[/quote]

Al si ratal pusi k mavro, jebote.[/quote]

itak, še bolj pa sarkastičen 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

A si spet na obratih?

Bomo našli en konkreten storž koruze zate, ne skrbi :-)))

Hudič je to, ko te še stara kurčetina noče, ha? 🙂

dobra fotka 🙂 una pa upam da je našla potešitev kje :)[/quote]
Če ni, bo to še živ hudič. 🙂 Si človek sploh ne more predstavljat, kao hudo je, ko baba znori vsa potrebna in nepotešena, pa še tisti, ki ga pozna in si ga je obetala, noče. :-)[/quote]

to res zna bit hudič 🙂 pa na koncu ti še za nove cote ne plača, ker jih raztrga iz tebe 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Na, še bosa noga nič ne pove, če je žerjavko izkoristila, da je tekala po njej, kaj šele ostale, če so na pol nage hodile okoli kresov. Nič več ni s teh bab dons. 🙂


Bi znal bit Boštanj place. Lep kres.

Bosa noga komaj sedaj videla ta, fancysmensy kres…:)
Res je krasen.

Toda vaš je zmagal, z dovolj žerjavice….za moje pete naš kres… ni bil izziv 😉


Groza, kaj se vidi na sliki. Gori v peklu, izpačenec prihaja ponj, čist hudičev je. Je pa resnično 🙁

…. kaj je to slika in pekla?

New Report

Close