Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena je čudna

Žena je čudna

Moja lepša polovica zelo pazi na mamo.Mama ima 92 let ampak moja draga njej peče štrudel z rjavim sladkorjem in ne z beoim,ker bi lahko 92 letna primadona dobila raka,če bi jedla navadni sladkor.
Sem žleht?

povej ti ženi, da cuker je cuker, pa tudi, če je črn … naj speče štrudl brez cukra

Saj jaz ji to rečem ampak ne tangira je.Cukr je cukr in ni važno kakšen.Barva cukra nima veze.

nova
Uredništvo priporoča

Zleht zelo. Se na mmnoga zdrava leta tasci tvoji in se veliko skupnih trenutkov s hčerjo

Nova moda.Ce mas polno rit,si lahko zmisljujes razne alternative in dodatke,zraven pa jamras,kako je vse drago in kako gres tezko cez mesec s penzijo.


Isto bo živela z rjavim ali belim cukrom.

In v čem je problem? Ženska se pač boljše počuti ker ima občutek da naredi vse kar lahko najboljše za svojo mamo. Pač verjame da je rjav cuker boljši. In? S tem komu škodi? Namesto da bi bil ponosen na svojo ženo da lepo skrbi za svoje, se je treba norca delat? Ne zaslužiš si je.

Moras vdet, kakor z drugimi tako bo delala s teboj, ko bos star in betezn.

Zelo moder odgovor. Sem prepričan, da avtorju ni neslo tako daleč.

Pri 92 ne bo dobila raka zaradi sladkorja.:)). Pa še zaradi marsičesa ne. Naj mama zadnja leta uživa dobro hrano.

Kaj pa če bi mamo začeli prehranjevati vegansko? To bi ji gotovo masimalno koristilo in istočasno še podaljšalo življenje.

Moja mama ima tudi čez 90 in najraje je juhe iz vrečke. Sem ji hotela dopovedati da niso zdrave. Pa sem raje sebe prepričala naj pri teh letih je kar ji srce poželi pa magari Argo juho, pa majonezo na kruhu. Večno pa itak ne bo nihče živel!
S teboj avtor se pa strinjam!

Če je cukr enak cukru, kaj se potem sekiraš? Aja, cena je drugačna ;).

Žena ni prav nič čudna. Samo rada ima svojo mamo. Na svoj način se trudi, da bi živela čimdlje. Razumi jo in jo spoštuj, saj si zasluži vse spoštovanje, kakor žena tako tudi tvoja tašča.

Žena ni prav nič čudna. Samo rada ima svojo mamo. Na svoj način se trudi, da bi živela čimdlje. Razumi jo in jo spoštuj, saj si zasluži vse spoštovanje, kakor žena tako tudi tvoja tašča.

A tebi ga posebej speče, z belim?

Po raziskavah sta rjav Po raziskavah sta rjav in bel sladkor enako slaba za sistem

Sladkor ali saharoza je enostavna molekula, ki jo organizem razgradi na glukozo in na ta način telesne celice oskrbi s potrebno energijo.

New Report

Close