Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ima kdo izkušnje z zdravilom Mirzaten?

Ima kdo izkušnje z zdravilom Mirzaten?

Zdravilo Mirzaten mi je bilo predpisano zaradi hude nespečnosti. Vem, da je to antidepresiv. Po treh dneh jemanja polovičke tablete še ni učinka. Če hočem zaspati in spati vsaj nekaj ur, moram vzeti še Sanval. Bojim se, da bom postala popolnoma zasvojena s tabletami.
Ima kdo neposredne izkušnje s temi zdravili?

Pri pravi dozi se ucinek pokaze v 2-4 tednih, tako da ne obupaj! Zasvojenost naj te ne skrbi, najprej se reši tegob, ki te pestijo, nato se postopoma odloci opustiti zdravilo. Praviloma je potrebno zdravilo jemati 6 mesecev.

Amebica, hvala!

nova
Uredništvo priporoča

Sama jemljem Mirzaten in spim kot ubita,začela sem z celo tableto in sedaj po dveh letih zmanjšujem.Trenutno sem na četrtinki,ki pa me tudi uspava. Jaz bi na tvojem mestu vzela kar celo 30 mg,pa boš videla kako bo.Sicer rabijo nekaj časa,da delujejo.Jaz sem po 1h njveč 2h koma do jutra.lp

Povzroča zelo suha usta in strašno požrešnost,10 kg+ v enem mescu, tudi zaradi nespečnosti.

Kaj pravis, da si dobila Mirzaten zaradi nespecnosti ali da ti je povzrocil nespecnost?

ja zaradi nespečnosti, ker uspava v momentu 🙂

Sem jih 1x poskusila, vzela zvečer, čez cca 1 uro zaspala k ubita, spala skoraj do popoldneva … prvič in zadnjič 🙂

Jaz sem jih dobila zaradi anksioznosti, paničnih napadov….so mi pomagale, počutje fajn…ampak…vsak mesec sem dobila cca 4 kg… vsa sem bila napihnjena….po
ene štirih mescih in skor 15 kg viška sem prosila za menjavo. Je pa spet odvisno od posameznika kako vpliva
Srečno

Jaz enako

New Report

Close