Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Susilni stroj beko

Susilni stroj beko

Uglavnem… sttar malo vec kot 2 leti kupljen v lecleru in spet ne dela.. prvic sem ga sam popravil (rdeca tipka 🙂 ) , zdaj se ne vklopi vec… ne reagira nic.. je pa pocilo nekaj tako da sem ga rastavil in vidim da je en velik kondenzator takoj pri vhodu stroma in je masten (?).. je to to? Ima kdo kaksno izkusnjo je kak mojster med vami?

Beko ima garancijo 5 let, potem pa v kanto.
Sedaj vam bom v EU pošiljal manj rezervnih delov.

Ne ni res hehe Ce kupis beko kjerkoli razen v lecleru je 5 let garancije – v lecleru pa samo 2 leti!!!! Sem enkrat klicu serviserja k mi je prvic crknu pa mi je rekel da ima lecler svoje serviserje da on njihovih (iz leclerca) strojev ne popravlja.. potem sem ga odprl in na sreco je bil kriv “rdec gumbek” 🙂

nova
Uredništvo priporoča

vhodni filter, kondenzator.
direkt zvezat pa bo


Neee sem ze najdu novga na rbayu iz nemcije za 20€… sam nevem ce je to to 🙂 da ne narocam brezveze… drgac je pa beko sranje zgleda… res da ne morem sodit po 1 stroju… ampak je to prvi on zadnji zame… mogoce ma kdo drugacne izkusnje…

beko je trenutno bolje kot Gorenje,,,
je pa ziher tale kond kot opisuješ..(včasih še poči kot iz puške)



Hvala cveto za potrditev moje domneve 🙂

Ne vem, če je boljši, Gorenje ima perfekten servis

se strinjam washing machine…vendar ga beko ne potrebuje…

A tko hudo je z Gorenjem? vem da majo ogromno klumpa, ampak da je tako hudo si spet nism mislil

cveto kaj pa tile tanovi pomivlaci smartflex, govoriva o tistih narejenih v slo, ostalo je izvzeto….. je okej al je vse skupaj en velik boh pomagaj?

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

uf, ne vem,,,
če ni bolj marketing,,,

New Report

Close