Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Američani so zasužnjili črnce, iztrebili Indijance in bizone, zdaj bi pa radi še nas

Američani so zasužnjili črnce, iztrebili Indijance in bizone, zdaj bi pa radi še nas

Če ne bi bilo njih, bi bil mir na svetu!

Američani so Evropejci.

ampak ANGLEŽI !

nova
Uredništvo priporoča

šibaj v Rusijo,ta, boš imela mir

a ti si američanka?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

res je da so več ali manj za današnje vojne “krivi” oni, ker so jih ali povzročili, ali se vmešali v njih, ne moremo pa krivit samo američane. mislim da smo vsi ljudje/rase krive za nastanke vojn, ker vojne so ble že stoletja pred našim rojstvom, pa stoletja po naši smrti še bodo.. v začetku so bile vojne med manjšimi rasami, egipčani, rimljani… zdaj so “na tapeti” američani, kdo ve kaj bo za 300, 400 let. mir na zemlji bi bil le takrat, ko človeštva več nebi bilo, ali pa bi se zmanjšalo, ker smo ljudje itak največje in najbolj krvoločne živali.

Največji problem je v tem, da Amerika na svojih tleh že več kot 100 let ni imela vojne … pozabili so kako je imeti vojno na svojem dvorišču. Zato se pa radi gredo vojne po celem svetu ali pa v ozadju vodijo lokalne konflikte in vojaške spopade s pomočjo različnih agencij… gre pa za zasebne vojne različnih korporacij in njihove interese, ki jih preko lobijev sprejemajo v kongresu.

ampak ANGLEŽI ![/quote] Niso Angleži, ampak mešanica evropskih narodov, afriških sužnjev, Azijcev in domorodcev. Je pa res da so ohranili kulturo in jezik prvotnih priseljencev iz Evrope med katerimi so bili v večini Angleži in Irci nekaj pa tudi Francozov, Nemcev, Špancev,italijanov, Rusov…

NE ŽELIMO SI AMERIŠKEGA REŽIMA KJER BOLNI LJUDJE UMIRAJO, ČE NIMAJO DENARJA! Evropejci smo 1000 let pred njimi. Smo humani. http://www.delo.si/sobotna/kaj-prinasa-amerikanizacija-zdravstva.html

A ni fajn v kapitalizmu? Vsak si lahko najde svoj način zaslužka … postajamo “Land of opportunities”. Cena, ki jo plačuje družba je sitnica. Pomembno je, da nimamo več komunizma. No, nekateri pravijo, da ga še vedno imamo …

Nekje sem prebral komentar:
Resnična grožnja svetu so ZDA, če ne bi izvažali pop in hollywood kulture s katero perejo možgane mladini po svetu in vzdržujejo status neke obljubljene dežele, bi jih imeli za nazadnjaško totalitarno družbo, ki bi jo po sodobni doktrini morali zbombardirati. Predstavljajo vse, kar očitajo tistim, ki jih napadajo.

Ne vem, če bi se lahko bolj strinjal …

Prvo skupek angleških kmetov, potem so se parili z sužnji in danes imamo kup zahodnega gnoja…. Mislim, da so večji problem židovski strici iz ozadja…

Najbolj demokratična država na svetu ima dve stranki republikance in demokrate. Američani so degenerirani retardiranci v neskončnost. Koliko ur moraš delati dnevno, oziroma kolikšno število služb je dovolj, da bi preživel?Tudi jaz bi tankal liter bencina po 60 centov, vendar ne morem, ker nisem državljan Zda.Kako bi opisal Zda? Cel svet je pokrov, in zunanji del wc školjke, Amerika njena notranjost.

Beli ilegalni imigranti so izvršili genocid nad ameriškimi staroselci, peščico preživelih pa so strpali v geta, na najslabšo zemljo.

Indijanci so živeli v sožitju z naravo, bili so pogumni, ponosni in častni bojevniki.

[img]https://www.arab-painting.com/pic/Oil{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Painting{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Styles{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20on{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Canvas/American{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Indians/5-Winchester-west-America.jpg[/img]

Vprašaj

Itak da je kapitalizem fajn in edini družbeni sistem, ki funkcionira. Vsakdo rad dela tisto, kar hoče in zna in to potem posreduje drugim. Ti ne? Bi ti bila ljubša oddaja osebne lastnine v kolhoze? Je pa tako kot vsaka stvar tudi kapitalizem barvit in ga najdemo v tisočerih odtenkih.

Kot so američani naredili z indijanci in bizoni bi morala evropa z muslimani in židi!
Takrat bo pa res mir na svetu! Smeti je treba pospravit.

O..himmler 🙂
Da ob tej uri moje veličanstvo, piše na čvek je totalno usekano…priznam.
Toda, za napisat stavek v oporo Judom, je moje malenkostno dejanje in zavedanje, kaj so doživljali, pri vstopanju v sobane, pod * tuš.
Vedite, da bi šla z pokončno držo pred vami, tudi jaz tja, če bi bilo potrebno rešit samo enega Juda ali Indijanca, za sramoto kar je belakoža* naredila *tem ljudem.

Sprašujem pa moderatorje…brišete temo o zivjenju *Indijancev, ki ni vsebovala nestrpnosti.
Dopuščate pa nestpnost v himlerjevih zapisih.
To bo vsekakor potrebno, se vprašati* zakaj*?

O..himmler 🙂
Da ob tej uri moje veličanstvo, piše na čvek je totalno usekano…priznam.
Toda, za napisat stavek v oporo Judom, je moje malenkostno dejanje in zavedanje, kaj so doživljali, pri vstopanju v sobane, pod * tuš.
Vedite, da bi šla z pokončno držo pred vami, tudi jaz tja, če bi bilo potrebno rešit samo enega Juda ali Indijanca, za sramoto kar je belakoža* naredila *tem ljudem.

Sprašujem pa moderatorje…brišete temo o zivjenju *Indijancev, ki ni vsebovala nestrpnosti.
Dopuščate pa nestpnost v himlerjevih zapisih.
To bo vsekakor potrebno, se vprašati* zakaj*?[/quote]

Ja, res. Tema o genocidu nad Indijanci je bila brez razloga izbrisana, dopuščajo pa tako očiten sovražni govor in pozivanje k poboju določenih narodnostnih in verskih skupin. To je res nedoumljivo.

Tolk enstrpnosti do njih, filme pa skor samo njihove gledate.

Niti slučajno, gledam predvsem francosko, špansko in italijansko filmsko produkcijo, pa seveda tudi filme iz držav nastalih, na področju bivše juge.Ne vem kdaj sem zadnjič naletel na kvaliteten film, iz Zda, samo komercialno sranje, z enormnim budžetom, in scenskimi efekti brez repa in glave.

Če jih ne gledaš, tudi naleteti ne moreš na nobenega. Če bi imel interes, bi se pozanimal in našel tudi take, za katere bi rekel, da so dobri, brez skrbi.

Menda od vseh narodov prav Slovenec najbolj “sovrazi” Americane. Bedaki, ki morajo delati 3 sluzbe da bi preziveli, potem pa umirajo pred vrati bolnisnic, ker nimajo za zavarovanje, To je slovenska predstava Amerike. Tako zelo so nam se v komunizmu oprali mozgane. Viva Karl Marx! No, realnost je pa ta, da vas o zivljenju v ZDA vecina nima blage veze.

Moje mnenje je enako tvojemu. ‘Vanjski i unutrašnji neprijatelj’ mora bit, če ne, se ga pa naredi.

Moje mnenje je enako tvojemu. ‘Vanjski i unutrašnji neprijatelj’ mora bit, če ne, se ga pa naredi.[/quote]

Brez skrbi, tudi ZDA potrebujejo zunanjega sovražnika … če ne ne bi več obstajale ZDA, ampak bi bile vsaka država zase. Terorizem, ki ga sami ustvarjajo in hranijo jim še kako prav pride za ustvarjanje situacije …

New Report

Close