Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako je možno, da odrasla ženska z družino nezna skuhat goveje juhe

Kako je možno, da odrasla ženska z družino nezna skuhat goveje juhe

Česa pa še ne znate novodobne ženske? Hja kdo bi se pa pol rihtal pa umetne obrvi risal!

Ja in kaj zdaj pač ne zna?
Če ji bo potrebno se bo že naučila, ne vem zakaj mislite babe, ki znate župco skuhat, da je to nel višek znanosti, sej se naučiš tudi v enemu dnevu, če je potreba in nuja.
Sploh pa, kaj je to tvoj problem?

Jaz sem bila v zvezi s tipom skoraj desetletje, kjer je izključno on kuhal, da sploh ne govorimo o tem, da je bil najbolj vesel, če je za božič dobil kak kuhinjski pripomoček, posodo. Zdaj kuham pač jaz.

Ne vem, zakaj se toliko obremenjujete z drugimi, če jim fura jim fura

Danes, ko recepti od povsod visijo za vse mogoče, se lahko gospodinje in gospodinjci z enakim vzvišenim tonom spravijo na vsakogar, ki ne zna skuhat angleškega pudinga.


Ne napiše se nezna, ampak ne zna.
Ti pa očitno ne obvladaš pravopisa 😀

A je moz invalid, ali je zeno vzel za deklo? Al sta partnrja v zakonu?

Otrok je rekel MAMI naj skuha juho ne pa očetu !

Mož in otroci grejo lah prej skopat ene 10 metrov globoko luknjo da bojo do vode za juho prišli. Kajti očitno današnji eliti moških se ne sanja niti o razliki med prostostjo in svobodo(in jih tudi ne zanima) kaj šele, da bi znali za kastrolo vode na roke dvignit 10 m visoko.

Otrok je rekel MAMI naj skuha juho ne pa očetu ![/quote]

Mami je rekel, ker ve, da je oce len gnoj in se mu ne da kuhat in ga zato otrok ni navajen, da bi kuhal.

Pri nas je oce kuhal 6 krat na teden, mama pa v nedeljo, ce smo bili doma. In kot otrok sem vedno samo ocetu rekla, naj skuha, ker sem bila samo na njega navajena, da kuha.

Ker vas tega očitno niso naučili v šoli. Pri nas se v obvezni osnovni šoli že od prvega razreda dalje otroci po tri šolske ure na teden učijo vsakodnevnih gospodinjskih opravil. Kuhanje goveje juhe pride na vrsto takoj na začetku drugega razreda. Katastrofa od vašega izobraževalnega sistema. In da opravi 2. razred, mora skuhati kosilo. Da zaključi osnovno šolo (mala matura), mora skuhati hrano za ves dan – 3 obroke, počistiti (uporabiti ustrezna čistila in čistilne pripomočke) vse stanovanje, oprati vsa oblačila, zlikati vsa oblačila, zašiti luknje, urediti tudi okolico stanovanja – vse to je treba! To je eden od izpitov, brez katerega ne gre! Seveda imajo tudi materinščino, matematiko, tuj jezik, politično vzgojo, geografijo, zgodovino in še en predmet, ki je ključen za srednjo šolo, ki si jo je otrok izbral.

Pa še to: zgoraj navedeno velja ne glede na spol.

Otrok je rekel MAMI naj skuha juho ne pa očetu ![/quote]

Kar dokazuje, da oče nikoli ne kuha. Torej ali je invalid ali pa popoln nevednež.

Otrok je rekel MAMI naj skuha juho ne pa očetu ![/quote]

Kar dokazuje, da oče nikoli ne kuha. Torej ali je invalid ali pa popoln nevednež.[/quote]Invalidi, ki ne morejo kuhati sami, so pri nas v posebnih institucijah, kjer skrbijo zanje na državne stroške. Primerljiva institucija pri vas je npr. Hrastovec. Morda bi tudi kdo izmed vas bil za tja.

Goveja župa je itak out, povzroca en kup bolezni in vzame 3 ure. Jaz je tudi ne znam in je ne pogresam. Zato pa obvladam tajske karije, wok, testenine, rizote… pac vse kar rabi manj kot uro da je na mizi.

Sem odrasla ženska z družino. Ne znam skuhat goveje juhe. Pa jo moji otroci vseeno dobijo za jest. In ne skuhata je ne tašča ne moja mama. Če bi jo morala skuhati jaz, verjamem, da bi se hitro naučila. Ni to neka jedrska fizika.

Goveje juhe sploh ne kuham.
Sicer je en kup receptov na netu in ni noben problem jo znat skuhat. Zato ne razumem tega zgražanja.

Pametne ženske ne zapravljajo časa s kuhanjem. Veliko stvari se da kupiti v toploteki. Res je dražje, je pa zelo okusno, in ti ne vzame časa. Včasih naročiš kaj na dom, lahko pa kdaj kupiš že na pol pripravljeno jed. Kadar je slabo vreme, si pač vzameš čas in skuhaš golaž, pasulj , segedin še za v skrinjo… Najlepše pa je, da si lahko privoščiš nedeljsko kosilo v kakšni prijetni gostilni, ki jih v okolici Ljubljane ne manjka..

No pa so zakodakali baji šusi na polno, ki niso za popolnoma nič, pa še goloriti zraven, ki se mu odpelje do konca na vsake toliko. In ve se poimenujete ženske, ki se za vsako stvar, ki je ne znate sklicujete kje je pa dedc? Koze nič vredne usmrajene.

Ne pravijo zaman, da gre ljubezen skozi želodec. Meni za moje ljube ni noben problem skuhat karkoli, se vse da, če se hoče. Velja tudi obratno, to bi naredili tudi zame.
Ni isto kot nekaj domov v menaški ali vrečki prinešeno. Ne rečem, kdaj pa kdaj nedeljsko kosilo v gostilni, ampak redno??? Nikar govorit, da preostali čas posvečate otrokom in partnerjem, ker se tudi male otroke da z lahkoto vključiti v kuho. Samo zahteva več dela kot krožnik vzeti iz omare. Pa brezskrbi, dovolj zaslužim, da ne bi bilo treba nič delati doma, ampak otroke vzgajam z zgledom, da je vsako delo častno.

….pametne ženske ne zapravljajo časa s kuhanjem….??
Večje bedarije pa še nisem slišala!! Ja, veliko stvari se da kupiti… Prazna, plastična hrana!! Pa dober tek ob taki kupljeni hrani!!
Pametne ženske vedo, kaj je dobra, okusna hrana in si tudi vzamejo čas da skuhajo slastno kosilo. Sploh ob nedeljah.


To pa se zdalec ni res. Goveja oz celo kostna juha je se kako IN. :))) Guglaj “bone broth”. Cudezni napitek, ki pomaga proti vsemu mogocemu. Si s svojimi voki in kariji malo za casom… :)))

Jst goveje juhe še nikoli nisem skuhala in je tudi nikoli ne bom. Je sploh videt ne morem. Dragi se nad tem sploh ne pritožuje. Če jo hoče jest naj si jo sam skuha…ampak tako zelo je pa tudi on nima rad. Če nekaj pač ne ješ ravno, zakaj bi kuhal?

Pismo rosno a si ti kuharca

Žolca je zakon, ne pa goveja juha. je strup za stene žil!
Žolco lahko s sabo poneseš, direkt iz skrinje, v službo na pohod, kamorkoli želiš.

Kokošja je zakon!

Kaj se pa ti razburjaš? Ti itak nimaš ženske, ki bi ti kuhala govejo župco. Ti nimaš niti ženske, ki bi ti juho iz vrečke skuhala. Ti sploh nimaš ženske. Glede na to, kako grdo pišeš o ženskah, je jasno, da si zafrustriran do konca, ker ga že sto let nisi namočil. Od same sreče bi se ti zmešalo, če bi ti ena instant juho skuhala.

Mogoče je pa le vsestransko normalno sposobna ženska, kakršna bi moral bit vsaka, ne pa ti smrdljivi puhloglavi usekani šusi, kakršne bereš tu po večini.

New Report

Close