Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Garderobne omare in predalniki

Garderobne omare in predalniki

Kako imate kaj po omarah nogavice, spodnje perilo, oblačila za prosti čas itd. Imate ločeno po letnem času ali kaj. Zbiram ideje za večjo preglednost in red, prenovo v kratkem. Lahko tudi slike priložite iz spleta.

Lep pozdrav in lepo nedeljo.

Imam kar nek red v omari.
Štumfke v enem predalu, hlačke v drugem.
Za pohiš na enem kupu, športno na drugem, urejeno na enem koncu omare, ležerno na drugem, krila skupaj, jopce skupaj, zimske dam pozimi v ospredje in poleti v ozadje omare.. slikic se mi pa ne da ne iskat ne popat.

imam tudi jaz. In ker nimam preveč prostora, vsako pomlad aprila , maja, naredim pregled. Grem po policah,
jih obrišem in zložim nazaj . Kar je odslužilo, gre v kontejner Humane. Prezračim tudi vsa oblačila, plašče,
jakne, skrtačim in spravim za zimo..Joj, ne maram prahu, zato sem tako pikolovska

Vse hlače, majce, jakne…so na obešalnikih. Za spodnje perilo ter nogavice imava pa predalnik.


Vsak svojo omaro in predalnik ali skupaj?

imam tudi jaz. In ker nimam preveč prostora, vsako pomlad aprila , maja, naredim pregled. Grem po policah,
jih obrišem in zložim nazaj . Kar je odslužilo, gre v kontejner Humane. Prezračim tudi vsa oblačila, plašče,
jakne, skrtačim in spravim za zimo..Joj, ne maram prahu, zato sem tako pikolovska[/quote]
Mah, zato pa res nisi pikolovska. Tudi v omari se prah nabira. Zato ko pucam sobo, obrišem še v omari. Vsake toliko časa še drog in obešalnike, se prav vidi, kako se prah gor nabere.

New Report

Close