Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hči prerezala mami vrat

Hči prerezala mami vrat

Maribor

Kaj je s temi Slovenci, da se tako radi pobijajo med sabo?

Mariborski policisti so danes popoldan odhiteli v Metelkovo ulico, v manjši blok, saj so bili obveščeni, da je v enem od stanovanj starejša ženska umrla nasilne smrti. Policisti so ugotovili, da je 44-letna ženska s hladnim orožjem umorila svojo 74-letno mamo, Anko G., ki je v stanovanju živela skupaj s svojim 90-letnim partnerjem. Do kakšnega spora je prišlo med materjo in hčerko, še ni znano. Osumljenko so prijeli kmalu po dejanju, ko je hodila okoli bloka in govorila, da, “ubila sem jo”.

Partner osumljene je povedal, da je bila 44-letnica večkrat paranoidna, da mu je večkrat govorila, da ji nekateri želijo kaj hudega storiti, tudi mama. Danes so jo tudi videli, da je hodila naokrog zgolj v usnjeni jakni in nogavicah. Partner je še povedal, da se je osumljena danes nenavadno vedla in da mu je tudi bila naročila, naj pride ob 17. uri k njeni mami v stanovanje, a je zaspal v bližnji kavarni. Zbudil ga je sosed, ki je prišel povedat, da se je v bloku zgodilo nekaj hudega. Po doslej znanih podatkih je osumljenka nekdanja odvisnica od drog.

Nič čudnega, če (bile) so v ozadju droge ..

A ni to on oficirski blok ?

Tudi v Dravi so v MB našli eno plavajoče truplo.

On je pa zaspal v kavarni??

On je pa zaspal v kavarni??[/quote]

Boljše v kavarni kot za vedno na kavču.

Kazni so premile. Pri nas, na Xmoyu, bi nekdo, ki umori svojo lastno mater, šel pred strelski vod. Umor bližnjega sorodnika je pri nas zločin prve vrste – hujši, kot če umoriš neznanca.

Kazni so premile. Pri nas, na Xmoyu, bi nekdo, ki umori svojo lastno mater, šel pred strelski vod. Umor bližnjega sorodnika je pri nas zločin prve vrste – hujši, kot če umoriš neznanca.[/quote]

Kaj je to Xmo? Ze veckrat sem zaskedila to besedo na forumu, nisem še slisala razlage

Kazni so premile. Pri nas, na Xmoyu, bi nekdo, ki umori svojo lastno mater, šel pred strelski vod. Umor bližnjega sorodnika je pri nas zločin prve vrste – hujši, kot če umoriš neznanca.[/quote]

Kje, pravis?

Druzinski delikti so klasika – a na splosno gledano so vsi zlocini premilo kaznovani, vse prevec olajsevalnih okoliscin, …

Tako je.

toliko slovenskega družinskega nasilja!!! Sramotno in katastrofalno.

Torej kam gremo kot država?!??!

what?

Kdo je ta morilka? Je sploh delala ali jo je živela žrtev?
In naše sodstvo jo bo milo sodilo in kmalu izpustilo, saj so vsi morilci neprištevni po naše, čeprav so zame še kako prištevni, le zahtevajo da je vse tako kot si zamislijo.

Nisem ravno brala, po moje je bolna – psihično, potem lajšanje z drogo. In ne obratno!!!
Na forenziki je še ni.

Kaj si pa ti po narodnosti. Pa če lahko še od vaših sodržavljanov daš linke, da bomo pokomentirali.

Seveda, da smo ponosni Slovenci. Punca je bila duševno bolna in mi je žal za njo, da je mogla v svojem življenju prenašati takšne bolečine.

A to zdravljenje, ko hodijo v zdr. ustanove pe več kot 20 let na vaš račun po medadonove obliže, brez ostalega zdravljenja, boste pa plačevali? Ker ste vsi zdravo orientirani.
Ker zdr. reforma še vedno govori iz leta dva in tri. Bo treba res globlje, predno se bo kdo kam oslonil, kar tako.

tudi Maribor ima svojo Metelkovo?

Seveda, da smo ponosni Slovenci. Punca je bila duševno bolna in mi je žal za njo, da je mogla v svojem življenju prenašati takšne bolečine.[/quote]

Punca?? 44 letna punca??? Drugače pa….duševno bolni ljudje (nevarni za okolico) sodijo v ustrezno ustanovo. Ona je NARKOMANKA !!!! Uboga je bila samo njena mama. S tabo pa očitno tudi ni vse ok.

Seveda, da smo ponosni Slovenci. Punca je bila duševno bolna in mi je žal za njo, da je mogla v svojem življenju prenašati takšne bolečine.[/quote]

Glede na to, da izhaja iz oficirskega bloka, je vprašanje koliko je ona Slovenka.

New Report

Close