Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj večina žensk v ljubezni nima sreče

Zakaj večina žensk v ljubezni nima sreče

POZOR!

Spodnji tekst je samo za inteligentne ljudi, saj je prispevek daljši, kmetavzi in milenijci pa neradi berejo knjige in vse kar je pač daljše od treh stavkov. Zato prosim brez komentarjev “ne da se mi brat”, da se po nepotrebnem in posredno ne izpostavljate na forumu za lenobe, ki v življenju berejo samo trače v Novi in Lady.

Prispevek objavljam zato, da se za spremembo na forumu ne opravlja ljudi in dogajanja, kar je na tem forumu prava olimpijska disciplina.

Nisem vsega prebral, sorry.

Ljubezen je ODLOČITEV, ne kemija… Vsaka simpatija, zaljubljenost lahko preide v doživljensko ljubezen, vendar morata OBA DELATI na tem.

klobasanja tipkajo samo trapi, ki so za vsako črko plačani samo 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kot dobri avtorji .. da vsaj za položnico za net zaslužijo.

dober sestavek se napiše v 7 +/-2 stavkih z 7 +/-2 besedami.

nova
Uredništvo priporoča

Kar kap me bo zadela od te šovinistične bedarije. Očtino avtor članka meni, da je res pravi ulov za vsako žensko, vendar nobene ne more dobit, zato se tolaži, da ni sam kriv. Jao. Babe pa je razvrstil v tri skupine: mlade in neumne, stare in grde, ter tiste tri, ki vedo, kaj hočejo – a te tri očitno nočejo njega. Jao spet.

Idealno gledanje, razmerje z nekom ni delanje kompromisov, ampak bolj kot ne pomagati drug drugemu rasti tako, da lahko vsak postane tisto kar želi in lahko postane. Vsi mamo neke svoje lastne cilje in gotovo v življenju ne potrebujemo nekoga samo zato, da bi nas pri tem oviral, ampak da bi nam kvečjemu pomagal. Če ne, niti ne more delati na samemu sebi, bolje da ostanemo sami.

Veliko ljudi še ni ugotovilo, da sta dva osebi najbolj kompatibilni takrat, ko imata oba toliko svobode, da lahko brez ovir in strahu delata vsak na sebi. Da sta oba najboljše kar sta lahko in ne tratita časa s pretvarjanjem da sta nekaj kar nista, zato da bi si bi bila všeč, ker nihče ne more biti s pretvarjanjem biti v nečem tok dober, kot je lahko dober v tem kar v resnici je. In kot rečeno, šele takrat, ko imata dve osebi toliko svobode, da lahko vsaka zase v miru delata na svojih ciljih/izzivih, ali pa si pri tem lahko celo kaj pomagata, šele takrat sta najbolj kompatibilni saj sta vsaka zase res iskreno srečni in s tem tudi lažje uživata v njunem odnosu.

Vse, kar je več kot to, ni vredno tratenja notranjega miru.

Pravijo, da resnica boli.

Prepričan sem, da si se gotovo morala v teh besedah nekje prepoznati, kar je iz tebe iztisnilo jezo, ki pa je bila že prej v tebi.

Obstajajo še tiste ženske, ki teh izkušenj nimajo, se v tem ne prepoznajo, se nasmejejo in grejo brez besed dalje.

Nisem vsega brala se mi ne da . Ja sama zase vem,da sem bila dvakrat razocarana ….. Nimam srece v ljubezni. Lp

Pravijo, da resnica boli.

Prepričan sem, da si se gotovo morala v teh besedah nekje prepoznati, kar je iz tebe iztisnilo jezo, ki pa je bila že prej v tebi.

Obstajajo še tiste ženske, ki teh izkušenj nimajo, se v tem ne prepoznajo, se nasmejejo in grejo brez besed dalje.[/quote]

Ja, in prav zato si nalepil tole tu gor.

Ne, nisem se prepoznala niti v enem stavku. Poenostavljanje odnosov med žensko in moškim, kjer je ženska vsega kriva, mi gredo na živce. Zakaj bi se morale ženske samo smejati takemu kvantanju na svoj račun in ne bi smele nič komentirati? To bi storile samo tiste, ki jih na tem svetu zanima zgolj večurno pomerjanje oblek pred ogledalom. Umiri se pač, lepa in mlada ter lepo oblečena te noče, pametna tudi ne, dobiš lahko staro in grdo prijateljico. Bodi zadovoljen.


Nekatere vedno stavijo na napačnega konja. In to na takega, za katerega se že iz vesolja vidi, da ne bo zanjo.

Meni je ful dobro napisano…sem se našla v tem in vsaj upam, prišla na raven, ko se mi je samopodoba izboljšala, samozavest ojačala in komaj zdaj v zrelih letih pričnem razumevati kako to gre.

Je pa bilo veliko lekcij in učenja, pravzaprav učenje še vedno traja, vendar sem že marsikatero lekcijo osvojila.

Pravijo, da resnica boli.

Prepričan sem, da si se gotovo morala v teh besedah nekje prepoznati, kar je iz tebe iztisnilo jezo, ki pa je bila že prej v tebi.

Obstajajo še tiste ženske, ki teh izkušenj nimajo, se v tem ne prepoznajo, se nasmejejo in grejo brez besed dalje.[/quote]

Ja, in prav zato si nalepil tole tu gor.

Ne, nisem se prepoznala niti v enem stavku. Poenostavljanje odnosov med žensko in moškim, kjer je ženska vsega kriva, mi gredo na živce. Zakaj bi se morale ženske samo smejati takemu kvantanju na svoj račun in ne bi smele nič komentirati? To bi storile samo tiste, ki jih na tem svetu zanima zgolj večurno pomerjanje oblek pred ogledalom. Umiri se pač, lepa in mlada ter lepo oblečena te noče, pametna tudi ne, dobiš lahko staro in grdo prijateljico. Bodi zadovoljen.[/quote]

Ne gre za poenostavljanje, ampak za izpostavitev enega od problemov v odnosih, ki pač prihaja s strani žensk. O moških ne morem in ne bom razpravljal, ker z njimi nimam odnosov. Lahko pa sama odpreš kako temo in poveš še kaj o moških če želiš. Vsekakor ne govorim, da so vse ženske take, gotovo pa take so in jih tudi ni malo. Z napisanim gotovo ne žalim žensk, še manj pa tebe, ker nikjer konkretno ne govorim o konkretnih osebah, ti pa tudi ne moreš zanikati da takšnih žensk ni.

Ne rabim punce, ker jo imam, tako da četudi poizkušaš svojo “argumentacijo” v zvezi z napisanim napeljat “od besed k poniževanju”, ti to ne bo uspelo, ker slednje besede očitno bolj kričijo po pomanjkanju pametnih (proti)argumentov na napisano, kot pa na nekaj, zaradi česar bi bilo vseskupaj, kar sem napisal, vredno še enkrat premisliti.

Ja, in prav zato si nalepil tole tu gor.

Ne, nisem se prepoznala niti v enem stavku. Poenostavljanje odnosov med žensko in moškim, kjer je ženska vsega kriva, mi gredo na živce. Zakaj bi se morale ženske samo smejati takemu kvantanju na svoj račun in ne bi smele nič komentirati? To bi storile samo tiste, ki jih na tem svetu zanima zgolj večurno pomerjanje oblek pred ogledalom. Umiri se pač, lepa in mlada ter lepo oblečena te noče, pametna tudi ne, dobiš lahko staro in grdo prijateljico. Bodi zadovoljen.[/quote]

Ne gre za poenostavljanje, ampak za izpostavitev enega od problemov v odnosih, ki pač prihaja s strani žensk. O moških ne morem in ne bom razpravljal, ker z njimi nimam odnosov. Lahko pa sama odpreš kako temo in poveš še kaj o moških če želiš. Vsekakor ne govorim, da so vse ženske take, gotovo pa take so in jih tudi ni malo. Z napisanim gotovo ne žalim žensk, še manj pa tebe, ker nikjer konkretno ne govorim o konkretnih osebah, ti pa tudi ne moreš zanikati da takšnih žensk ni.

Ne rabim punce, ker jo imam, tako da četudi poizkušaš svojo “argumentacijo” v zvezi z napisanim napeljat “od besed k poniževanju”, ti to ne bo uspelo, ker slednje besede očitno bolj kričijo po pomanjkanju pametnih (proti)argumentov na napisano, kot pa na nekaj, zaradi česar bi bilo vseskupaj, kar sem napisal, vredno še enkrat premisliti.[/quote]

Vsak od nas ima življenjske probleme, vsak od nas otroške travme, vsak od nas se lahko sreča s težavami v partnerskem odnosu. Meni se zdi članek žaljiv, pika amen. Zato ker so odnosi prav to, kar so, odnosi med ljudmi. Problemov odnosov med ljudmi ne moreš analizirati samo s strani enega v teh odnosih – žensk. Grupiranje ljudi na podlagi predsodkov pa se mi zdi še posebej žaljivo. Seveda so ženske, ki jih zanimajo samo obleke in kako se čimbolj nališpati, biti nekdo in se bogato poročiti – to je le težko mogoče v Sloveniji, btw, majhen bazen bogatih in uspešnih samcev. Ampak večina žensk je vendarle za božjo voljo čisto povprečnih – nikakor ne potencial za trofejsko ženo!!! Naziv članka pa je, zakaj je “večina” žensk nesrečnih! Večina žensk po mojem sploh ni nesrečnih oz. večina ljudi ugotovi, da ni popolnega sožitja in da je lepo kaj pojamrati. Vsak ima v odnosih probleme, ne samo v partnerskem odnosu, tudi s starši, otroci, z brati in sestrami, sosedi, sodelavci…. Pač pojamraš, kaj češ.

Ženska če je avša je pač avša. Lahko pa ima smolo v ljubezni tudi čisto super ženska, ker imajo tudi moški razne mentalne probleme, ne samo ženske. Najhuje pa je, če se poročiš z denarjem. To ponavadi drago plačaš. Ampak tu ne govorimo o ljubezni do moškega, temveč do denarnice.

ne cenijo tistega kar imajo! Pa vsakega partnerja hočejo oblikovati po svojih željah!


Ljubezen nima nobene veze s srečo, ampak s tem, kar dejansko smo.

Večina žensk kao ne najde partnerja, a kako to, da jih je potem 85{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} v razmerjih? Teorija pogorela? Kolk jih pa ta tip privlači, je pa drugo vprašanje. Sicer se pa tud moškim dogajajo identične stvari…

Hvala lepa za prijaznega moškega, ki ni samozavestnejši, inteligentnejši in pametnejši od mene. Kar imejte ga. Bom jaz raje ostala s svojim možem, ki ni prijazen in vljuden, pa me vseeno spoštuje, sprejema in me nima za pumpanje ega.

Privlačnost in samozavest sta daleč precenjeni, s tem se strinjam. Ampak za prijaznost velja isto.

Moški zbira, ženska zbere, problem je, ker ženska več al manj izbere napačnega. kot je že megaboy napisal, ko vsi vidijo tud iz vesolja, edino ona ne, posledično, kasnej v zrelih letih, postane pa celo preveč previdna zaradi slabih izkušenj in rata ledena kraljica.
Samo, men se ne zdijo ženske nč nesrečne, nasprotno, na samozavesti so ogromno pridobile v zadnjih 20/30 tih letih recimo in delujejo srečene. Zavedajo se svoje moči in vidijo, da si jih moški močno želijo, ene to krpko izkoriščajo in udari neka negativna plat njihove nature ven z ciljem v obliki cinizma, da jebejo tipe v mozak, druge pa preprosto uživajo v ženskem telesu, še bolj pa v tem, da jih moški osvajajo.

Da bi imele srečo bi nujno potrebovale vedet kaj si sploh želijo, ne da si sproti izmišljajo in pri tem sploh ne ločijo sanjarij od reale, kaj šele da bi sebe in svojo vrednost upoštevale ob tem.

Mah nima ljubezen nič za opraviti s srečo, sorodnimi dušami in podobnimi novodobnimi nebulozami.
Velja tako za moške kot ženske… v 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} samski itak ne vedo, kaj v resnici hočejo ali želijo (krneki), ostalih 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, preveč komplicirajo. Kdor se potegne iz tega mu uspe. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Sreče v ljubezni nimajo malodušne ženske, ki se identificirajo z idejo, da se jih smola drži.
Čisto vse je ‘v glavi’, par vijakov odvit pri vratu in zamenjat z drugo. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ma res se mi ne ljubi odgovarjat osebam, ki imajo probleme predvsem sami z sabo in nas poučujejo še o tem in onem. Saj sploh nimajo težav in v bla, bla, bla inš e enkrat b

Spodnji tekst je samo za inteligentne ljudi, saj je prispevek daljši, kmetavzi in

Inteligenca pa taka :))

OB NENORMALNIH STARŠIH SE NAUČIJO, DA JE TRPETI SUPER IN DA NISI VREDNA NIČ. Da bi to bilo res tako, si najdejo partnerja, ki bo nesramen in nespoštljiv.

Tiste, ki so že same s seboj nesrečne jih tudi ljubezen ne more osrečiti. Da o tistih, ki ne vejo kaj bi same s seboj in se iščejo do 35 leta ali še dlje ne bi preveč besed izgubljali. Po 35 gre pa zanimanje strmo navzdol …

Kaj ni jasno, dobri komadi menjujejo partnerje do konca rodne dobe, potem pa vzamejo kakega copatarja.

New Report

Close