Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iskanje tipa

Iskanje tipa

Zanima me kje najt vredu iskrenega decka za prijateljstvo in kasneje za razmerje ker se name lepijo samo kurbirji in taki ki radi manipulirajo in so neiskreni. Bila sem zelo povozena pred 4 leti zapuscena in zdaj sem se zbudila iz otopelosti tipa pa ni nikjer nobenga. Sem brezposelna trenutno nimam neke vredu druzbe okoli sebe. Kako naj spoznam kje vredu decke da bi iz njih potegnila pravega zase. Internet odpade in kake zenitne oslarije tudi.

Najprej zrihtaj sebe. Tako psihično, fizično kot tudi finančno, pa bodo tudi iskreni tipi prišli.

Ne, zaposlitev, finance in ostalo mora tip imeti urejeno, drugače ni iskren in pošten. Pa komandirat se mora pustit.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi sam se vedno sprašujem, kje naj iščem vredu dekleta.
Glede fantov je odgovor tak, da moraš popolnoma zamenjat okolje, kjer si jih sedaj spoznavala, saj veliko dobrih fantov ne bo bilo po zabavah, najdeš pa jih lahko na rekreaciji, v kakšni knjižnici…
Mislim, da so povsod, le s pravo energijo jih moraš znati pritegniti in pokazati zainteresiranost ter jim ponuditi priložnosti, ker če oddajaš vibracije, da nočeš nikogar blizu, se ti ne bo hotel nihče, ki ima dobre namene približati, ker že podzavestno čuti tvojo energijo. Sam sem to že velikokrat doživel v bližini določenih deklet in podobno je bilo verjetno tudi s teboj v bližini določenih fantov.
Ne vem sicer v katero starostno skupino spadaš in se pa najdejo dobri fantje v vsaki, tako da te ne rabi skrbeti.
Misli, besede in dejanja- dobro privlači dobro in to mislim, da je najlažja in najučinkovitejša pot do skrbnega partnerja.

LP


In kaj si hotela slišati? To je isto kot bi nekdo vprašal, kje dobiti 5 milionov eurov, da ne bo več revež. Že 100× videno vprašanje na med.over.netu. ‘kje dobiti tipa’.

Nisi nč napisala kje se tistile tipi lepjo nate? A od zuni?
Kšne hobije pa maš? Bi lahk tko našla družbo….

Tudi sam se vedno sprašujem, kje naj iščem vredu dekleta.
Glede fantov je odgovor tak, da moraš popolnoma zamenjat okolje, kjer si jih sedaj spoznavala, saj veliko dobrih fantov ne bo bilo po zabavah, najdeš pa jih lahko na rekreaciji, v kakšni knjižnici…
Mislim, da so povsod, le s pravo energijo jih moraš znati pritegniti in pokazati zainteresiranost ter jim ponuditi priložnosti, ker če oddajaš vibracije, da nočeš nikogar blizu, se ti ne bo hotel nihče, ki ima dobre namene približati, ker že podzavestno čuti tvojo energijo. Sam sem to že velikokrat doživel v bližini določenih deklet in podobno je bilo verjetno tudi s teboj v bližini določenih fantov.
Ne vem sicer v katero starostno skupino spadaš in se pa najdejo dobri fantje v vsaki, tako da te ne rabi skrbeti.
Misli, besede in dejanja- dobro privlači dobro in to mislim, da je najlažja in najučinkovitejša pot do skrbnega partnerja.

LP[/quote]

Torej dobri fantje so tisti, ki se ne znajo zabavat. Samo delo, knjige, šport, resnobnost in mrakobnost. Bog ne daj kake žurke, je že zavožen, če se tam pojavi.

HOBIJE obiskujem skupinsko vodeno vadbo in hodim v hribe samo spet nevem kam se vclanit za planince da bi bli mladici skupaj na izletih…

Koliko si pa stara?


Pol se ne pritožuj.

Blizam se 30.

Tudi mene zanima, kje bi se dalo najti kakšne planinske izlete za študente, ker tudi sam izjemno rad hodim v hribe (predvsem bolj zahtevne poti ali če je na poti kakšna naravna znamenitost), vendar še nisem zasledil kakšne skupine oz. društva, ki bi bilo prav za to.

Tudi sam se vedno sprašujem, kje naj iščem vredu dekleta.
Glede fantov je odgovor tak, da moraš popolnoma zamenjat okolje, kjer si jih sedaj spoznavala, saj veliko dobrih fantov ne bo bilo po zabavah, najdeš pa jih lahko na rekreaciji, v kakšni knjižnici…
Mislim, da so povsod, le s pravo energijo jih moraš znati pritegniti in pokazati zainteresiranost ter jim ponuditi priložnosti, ker če oddajaš vibracije, da nočeš nikogar blizu, se ti ne bo hotel nihče, ki ima dobre namene približati, ker že podzavestno čuti tvojo energijo. Sam sem to že velikokrat doživel v bližini določenih deklet in podobno je bilo verjetno tudi s teboj v bližini določenih fantov.
Ne vem sicer v katero starostno skupino spadaš in se pa najdejo dobri fantje v vsaki, tako da te ne rabi skrbeti.
Misli, besede in dejanja- dobro privlači dobro in to mislim, da je najlažja in najučinkovitejša pot do skrbnega partnerja.

LP[/quote]

Torej dobri fantje so tisti, ki se ne znajo zabavat. Samo delo, knjige, šport, resnobnost in mrakobnost. Bog ne daj kake žurke, je že zavožen, če se tam pojavi.[/quote]

Očitno se tvoje pojmovanje zabave razlikuje od mojega, a ljudje smo si različni in imamo posledično tudi različna mnenje.
Sam si pod pojmom zabava predstavljam druženje s prijatelji, športanje in igranje različnih športnih in družabnih iger v krogu prijateljev, znancev.
Alkohol za moje pojme ni sredstvo, ki privede do zabave, ker zaradi njega izgubimo del sebe, zabave pa se tako ali tako ne spomnimo, če ga spijemo preveč in kaj imamo potem od tega, glavobol. Če je to zate zabava potem tudi prav, sva si različna in sam ne obsojam nikogar.
Zabavaš se lahko celo sam, ko si na sprehodu po gozdu s svojim psom, ko gledaš zahajajoče sonce in opazuješ lepote narave, tudi to je lahko zabava in te pomiri ter napolni z notranjim zadovoljstvom.

LP



Torej dobri fantje so tisti, ki se ne znajo zabavat. Samo delo, knjige, šport, resnobnost in mrakobnost. Bog ne daj kake žurke, je že zavožen, če se tam pojavi.[/quote]

Očitno se tvoje pojmovanje zabave razlikuje od mojega, a ljudje smo si različni in imamo posledično tudi različna mnenje.
Sam si pod pojmom zabava predstavljam druženje s prijatelji, športanje in igranje različnih športnih in družabnih iger v krogu prijateljev, znancev.
Alkohol za moje pojme ni sredstvo, ki privede do zabave, ker zaradi njega izgubimo del sebe, zabave pa se tako ali tako ne spomnimo, če ga spijemo preveč in kaj imamo potem od tega, glavobol. Če je to zate zabava potem tudi prav, sva si različna in sam ne obsojam nikogar.
Zabavaš se lahko celo sam, ko si na sprehodu po gozdu s svojim psom, ko gledaš zahajajoče sonce in opazuješ lepote narave, tudi to je lahko zabava in te pomiri ter napolni z notranjim zadovoljstvom.

LP[/quote]
Mehkužce babe ne marajo.

He, he… veš . takoj ko pišeš kaj vse odpade – si s tem zapiraš poti do možnega uspeha.
In glede na stil, pa tudi vsebino pisanja, priporočam da najprej spraviš v red svoje okoliščine oz. situacijo, potem se bo pa tudi kakšen “vredu dečko” pojavil.



Torej dobri fantje so tisti, ki se ne znajo zabavat. Samo delo, knjige, šport, resnobnost in mrakobnost. Bog ne daj kake žurke, je že zavožen, če se tam pojavi.[/quote]

Očitno se tvoje pojmovanje zabave razlikuje od mojega, a ljudje smo si različni in imamo posledično tudi različna mnenje.
Sam si pod pojmom zabava predstavljam druženje s prijatelji, športanje in igranje različnih športnih in družabnih iger v krogu prijateljev, znancev.
Alkohol za moje pojme ni sredstvo, ki privede do zabave, ker zaradi njega izgubimo del sebe, zabave pa se tako ali tako ne spomnimo, če ga spijemo preveč in kaj imamo potem od tega, glavobol. Če je to zate zabava potem tudi prav, sva si različna in sam ne obsojam nikogar.
Zabavaš se lahko celo sam, ko si na sprehodu po gozdu s svojim psom, ko gledaš zahajajoče sonce in opazuješ lepote narave, tudi to je lahko zabava in te pomiri ter napolni z notranjim zadovoljstvom.

LP[/quote]

V bistvu bi se cel tvoj prispevek lahko strnil samo v en stavek – strah pred ljudmi.

Očitno se tvoje pojmovanje zabave razlikuje od mojega, a ljudje smo si različni in imamo posledično tudi različna mnenje.
Sam si pod pojmom zabava predstavljam druženje s prijatelji, športanje in igranje različnih športnih in družabnih iger v krogu prijateljev, znancev.
Alkohol za moje pojme ni sredstvo, ki privede do zabave, ker zaradi njega izgubimo del sebe, zabave pa se tako ali tako ne spomnimo, če ga spijemo preveč in kaj imamo potem od tega, glavobol. Če je to zate zabava potem tudi prav, sva si različna in sam ne obsojam nikogar.
Zabavaš se lahko celo sam, ko si na sprehodu po gozdu s svojim psom, ko gledaš zahajajoče sonce in opazuješ lepote narave, tudi to je lahko zabava in te pomiri ter napolni z notranjim zadovoljstvom.

LP[/quote]
Mehkužce babe ne marajo.[/quote]

Če bi se spreminjal bi izgubil sebe, zato bom ostal takšen, kakršen sem, trudil pa se bom, da bom čim boljši in bom lahko rekel, ko se bom ozrl nazaj, da sem naredil, kar je bilo v moji moči.
Glede deklet mislim, da me bo tista, katera bo resnično prava zame znala sprejeti takšnega, kakršen sem in tudi jaz bom tako sprejel njo. Mogoče bo zaradi tega preteklo še mnogo let preden jo uspem spoznati, ampak se bo takrat, ko jo spoznam to čakanje poplačalo.

Ravno to se mi zdi, da je problem sodobnega sveta, da se preveč zgledujemo po drugih (posledica medijev) in potem želimo biti takšni, kakršni so oni, da bi ugajali drugim, vendar s tem izgubimo sebe in potem zapademo v depresijo, če se nam ne izide vse po načrtih.
Zavedati bi se morali, da smo sami največji zaklad, ki ga je treba negovati in ne spreminjati.
Lepa misel:
“Zame je popoln človek tisti, ki se zaveda svoje nepopolnosti.”

LP

Rok1 imas veze na firmah in zaposlujejo mlade z VII.stopnjo ki nimajo prakse in vez mogoce. Lahko zrihtas job zame ker jaz nimam vip poznanstev. Al pa ne tvezi da se bo sluzba nasla sama od sebe in potem tip.

Očitno se tvoje pojmovanje zabave razlikuje od mojega, a ljudje smo si različni in imamo posledično tudi različna mnenje.
Sam si pod pojmom zabava predstavljam druženje s prijatelji, športanje in igranje različnih športnih in družabnih iger v krogu prijateljev, znancev.
Alkohol za moje pojme ni sredstvo, ki privede do zabave, ker zaradi njega izgubimo del sebe, zabave pa se tako ali tako ne spomnimo, če ga spijemo preveč in kaj imamo potem od tega, glavobol. Če je to zate zabava potem tudi prav, sva si različna in sam ne obsojam nikogar.
Zabavaš se lahko celo sam, ko si na sprehodu po gozdu s svojim psom, ko gledaš zahajajoče sonce in opazuješ lepote narave, tudi to je lahko zabava in te pomiri ter napolni z notranjim zadovoljstvom.

LP[/quote]

V bistvu bi se cel tvoj prispevek lahko strnil samo v en stavek – strah pred ljudmi.[/quote]

Ne vem po čem bi to sklepal, vendar je tak pač tvoj zaključek in ga bom kot takega sprejel. Imaš prav, da se določenih ljudi, raje ognem in se ne želim zapletati z njimi, ker imajo slabe namene in te hočejo samo očrniti. Vedno sem bil dober do tistih, ki so z menoj ravnali pošteno in sem znal to ceniti. Imam krog prijateljev, ki jih spoštujem in bi dal zanje roko v ogenj, vedno me znajo nasmejati in vedno so na voljo, ko jih potrebujem, tudi za širši družinski krog bi lahko trdil isto, na kar sem izjemno ponosen in hvaležen, da mi je bilo toliko dano, za kar se velikokrat pred spanjem tudi zahvalim.
LP

Tudi mene zanima, kje bi se dalo najti kakšne planinske izlete za študente, ker tudi sam izjemno rad hodim v hribe (predvsem bolj zahtevne poti ali če je na poti kakšna naravna znamenitost), vendar še nisem zasledil kakšne skupine oz. društva, ki bi bilo prav za to.[/quote]

Ideja: Ustanovi jo!
Zgoraj imaš verjetno že prvo članico.

Vidiš način svojega pisanja?
Precej neprijeten je. To kriči glasneje, kot bi lahko ti osebno.

Sicer pa – ja imam tudi kakšno tako vezo, a je odvisno od znanj, ki jih imaš (ali nimaš). Nikoli ne bi priporočil nekoga, ki ga nisem prej preveril oz. videl rezultatov nj dela.
Zato tebi (kar takole iz niča) ne morem “zrihtat joba”, ker te ne poznam, ne poznam tvojih znanj, niti tvojega preteklega dela. Pa tudi če bi te, bi te lahko samo priporočil, odločitev je pa od drugih.

TOCNO to mi je rekel pred leti en tip ko sem ga vprasala enako vprasanje in je dal isti odgovor kot ti. Meni ste taki ljudje zelo zabavni puni samih sebe ker bluzite da mate veze in da ste nevem kaj kao ampak to samo v svojih glavah. Temu se rece napihnjen ego…vsak lahk rece veze mam ampak te ne poznam.bla bla bla fe ima oseba kopijo potrdil o nekaznovanosti in nulo v kazenski evidenci kot jaz potem nevem kaj lahko bodocega delodajalca skrbi…sam lapate in si ego filate…hahaha

Rok 1 brez zamere ampak me ze zdaj pune odbijas.. ne prenasam takih napihnjenih ki bluzijo o necem res bluzijo ker majo visok ego o sebi.

planinska društva ima vsak večji kraj. tudi alpinistični odseki so v vsakem večjem kraju. tako da vpisovanje v eno izmed teh društev res nebi smelo biti problem.

Odgovor sem ti že podal, kako si zadovoljna z njim ne vem, vem pa to, da ne moreš določiti točno enega mesta in reči poglej pojdi sem ob tej uri in našla boš vredu fanta, ki bo zadoščal tvojim željam.
Ne takega podatka ti ne more posredovati nihče, ker ne obstaja. Vredu fantje in dekleta so povsod, vendar se večina izmed njih noče preveč izpostavljati, ker poznajo svoje cilje v življenju in delajo v smeri izpoljnjevanja le-teh.
Življenje je polno presenečenj, pusti se presenetiti in se osredotoči na druge stvari, pa bodo pravi fantje prišli sami od sebe, ker ponavadi ne najdemo ravno tiste stvari, ki jo iščemo, ko pa ne iščemo pa jo najdemo-murphy’s law.
LP

New Report

Close