Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V prometni nesreči umrli dve najstnici, najstnika težko telsesno poškodovana.

V prometni nesreči umrli dve najstnici, najstnika težko telsesno poškodovana.

Kam smo prišlj, da je toliko norcev na cesti zadnje čase, izgleda kakor da nihče več ne zna pravilno voziti in že vsak dan poslušamo o novih žrtvah na cesti.
Kdaj boste začeli voziti po predpisih in s pametjo?


Že mlade babice trzajo samo na avto in denar.

Kje so policaji? Namesto, da bi ob vikendih poostrili nadzor, tako kot je bilo pred leti, jih zdaj na cesti sploh več ne srečaš, razen čez dan ob prometnih konicah, ko lovijo na radarje tiste, ki prekoračijo hitrost za 5 km na uro.

nova
Uredništvo priporoča

RIP ubogi punci. Koliko so jih že letos spravili na oni svet, in ravno nanje bi morali še posebej paziti 🙁

Slišala sem na radiu. Ne vem, kako se je zdodilo? Sta tudi oni dve šofirali, vozili kolo, pešačili? Kako se je zgodilo?


Bili sta sopotnici v vozilu, ki ga je po trčenju z nasproti vozečim avtom odneslo s ceste in je zagorelo. Ker sta bili vkleščeni na zadnjih sedežih, ju mimovozeči, ki so se ustavili in pomagali ponesrečenim, niso mogli do časa rešiti iz gorečega avtomobila. Rešili pa so dva fanta s prednjih sedežev.
Povzročitelj nesreče je bil voznik tega avtomobila.


Bili sta sopotnici v vozilu, ki ga je po trčenju z nasproti vozečim avtom odneslo s ceste in je zagorelo. Ker sta bili vkleščeni na zadnjih sedežih, ju mimovozeči, ki so se ustavili in pomagali ponesrečenim, niso mogli do časa rešiti iz gorečega avtomobila. Rešili pa so dva fanta s prednjih sedežev.
Povzročitelj nesreče je bil voznik tega avtomobila.[/quote]
Torej voznik avta, ki je zagorel.

Mene bolj skrbi za milijone ubogih živali, ki jih vsak dan brutalno pokončajo v klavnicah.

bi me presenetilo, če ne bi prav ti dala butastega komentarja…

SLOVENSKE CESTE VEČ NISO NORMALNE

bi me presenetilo, če ne bi prav ti dala butastega komentarja…[/quote]

Sicer ne vem, če je ravno butast. Živali umorijo proti njihovi volji, ti mladi, ki se pobijajo po cestah, so pa navadno sami krivi.

CESTE niso normalne, to bo ja 😛
Kolikor berem niso bili samo pijani temveč tudi drogirani. Kruta smrt ampak rivi SAMI !
Ob takih nesrečah vedno rečem: če je moral nekdo umreti, je prav, da je umrl tisti, ki je kriv in ne nekdo povsem nedolžen. Pa me napadite, vem, da resnica boli.

Aha, a zdaj so policisti krivi, ker nekdo rad pritiska po gasu? Ni toliko policistov kot je norcev na cesti. Policisti ne morejo vsega preprečiti. In kaj zdaj?
Videospoti, nesreče motoristov skoraj vsak teden, opozorila … pri nekaterih nikakor, da se vklopi zdrava pamet. Žal.

bi me presenetilo, če ne bi prav ti dala butastega komentarja…[/quote]

Sicer ne vem, če je ravno butast. Živali umorijo proti njihovi volji, ti mladi, ki se pobijajo po cestah, so pa navadno sami krivi.[/quote]

A res? Tisti 2 punci, ki sta sedeli zadaj, sta bili po tvoje krivi?

CESTE niso normalne, to bo ja 😛
Kolikor berem niso bili samo pijani temveč tudi drogirani. Kruta smrt ampak rivi SAMI !
Ob takih nesrečah vedno rečem: če je moral nekdo umreti, je prav, da je umrl tisti, ki je kriv in ne nekdo povsem nedolžen. Pa me napadite, vem, da resnica boli.[/quote]
Za voznika je pisalo, da ne vedo nič, ker ni bil v stanju, da bi delali teste alkoholiziranosti. Ko sem bila sama njihove starosti, smo se običajno dogovorili, kdo vozi. Voznik ni pil, ostali smo. Tako da v tem primeru ne bi kar na pamet govorila, da je bil voznik pijan ali drogiran. Sopotniki so pili ali še kaj drugega, ampak oni pač niso bili šoferji.

Meni se bolj zdi, da je voznik sekal ovinek, ker je mislil, da je cesta prazna. In zagotovo je videl koga drugega početi isto na tem ovinku. Skratka slab zgled, hkrati pa mladostniška nepremišljenost in pomanjkanje izkušenj na cesti, kar je itak problem vsakega mladega voznika.

“Dej mi eno pištolo, nauč me streljat, grem sedet pred blok kjer moj sosed živi, pa še ključ od njegovega stanovanja, če bi ven ne hotel prit……………ne bo enga karambola več!”

Ostalih teorij ni oziroma so, za nepoučene.

In fant bo s tem moral živeti celo življenje…eni niso za vola in pika.
Je pa tudi res, da je ta cesta groza, če se ti avto tako nasproti pripelje, nimaš šanse, da se izogneš trčenju..

Sicer ne vem, če je ravno butast. Živali umorijo proti njihovi volji, ti mladi, ki se pobijajo po cestah, so pa navadno sami krivi.[/quote]

A res? Tisti 2 punci, ki sta sedeli zadaj, sta bili po tvoje krivi?[/quote]

Nista krivi za povzročeno nesrečo, krivi pa sta, da je doletela tudi njiju. Usedli sta se v avto k alkoholizirani osebi, če ne še kaj hujšega. Torej ja, krivi sta.

Aha, a zdaj so policisti krivi, ker nekdo rad pritiska po gasu? Ni toliko policistov kot je norcev na cesti. Policisti ne morejo vsega preprečiti. In kaj zdaj?
Videospoti, nesreče motoristov skoraj vsak teden, opozorila … pri nekaterih nikakor, da se vklopi zdrava pamet. Žal.[/quote]
Misliš, da je zdrava pamet stvar izbire, ki jo po želji vklopiš ?

CESTE niso normalne, to bo ja 😛
Kolikor berem niso bili samo pijani temveč tudi drogirani. Kruta smrt ampak rivi SAMI !
Ob takih nesrečah vedno rečem: če je moral nekdo umreti, je prav, da je umrl tisti, ki je kriv in ne nekdo povsem nedolžen. Pa me napadite, vem, da resnica boli.[/quote]
Za voznika je pisalo, da ne vedo nič, ker ni bil v stanju, da bi delali teste alkoholiziranosti. Ko sem bila sama njihove starosti, smo se običajno dogovorili, kdo vozi. Voznik ni pil, ostali smo. Tako da v tem primeru ne bi kar na pamet govorila, da je bil voznik pijan ali drogiran. Sopotniki so pili ali še kaj drugega, ampak oni pač niso bili šoferji.

Meni se bolj zdi, da je voznik sekal ovinek, ker je mislil, da je cesta prazna. In zagotovo je videl koga drugega početi isto na tem ovinku. Skratka slab zgled, hkrati pa mladostniška nepremišljenost in pomanjkanje izkušenj na cesti, kar je itak problem vsakega mladega voznika.[/quote]

No, da je en ostal trezen, ostali pa pijani, ne verjamem. In, da je videl koga drugega sekati ovinek…. ja pojdi no….sam je vsak odgovoren zase. Če bo videl, da si je nekdo prerezal žile, si jih bo še sam?? Daj daj… nehaj s takimi. Jaz sem tudi bila mlada voznica, ravno tako nisem imela izkušenj, zato sem vozila še bolj previdno. Mislim, ej…. temu se reče samo mladostniška objestnost, drugega nič.

Srčno ti želim, da se nekdo tvojih NE BI na tak način ubil na cesti. In da v nasprotnem primeru ne bi NIHČE napisal takega stavka o živalih.

Srčno ti želim, da se nekdo tvojih NE BI na tak način ubil na cesti. In da v nasprotnem primeru ne bi NIHČE napisal takega stavka o živalih.[/quote]

Pa kaj za vraga se toliko usajaš. Punci trezni ali ne, vedeli sta s kom se vozita. Nič kaj manj nista krivi za svojo usodo od voznika. ne moreš zdaj pričakovati, da bo vesoljni svet jokal za nekom, ki mu lastno življenje ni kaj dosti pomenilo. 18, 19 let stari punci, hja vedno ste zagovarjali tezo, da to ni več otrok temveč odrasla oseba, ženska, ki sama odloča zase, ki ve (naj bi) kaj hoče. Torej je tudi odgovorna sama zase. In ja, živali, ki jih ubijejo, so dosti bolj uboge. Sama sreča, da ni zagorel in zgorel avto, ki je prišel nasproti.

Bogi policisti. Spet se judje kurcajo kajnniso naredili. Kaj so preprecili pa nic ker se o tem ne pise ker se ni zgodilo =)

Se pa strinjam s predhodnico. Zivali se mi bolj smilijo ker jih proti njihovi volji pokolejo. Se huje kot bi blo upraviceno.

Tile norcki na cesti se pa pac sami s svojimi ravnanji/odlocitvami eliminirajo z druzbe.

Bejbi, ki sta sprejeli odlocitev, da se peljeta domov z opitim tipom, ki bo vozil.

A je se kaj treba dodati?

Drzi pa, da tole opravljanje na forumu ne bo nikomur nic doprineslo vec.

Naravna selekcija še vedno deluje, le pazite lahko, da vaša dejanje ne bodo privedla do nje.
Škoda je le vseh, ki niso bili nič krivi a bodo najhuje nastradali (svojci, ta dva, ki sta pomagala in sta videla, kako so zgorela dva človeka).

New Report

Close