Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo naj bi pobiral konjske fige s pločnikov?

Kdo naj bi pobiral konjske fige s pločnikov?

No, kdo je zadolžen za pobiranje konjskih fig s pločnikov, cest…….. Jahači se lepo zabavajo, jahajo po pločniku, cesti, konj se opravi svoje, figa ostane na tleh. Niti ne obrne se nobeden, niti nič. NIhče se ne dere za jahačem pober drek….. A lastnike psov žive oderete, če pasji kakec (100x manjši od konjskega) slučajno kje ostane nepobran.
Aja, pa tudi policisti na konjih ne poberejo fig.

To pa tudi mene zanima. Predvsem ali bi morali policisti pobirati za konji?

Sam res. Lani je bila sestrična v centru LJ nahruljena, ker za čivavo ni isti moment pobrala 2 drobna bobka (iskala je vrečko po ruzaku celo večnost, sam moja sestrična je narejena na počasi), 20 m naprej je pa policijski konj nasral tonsko figo, ki je ostala in smrdela sredi Čopove. Štekate? Isti policaj, ki je hotel v red dajati sestrično zaradi dveh cmxcm bobkov, mirno odjaha od kupa dreka svojega konja, a je vam to normalno, meni ni?!

Konjski dre

Konjski dre

Na organiziranih prireditvah, je to stvar organizatorja, solo jahači, pa kakor se znajdejo. Jaz vedno fige zbrcam iz vozne oz. pohodne površine. V urbanih naseljih se pa takoj pojavi kdo z lopato, češ pustite bo za naš kompost.
Pobiram jih pa za konjem res ne.

Na organiziranih prireditvah, je to stvar organizatorja, solo jahači, pa kakor se znajdejo. Jaz vedno fige zbrcam iz vozne oz. pohodne površine. V urbanih naseljih se pa takoj pojavi kdo z lopato, češ pustite bo za naš kompost.
Pobiram jih pa za konjem res ne.[/quote]
V našem koncu jahače briga kaj pustijo za seboj, čeprav nihče od domačinov ne skače za gnojilom.

Za policijskimi konji pobira komunala. Če jih policist obvesti, seveda. In ko pač pridejo.

Na organiziranih prireditvah, je to stvar organizatorja, solo jahači, pa kakor se znajdejo. Jaz vedno fige zbrcam iz vozne oz. pohodne površine. V urbanih naseljih se pa takoj pojavi kdo z lopato, češ pustite bo za naš kompost.
Pobiram jih pa za konjem res ne.[/quote]
V našem koncu jahače briga kaj pustijo za seboj, čeprav nihče od domačinov ne skače za gnojilom.[/quote]

Ja potem pa ukrepajte, obrnite se na občino, lastnike konj…..

New Report

Close