Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čidni simptomi

Čidni simptomi

Prenehal sem kaditi pred časom in nimam težav,da bi me močno vleklo pržgat ampak občasno se mi pojavi občutek kot,da me bo zmanjkalo ,kot ,da bi se mi rahlo zavrtelo ampak to pride in čez nekaj deset minut izgine.Drugače imam vse ok od srca do ožilja,sem vsako leto na specialnih kardioloških preiskavah .
Dolgo časa sem čidno gledal te rahle omotice ,sedaj pa sumim opustitev kajenja,da mi to povzroča.
Prosim za morebitne izkušnje podobnih primerov.
Lp

Verjetno zaradi pritiska.

Kaj pa vratna vretenca?

nova
Uredništvo priporoča

Hrbtenics me zadnja leta niti za vzorec ne boli.Nula.Bolela me je leva vratna mišica in sedaj tudi ta ponehuje.Je me pa verjetno od te vrstne mišice rahlo pikalo v levem ušesu.Ampak tud to me ne več nič sedaj.Ni bolelo uho ampak verjetno zunanjost povezana z to vratno mišico.

Koliko časa ne kadiš in koliko let si kadil? Pri strastnih, dolgoletnih kadilcih je baje to možno, zelo izjemoma. No, jaz po 40 letih kajenja nisem imela nič podobnega, nobenih težav.
Jaz bi prej obdolžila vretenca, vrat, sevanje bolečine v uho (v ušesu je čutilo za rvnotežje). Stopi do zdravnika.

Kadil sem 40 let ampak z presledki po nekaj mesecev včasih nič.Pri zdravniku sem bil zaradi ušesa ampak pravi,da je videti vse v redu.A je možno,da je vratna hrbtenica brez bolečin ,ker se bolečine teh vretenc prenesejo na eno stran vratu?


Ni nujno, da je vneto uho. Kot pravim, lahko seva bolečina v uho. Od kje, vprašaj zdravnika. Zelo laično se mi zdi možno, da iz vratu, ali vratnih vretenc. Tudi iz jezika. Čez jezik gre en živec, ki seva bolečino v uho. Malo se pozanimaj pri zdravniku.


Ni nujno, da je vneto uho. Kot pravim, lahko seva bolečina v uho. Od kje, vprašaj zdravnika. Zelo laično se mi zdi možno, da iz vratu, ali vratnih vretenc. Tudi iz jezika. Čez jezik gre en živec, ki seva bolečino v uho. Malo se pozanimaj pri zdravniku.[/quote]

Žrelnica, preozka, slabo prehodna. Obisk pri otorinolaringologu.

Gibljivost vratu je tudi vredu? Malo verjetno, da te ne bi bolelo, pa da bi bilo kaj narobe (stiskanje). Je pa možno.
Kaj pa prehodnost vratnih žil?

Je lahko tudi z notranjim ušesom povezano, ampak ti je rekel, da je ok. Kaj pa pritisk, kaj meriš, omotice so značilne za nizek pritisk.

Rekel mi je zdravnik,da ,če bi bilo kaj z ušesom ,bi se videlo vsaj nekaj notri.Sem si pa mazal vrat z tistim antirevmatičnim gelom in takrat mi je bolečina in špikanje poleg ušesa izginilo.Bom iskal napotnico za ušesnega zdravnika .Tisti je tud za grlo in vse.

Ja , to je otorinolaringolog. Ti je bilo že svetovano včeraj. Ta naj te pregleda.

New Report

Close