Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nenavadno veliko ljudi toži zaradi glavobola zadnje dni

Nenavadno veliko ljudi toži zaradi glavobola zadnje dni

Zadnje 2-3 dni imam glavobol, nepojasnjen. Se pogovarjam z ljudmi in marsikdo toži enako.

Še kdo z glavobolom te dni, pa sicer s tem nima težav?

vremenske spremembe, nihanje pritiska…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Evo, še ena. Glavobol imam izredno redko, ampak zadnje 3 dni vsak dan.
Po mojem bo res vreme al kaj podobnega 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Zelo suh zrak je, hkrati je pa hladno in ljudje premalo pijejo. Jaz sem šele pozno v odraslosti ugotovila, da je bila za moje pogoste glavobole v mladosti kriva dehidracija. Od kar sem to ugotovila, me glava boli le še od stresa, ko se mi zategnejo vratne mišice.

To povezavo poznam, da te (lahko) boli glava, ker si dehidriran. Ravno zato ob vsakem začetku glavobola pazim na to, da dovolj pijem. Zdaj pa kar ni in ni bolje, kljub dovolj zaužite tekočine

Evo, tudi mene je cel teden bolela glava. Pa nme drugače ne pogosto.

Glavobol povzroča izrecno nejebica.

Ja chemtrailsi, ne. Al na kaj namiguješ?

To je pa res zanimivo. Nas je vse tri včeraj bolela glava, vključno z najstnikom.


Hitre vremenske spremembe!
Nimam težav1

Hči je včeraj prvič doživela migrensko avto.


Tudi jaz imam podobne tezave..zanima me kaj storis, ko se ri zategne vrat?

Mene in hči boli glava zadnji teden skoraj vsak dan. In to cel dan. Ne pomaga hidracija, limona, protibilečinske tablete … nič!
Res je nenavadno vse skupaj. Mene ni glava bolela že skoraj kaki 2 leti.

Ne vem, poznam pa kar precej ljudi, ki jim poveš za svojo težavo in še preden dokončaš, ti oni hitijo razlagati, da oni tudi enako, ampak še 100x huje 🙂

Da ni to to?


Tudi mozno..moja tasca samo da slisi sa koga kaj boli, njo se mnogo bolj

jaz imam včasih vse mišice v glavi zategnjene in napete, grozen občutek, pač NAPETOST


Tudi jaz imam podobne tezave..zanima me kaj storis, ko se ri zategne vrat?[/quote]
Nič ne naredim. Če čutim, da se mi zateguje, skušam sprostiti ramena, se narediti “mehko”. Če se mi že zategne, vzamem aspirin in počakam, da mine dogodek, zaradi katerega sem se zasekirala. Oz. se trudim sprostiti s kakšno komedijo ali kaj podobnega.

Mene pa zelo rada in pogosto boli glava, ampak v tem obdobju pa nisem imela nobenih težav.

New Report

Close