Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takole je na nasih mejah s Hrvasko

Takole je na nasih mejah s Hrvasko

Prides na mejo. Nasi policaji vtaknejo osebno izkaz nico v citalec in pol minute in stvar je preverjena. Se zapeljes do policaja hrvata. Das osebno izkaznico in zacne nekaj tipkati v racunalnik. V mes se ene dvakrat zmoti pri priimku ( ker je nepismen) in koncno mu po 3 minutah uspe vrniti osebno izkaznico. Tako gre pri enem potniku, koliko minut je sele pri masi ljudi, ki v teh dneh prestopajo mejo. Potem pa hrvati zganjajo paniko nad nasimi policisti, ki en dva tri preverijo osebni dokument, hrvat pa tipka in tipka, pa brise in tipka.

To je realnost.

Hrvati imajo le to sreco, da so nasi politiki tiho in pozrejo vse.

He,he,he, pa še res je.Hrvati nimajo urejenega računalniškega sistema. Pri naših je to hitro, tam pa čakaš,čakaš in čakaš.

In kaj zdaj? Pač ne razumeš. Če greš iz Slovenije te ne bojo gnjavili, ker greš ven a ne, Hrvat pa te bo malo bolj prečekiral, kar je logično. Naslednjič pa Hrvatu pojamraj pa ne boš rabila čakat le tri minute ampak te bo vrnil nazaj od kjer si prišla. Domnevam, da si ženska. Pač ne zastopiš pravil.

nova
Uredništvo priporoča

kako si drzneš žalit slovensko policijo in pisat, da je policist ” nepismen”??! NEPISMENA BUDALA SI TI.

Dvomim da nebi imeli urejenega računalniškega sistema. Sem pa prepričan, da naši kot diplomati in na splošno vse kar k politiki sodi, jih še do kolen ne sežejo.

Uh, mislim da nisi dobro prebral/a, kar avtor zapisa piše

Dvomim da nebi imeli urejenega računalniškega sistema. Sem pa prepričan, da naši kot diplomati in na splošno vse kar k politiki sodi, jih še do kolen ne sežejo.[/quote]

Mislm da sm par dni nazaj glih na HTVju neki ujela, da neki kao uvajajo še, ne vem točn, ampak se je šlo neki za ta računalniški sistem, ali da nimajo še dost tega zrihtanga, neki tazga so govoril, ker oni so v pripravah na schengen. Baje prot konc naslednjega leta da bodo vstopil ali pa najkasnej leta 2019.

Dvomim da nebi imeli urejenega računalniškega sistema. Sem pa prepričan, da naši kot diplomati in na splošno vse kar k politiki sodi, jih še do kolen ne sežejo.[/quote]

Mislm da sm par dni nazaj glih na HTVju neki ujela, da neki kao uvajajo še, ne vem točn, ampak se je šlo neki za ta računalniški sistem, ali da nimajo še dost tega zrihtanga, neki tazga so govoril, ker oni so v pripravah na schengen. Baje prot konc naslednjega leta da bodo vstopil ali pa najkasnej leta 2019.[/quote]
LJUBIM TE ENA JUŽNA.

Mislm da sm par dni nazaj glih na HTVju neki ujela, da neki kao uvajajo še, ne vem točn, ampak se je šlo neki za ta računalniški sistem, ali da nimajo še dost tega zrihtanga, neki tazga so govoril, ker oni so v pripravah na schengen. Baje prot konc naslednjega leta da bodo vstopil ali pa najkasnej leta 2019.[/quote]
LJUBIM TE ENA JUŽNA.[/quote]
Tebe ona ne, niti te ne pozna.

skriti oboževalec, zlat si.

Mislm da sm par dni nazaj glih na HTVju neki ujela, da neki kao uvajajo še, ne vem točn, ampak se je šlo neki za ta računalniški sistem, ali da nimajo še dost tega zrihtanga, neki tazga so govoril, ker oni so v pripravah na schengen. Baje prot konc naslednjega leta da bodo vstopil ali pa najkasnej leta 2019.[/quote]
LJUBIM TE ENA JUŽNA.[/quote]

Ha ha ha


LJUBIM TE ENA JUŽNA.[/quote]
Tebe ona ne, niti te ne pozna.[/quote]

Tako je.

Tebe sm pa že kr mal pogrešala.


Tebe ona ne, niti te ne pozna.[/quote]

Tako je.[/quote]
TO JE ŠALA. MORAM TE MALO ZAFRKAVATI.

Tebe sm pa že kr mal pogrešala.[/quote]

Ko vas je ravn tolk južih na kup bom podal svoj kontakt, če bi katero morda zanimal:
[email protected]

Vedno navihan, nikoli odpikan. 😉

Tebe sm pa že kr mal pogrešala.[/quote]

Ko vas je ravn tolk južih na kup bom podal svoj kontakt, če bi katero morda zanimal:
[email protected]

Vedno navihan, nikoli odpikan. ;)[/quote]

Sm ti že napisala kje boš kakšno južno najlažje dobil. Tuki gor ziher ne.

Tako je.[/quote]
TO JE ŠALA. MORAM TE MALO ZAFRKAVATI.[/quote]

In glih mene?
Pol pa ena spet dobi izpad.

Ko vas je ravn tolk južih na kup bom podal svoj kontakt, če bi katero morda zanimal:
[email protected]

Vedno navihan, nikoli odpikan. ;)[/quote]

Sm ti že napisala kje boš kakšno južno najlažje dobil. Tuki gor ziher ne.[/quote]

Poskusit ni greh. 😉

Sm ti že napisala kje boš kakšno južno najlažje dobil. Tuki gor ziher ne.[/quote]

Poskusit ni greh. ;)[/quote]
Južna je zaljubljena vate, sam noče priznati.

Sm ti že napisala kje boš kakšno južno najlažje dobil. Tuki gor ziher ne.[/quote]

Poskusit ni greh. ;)[/quote]

To je res, ampak v kakšnem TOPu, Palatiumu….imaš več izbire, pa še v živo jih vidiš 😉

Poskusit ni greh. ;)[/quote]
Južna je zaljubljena vate, sam noče priznati.[/quote]

Glej, brigi se zase.
Mi je pa res zanimiv dečko. Če bi bila samska, bi se pa mogoče res spoznala z njim, ker mi deluje čist ok.

Poskusit ni greh. ;)[/quote]

To je res, ampak v kakšnem TOPu, Palatiumu….imaš več izbire, pa še v živo jih vidiš ;)[/quote]

Ah to že.
A kaj ko grem samo za noč čarovnic in maškare, ker jih drugače nočem s svojim videzom strašit, bi bil še vn vržen, ker bi odgnal preveč obiskovalcev. 😉

To je res, ampak v kakšnem TOPu, Palatiumu….imaš več izbire, pa še v živo jih vidiš ;)[/quote]

Ah to že.
A kaj ko grem samo za noč čarovnic in maškare, ker jih drugače nočem s svojim videzom strašit, bi bil še vn vržen, ker bi odgnal preveč obiskovalcev. ;)[/quote]

Ja itak 🙂


Južna je zaljubljena vate, sam noče priznati.[/quote]

Glej, brigi se zase.
Mi je pa res zanimiv dečko. Če bi bila samska, bi se pa mogoče res spoznala z njim, ker mi deluje čist ok.[/quote]
To je tvoj nivo. fužinski frajerji, te še povohali nebi.

Glej, brigi se zase.
Mi je pa res zanimiv dečko. Če bi bila samska, bi se pa mogoče res spoznala z njim, ker mi deluje čist ok.[/quote]
To je tvoj nivo. fužinski frajerji, te še povohali nebi.[/quote]

Resnica, Resnca Fantič,
a zdaj si se pa zatekel k iskanju pozornosti?
Definiraj mi prosim te tvoje frajerje, ker ponavadi se definicija ne ujema njabolj z besedo pravi moški.

New Report

Close