Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zdajle pa ‘VIKTORJI’?

zdajle pa ‘VIKTORJI’?

Danes si bo umetniška smetana spet talala nagrade.
Pa spet eni in isti :-))))))))))))), res že smešno.

Po moje si jo zalužimo samo MI, prisiljeni plačevat te zajebante. Je kdo res za vas zaslužen/a?

Jaz cenim:
– Matjaž Javšnik (samo ga ni danes med nagrajenci)
– v oddajah – mogoče Erika? (jo ni)
– pa ta…. no, k zajjebbava, en umetnik. 🙂

Gledate?

Ajmo zdaj Čulibrk!!!!

Gledamo, danes je zelo dobro, proti popevki in včeraj oni gl. sceni!
Vse pohvale RTVSLO, do zdaj!

BRAVOOOOOOOOO!! Zdele.

Kako resnično! Bravo umetniki. Pred kamere, pred mikrofon!!

Hvala ti, Boris!!
Ne pa sluzavi novinarji, ki se politikantom ližejo kao: “Spoštovani gospod…..”
KDO, kdo jih še spoštuje?? Razen bolnih fanatikov!! 🙁

HVALA BORIS! Za pogum. TO ljudje ni bilo v scenariju!!

Naj ve ta butasta gamad pri koritu, da je vse (čisto vse) uničila!!

Bravo, dobro je povedal, upam, da gospa Ljerka zdaj ne bo jezna nanj! 🙂
360 Eurotov 🙁

Hvala ti, Boris!!
Ne pa sluzavi novinarji, ki se politikantom ližejo kao: “Spoštovani gospod…..”
KDO, kdo jih še spoštuje?? Razen bolnih fanatikov!! 🙁

HVALA BORIS! Za pogum. TO ljudje ni bilo v scenariju!!

Naj ve ta butasta gamad pri koritu, da je vse (čisto vse) uničila!![/quote]

sta vidva spila nekaj kozarčkov preveč ali sta slučajno od kje ušla?

Katastrofa, skoraj nobenega od nominirancev in zmagovalcev ni v dvorani. Toliko o tem, koliko so nagrade vredne. Sami isti frisi, prežvečeni….

Najslabša predstavitev zdaj za Modrijane.

More bit pa res neki, da ne pridejo…..

Ste slišali kaj je Kobal rekel o Janši in sds? 🙂

Dej povej. Mi nismo slišali.

mene pa je zmotilo predvsem to, da je voditelj uporabljal ogromni tujk, besed, za večino katerih obstajajo čisto primerne slovenski izrazi. mislim, da si rtv tega ne bi smel privoščiti..

ni ga samo voditelj biksal.
v napovedniku za viktorja za življenjsko delo so uporabili napačni sklon!
voditelju se še odpusti, nenazadnje govori v živo, ampak tisti napovedniki so pa ja posneti, lektorirani …………?????????? ne vem, take šlamparije si na nacionalni tv ne bi smeli privoščiti.

Pogresam TV Poper, Kobal je Ljerko vprasal, ce se bosta zmenila za kaksno oddajo, pravkar gledam po youtubu njihove inserte od TV Poper, od smeha pokam, gledam Borisa Kobala in Sergeja Verča, od cesa je umrl Sergej Verc pri 67 letih?

Pa toook bi lohk umetniki zjjebal sistem. Bili vljudno iskkreni. 🙂
Dobra oddaja. Vsa čast!

Če ni kravatarskih debeluhov – je prva stopnica navzgor!!

Tudi mene so pri tem napovedniku kar zabolela ušesa.
Voditelj se mi je zdel kar o.k. Njega sicer zelo težko gledam, mi je zoprn takoj za Polesom.
To da ne pridejo po nagrade je pomanjkanje spoštovanja in kaže na neko osebno kulturo.
Vse skupaj je bilo kar o.k. Sem komot zdržala do konca, kar se pri tovrstnih stvareh le izjemoma zgodi. Ambrožič je bil tudi prava izbira.

plavžarka… a je spet vikend pa so te mal domov spustil?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

TV Poper je bil dober na začetku, kasneje je postal povsem negledljiv in so ga povsem pravilno ukinili.

Tv poper je nastajal na TV Koper -Capodistria. TV LJ nima nič s tem, torej tudi Ljerka tega ne bi mogla odobriti Kobalu.:).
Sicer je bil TV poper odličen v začetku, dve sezoni super, potem je šlo navzdol. Verča ni več, Marko iz Štorij je še. Kdo je bil četrti?? Mislim, da so bili štirje.

Tv poper je nastajal na TV Koper -Capodistria. TV LJ nima nič s tem, torej tudi Ljerka tega ne bi mogla odobriti Kobalu.:).
Sicer je bil TV poper odličen v začetku, dve sezoni super, potem je šlo navzdol. Verča ni več, Marko iz Štorij je še. Kdo je bil četrti?? Mislim, da so bili štirje.[/quote]

Bila sta še Boris Devetak in Igor Malalan….bolj od stalnih, občasno Gojc, Nataša Raljan…

Bili so solidno izpeljani. Tudi izbor Viktorjev ni bil tako nemogoč, kot zdnjič na Reflektorjih (ali kaj je že bilo). Tisto je bilo obupno. Včerajšnje pa normalno gledljivo, ampak nič posebnega.

Prej sem spremljala še to bedarijo. Sedaj pa ne več. Te nagrade so samemu sebi namen. Me je kar na wc pritisnilo,ko sem prebrala ,da je Ena žlahtna telenovela dobila viktorja.

res, pri taki konkurenci slovenske tv produkcije:-)))

Humor za nizek IQ, klasika dobro rejenga socilasita KObala..kletvica..sds..kletvica..kletvica…janša..kletvica..vmes nek blabla…in za to mi plačujemo RTV naročnino.
Volim stranko, ki da v program ukinitev obveznega RTV prispevka.

New Report

Close