Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TISTE KI ALI STE KDAJ VARALE

TISTE KI ALI STE KDAJ VARALE

Poročena sem osem let , seks ni več to kar je bil, sama rutina. Zelo me privlači en tipček in bi se malo razvedrila , nočem pa nič resnega saj imam moža rada in se dobro zastopiva. Kako ste to speljale ali peljete, kakšen namig?

Prosim brez pljuvanja in zmerjanja!

To pelje v sranje.

Ali se boš ti zaljubila v ljubimca, mož bo to občutil -> sranje,
ali se bo ljubimec zaljubil v tebe, tebi bo odveč -> sranje,
ali se ne bo nihče v nikogar zaljubil, se boš pa ti počutila za en drek -> sranje.
Odsvetujem.

čimprej izživi te hormone, nategni se … da boš končno začela ceniti, kaj … si imela doma

nova
Uredništvo priporoča

o tem bi morala pa pač prej razmišljati.

Raje doma postimaj posteljne radosti.
Kupi kaj, spremeni kaj vzami si čas za sebe, vaju….
Najlažje drugega zajahat.
Za odnos je treba delat in še enkrat delat. Nič ni samoumevno.

aja pa če praviš, da se tako dobro razumeta – mu pa iskreno povej ane – bosta že pošlihtala vse družno in skupaj v dobrem razumevanju 😛 LOL


nočem te obsojati! ampak res se ne splača … nekoč sem malo zbezljala, a nimam nič od tega, sploh se ne spomnim, da bi bilo takooo zelo fajn …. mogoče le malo slabe vesti 🙁
je pa res, da sem se po tem skokcu doma zelo trudila in sčasoma je bilo tudi doma luštno

Pozdravljena,

sem tudi sam v podobnem položaju. Nisem žene prevaral, čeprav sem začel o tem razmišljati. No, če si vseeno upaš poskusiti….se mi lahko javiš.

Pred še kakšnim letom je bila ena tukej, mislim, da je imela prav registriran nik, ljubica, dosti je sodelaovala v takih temah, seveda so jo ženske obsojale, najraje jo bi zažgale na grmadi, ne moreš verjet, hehe,…. sploh ji niso dovolile normalno debato, zanimivo, moškim je bila pa ok., čakaj na njen odgovor iz prve roke, če še uleti sem.
Iz mojga stališča pa tako, marsikatera ljubica reši marsikater že čist u qurcu zakon. Seveda, se pa pol najdejo pametni, da glava peče, pa rečejo loči se, hehe…. kot, da smo v hollywoodu vsi polni keša, čist tako enostavno skocakt vse kar si ustvaril in greš živet pod most, hehe.


naredi kot ostale – javi se mi na mail ♥

Ne vem no, eni ste kot mali otroci. Dobijo igračo pa jo odvržejo čez par dni. Se res ne morete zavesti, da v življenju skoraj vsega res ne moreš imet?

Pozdravljena,

sem tudi sam v podobnem položaju. Nisem žene prevaral, čeprav sem začel o tem razmišljati. No, če si vseeno upaš poskusiti….se mi lahko javiš.[/quote]
Pozn nekoga, ki je varal potem pa trdil, da se je samo praznil..da ne bi raka na prostati dobil…bedno

Noben dec noče verjeti, da se mu baba kurvari, tudi če ima 10 dokazov pred nosom…kr pogumno..


tule je brati teme o domnevnem ravnanju slo pevke ravno par dni nazaj… pišem o domnevnem, ker ne vemo kaj je res – in ne sodim nič… ampak odzivi na domnevno ravnanje, kot je bilo napisano v medijih – jaz nisem zasledila, da bi jo moški hvalili… ti najbrž bi ji, če bi bilo to res ji izrekel priznanje, ker je rešila zakon s tremi otroki…

Wau…do danes se nisem zavedala, da zivim v Hollywoodu…in me je precej glava pekla in sem res sla raje pod most…
Vrjamem, da skoraj nic ni vecno in zagotovo (tudi zakon), se mi pa vseeno zdi, da lahko ljudje to uredimo brez varanja in povzrocanja bolecine partnerjem in posledicno otrokom….
Draga avtorica, srcno priporocam, da poisces pomoc za monotoni zakon v bolj smiselnih in ucinkovitoh metodah kot je varanje…
Verjami, zeloooo zelooo boli, ko resnica pride slej kot prej na dan….
Srecno!


Koliko otrok, kam boste šli po ločitvi in kaj jim boš rekla, ko jim bo oče povedal, zakaj se selite?

Wau…do danes se nisem zavedala, da zivim v Hollywoodu…in me je precej glava pekla in sem res sla raje pod most…
Vrjamem, da skoraj nic ni vecno in zagotovo (tudi zakon), se mi pa vseeno zdi, da lahko ljudje to uredimo brez varanja in povzrocanja bolecine partnerjem in posledicno otrokom….
Draga avtorica, srcno priporocam, da poisces pomoc za monotoni zakon v bolj smiselnih in ucinkovitoh metodah kot je varanje…
Verjami, zeloooo zelooo boli, ko resnica pride slej kot prej na dan….
Srecno![/quote]
dobro povedano.


kakor kdo, kakor kdo ☺
Donald T. je meni vzor ☺


kakor kdo, kakor kdo ☺
Donald T. je meni vzor ☺[/quote]

Zanimajo me tvoje omejitve pri ženskah – starost, fizična oblika, številka noge itd…


kakor kdo, kakor kdo ☺
Donald T. je meni vzor ☺[/quote]

Zanimajo me tvoje omejitve pri ženskah – starost, fizična oblika, številka noge itd…[/quote]
in kaj imam jaz opravka s tvojim firbcem … a nimaš lastne domišljije ☺

Jaz sem se močno o pekla. Odsvetujem ti

če res ni hude sile, če brni tako, da se sliši daleč naokoli, raje ne!
malo si jo sama podrajsaj z mislimi pri ljubimcu, pa boš čez čas videla, da je izzvenelo, pardon odbrnelo samo od sebe


Zakaj bi si jo mogla sama podrajsat, če ji jo lahko ljubimec? Mislim halo??? 🙂

In kakšne so bile posledice? Ločitev, kaj drugega?

Zanimajo me tvoje omejitve pri ženskah – starost, fizična oblika, številka noge itd…[/quote]
in kaj imam jaz opravka s tvojim firbcem … a nimaš lastne domišljije ☺[/quote]

Ojoj…jaz razmišljam, da bi se ti javila, ker si mi simpatičen po svojih zapisih…pa sem hotela par osnovnih smernic, da se ne smešim, če sem slučajno prestara zate ali neprimernih oblin…pa nič,.

New Report

Close