Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdaj pa resno: kje v Sloveniji so zaklonišča?

Zdaj pa resno: kje v Sloveniji so zaklonišča?

Kje je viden seznam zaklonišč v Sloveniji ali kje se da to poizvedeti?

ta dobra so tajna…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Kaj skrbiš, saj bo konec sveta po tvoje.

Saj! Koga vprašati? Sicer pa niti za manj dobra ne vem. Včasih se je vedelo, potem pa so jih večinoma opustili ali spremenili v kaj drugega.

Saj! Koga vprašati? Sicer pa niti za manj dobra ne vem. Včasih se je vedelo, potem pa so jih večinoma opustili ali spremenili v kaj drugega.[/quote]

nisi toliko pomemben faktor da ti bo kdo razlagal, drugače je pa itak prepozno, med fruštkom sem nekje v daljavi zagledal gobasti oblak, tako kot ti vojno…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

No, samo resno, včasih je bilo en kup zaklonišč. Se da ta seznam kje dobiti?

Seveda se da, tole http://www.sos112.si/slo/page.php?src=pr11.htm in prek te strani tole http://www.sos112.si/slo/tdocs/seznam_zaklonisc.pdf je bil prvi zadetek na googlu…

hehe, Barca ima vse naštudirano in že plac rezerviran 😉

hehe, Barca ima vse naštudirano in že plac rezerviran ;)[/quote]

Niti 1991 nisem bila v zakloniščih …

a kdo ve, kdo ima ključe?

hehe, Barca ima vse naštudirano in že plac rezerviran ;)[/quote]

Niti 1991 nisem bila v zakloniščih …[/quote]

Hec, Barca, hec…
Ne dvomim, da si ponosno stala.

Niti 1991 nisem bila v zakloniščih …[/quote]

Hec, Barca, hec…
Ne dvomim, da si ponosno stala.[/quote]

Sem gledala letala, ja, ko so šla metat bombe nad Dravograd … sem pa poznala tudi ljudi, ki so se streljali na Holmcu…:(

Hec, Barca, hec…
Ne dvomim, da si ponosno stala.[/quote]

Sem gledala letala, ja, ko so šla metat bombe nad Dravograd … sem pa poznala tudi ljudi, ki so se streljali na Holmcu…:([/quote]

Tudi jaz, samo da sem gledala letala, ki so letela bombardirati Krvavec.

Sem gledala letala, ja, ko so šla metat bombe nad Dravograd … sem pa poznala tudi ljudi, ki so se streljali na Holmcu…:([/quote]

Tudi jaz, samo da sem gledala letala, ki so letela bombardirati Krvavec.[/quote]

jaz sem videla helikopter, ki je bil sestreljen v Lj Rožna dolina, pa 2x prebit zvočni zid, obupen zvok 🙁
zaklonišče smo imeli v bloku in poleg bloka, oba sta še vedno v funkciji zaklonišča, kot otroci smo se včasih igrali tam, smo znali “vdret” notri.

kje pa so ključi, pri policiji ali gasilcih ali kje?

ključ od zaklonišč v blokih ima nadzorni odbor v blokih in upravnik, od drugih zaklonišč pa verjetno tisti, ki jih ima v lasti ali pa ki upravlja z njimi. Morda vedo na civilni zaščiti.

New Report

Close