Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hofer se slabša

Hofer se slabša

sem Hoferjeva redna stranka, pa ne vem, koliko časa bom še. Ok, sem se navadila, da hodim po nekatere izdelke, ki so mi top, vzela v zakup, da v bistvu ne prišparam kaj dosti pri njih, čeprav na veliko oglašujejo neke blazne prihranke, njihova brzina na blagajni se me ne dotakne (sfolgam vse pospravit), navajena sem že na namrgodene face prodajalk (ok, saj jim res ni luštno).

AMPAK! zdaj, ko na veliko prodajajo “pomladne artikle” (zemljo, uvele rože/sadike in kar je še tega) so poslovalnice kot en najbolj zanikrn pajzl. Človek niti do odlagalnega pulta ne pride, ker je vse zabasano z vrečami zemlje. Pri blagajni pač na brzino pomečeš artikle v košarico, potem pa…ups…ne moreš do pulta, da bi si pospravil v vrečko. Sem mislila, da je to samo pri nas, ker se Hofer širi, pa vidim, da je ista zgodba tudi na Viču.

Hoferjevci, pejte nekam. Niste konkurenčni, niste prijazni, še placa za odlaganje ne privoščite. Sej če se vam tolk mudi izbacit stranke, vas bomo ubogali, pa tud pridemo ne več 🙂

Hofer celovška isto sranje. Je boljši vič

Hm, nimam teh težav, ker na lepo zlagam šele v avto. Nisem niti opazila, da je s tem pult zablokiran. Ampak mislim, da ste res redki, ki ga uporabljate.

mene vreče ne morijo me pa moti, da popoldne ni skoraj nobene zelenjave več.

v grosupljem ne mores iz zamrzovalnika vzet zelenjavo, ker so tja navlekli kartonsko stojalo s knjigami

Saj nekateri to že dobro vemo; že dolgo. Cene kar lepo zvišane na nivo konkurenčnih trgovin, potem širijo poslovalnice, kolikor jim okoliška travca parcele še omogoča, noter pa nabutajo potem robo vsevprek.

Ok, hodim v Hofer po specifiko, to cca. 12 stvari , ki jih tam kupujem, ki so mi OK, pa so drugje ali nesveže – torej kratki roki uporabe ( predvsem izdelki iz ovčjega sira, kapre s peclji, bio banane, nepražene in nesoljene pistacije in indijski oreščki, nepraženi neslani xarašidi – ker je embalaža individualno pakirana n vrečko na stisk in je aroma in okus OK, tega nikoli ne kupujem kot “razsuti tovor” na samopostrežni način ali v drugih trgovinah, ker je tam dražje)

Jaz čakam kakšno dobro kunkureco vsem tem diskontarjem: Billa, Merkur Ihr Markt naprimer – to so zame taprave štacune.

V Lidl ne hodim, ker me klientela tam odbija intudi tista večinoma prehrambena madžarska roba zakamuflirana v njihove blagovne znamke ( ala PIKOK) s preveč soli in cukra. Klientela so bili v času mojega obiska ponavadi sami prešvicani, pa taki ki se s komolci rinejo naprej in vrtajo po nosu s prsti tik preden gredo po samopostrežnem kruhu in pekovskem pecivu žokat brez rokavic…..)

Moje prodajalke so ultra lustne in prijazne. Nisem se naletel na taksno, cez kakrsne se pritozujete. Morda pa problem ni tam, kjer ga vidis, ampak tam, od koder ga opazujes?

Za nekaj izdelkov, ki sem jih kupovala pri njih in so bili sicer pod tujimi imeni ali pa pod njihovo blagovno znamko, delali pa so jih v Sloveniji, so čisto na tiho menjali proizvajalce in jih delajo drugje 🙁
Jaz pa to tudi kupujem zdaj drugje.

Saj nekateri to že dobro vemo; že dolgo. Cene kar lepo zvišane na nivo konkurenčnih trgovin, potem širijo poslovalnice, kolikor jim okoliška travca parcele še omogoča, noter pa nabutajo potem robo vsevprek.

Ok, hodim v Hofer po specifiko, to cca. 12 stvari , ki jih tam kupujem, ki so mi OK, pa so drugje ali nesveže – torej kratki roki uporabe ( predvsem izdelki iz ovčjega sira, kapre s peclji, bio banane, nepražene in nesoljene pistacije in indijski oreščki, nepraženi neslani xarašidi – ker je embalaža individualno pakirana n vrečko na stisk in je aroma in okus OK, tega nikoli ne kupujem kot “razsuti tovor” na samopostrežni način ali v drugih trgovinah, ker je tam dražje)

Jaz čakam kakšno dobro kunkureco vsem tem diskontarjem: Billa, Merkur Ihr Markt naprimer – to so zame taprave štacune.

V Lidl ne hodim, ker me klientela tam odbija intudi tista večinoma prehrambena madžarska roba zakamuflirana v njihove blagovne znamke ( ala PIKOK) s preveč soli in cukra. Klientela so bili v času mojega obiska ponavadi sami prešvicani, pa taki ki se s komolci rinejo naprej in vrtajo po nosu s prsti tik preden gredo po samopostrežnem kruhu in pekovskem pecivu žokat brez rokavic…..)[/quote]
Kaj še kupujete tam?

Od vedno tam kupujem nekih 5-6 stvari. Za enkrat jih še imajo. Ostalo me ne zanima preveč.


so (bili) to? Hvala

Sem šla tja po akcijski izdelek. seveda ga ni bilo več. Bila sem žejna ko pes, pa nisem mogla kupiti niti pol litra navade vode ali enega malega tetrapak soka. Resnično mi ni jasno, po kaj bi hodila tja.


so (bili) to? Hvala[/quote]

Nekaj vrst jogurtov, sirov, radler …

Jaz vzamem sol za pomivalca, medaljone/fingerse, ker jih polni Perutnina Ptuj, zamrznjen pomfri, sir trapist (priznam, da ga drugje še nisem poskusila), jajca hlevske reje, bio malinov džem (drugje ne dobim), piščančjo salamo (fejk poli, dela PP tudi to), sirček za mazanje in lističe.
Kupovala sem toaletni papir, pa so ga pokvarili in zdaj vzamem raje Sparovega lovely.

Odkar sem enkrat popoldne prišel in je bilo samo še ovenelo sadje in zelenjava ne hodim več v hofer. Pa podražili so tudi nekatere stvari konkretno. Tako da je tole s pultom še najmanj. Pa verjamem, da ni prijetno.

Nikoli nisem neki ekstra nakupovala v Hofru, s tistim kaj pa sem kupila pa sem bila večinoma zadovoljna. Ampak zadnje čase se mi zdi, da so cene kar konkretno poskočile in sploh niso tako ugodni. Enih par artiklov, ki sem jih kupovala, nimajo več ali pa so menjali dobavitelja in s tem tudi okus ni več isti ali pa jih sploh več nimajo. Diskontna urejenost trgovine me ni nikoli motila , ampak ja, kot je zgoraj napisano, zadnje čase pa se mi zdi, da je vsa ta neživilska roba kar nametana naokoli. Urejenost trgovine je na dnu. Podobno kot Lidl, proajajo akcijske izdelke še 2 meseca po akciji in na koncu najdeš v tistih košarah od kozmetičnih krem do wc dišav in zvezkov…… pač vaška tržnica je bolje organizirana.
lp


so (bili) to? Hvala[/quote]

Nekaj vrst jogurtov, sirov, radler …[/quote]

Meni je pa Hoferjev radler edini fajn, ker je grenkast.
Jogur kupujem tudi njihov, navaden, litrski.
Tudi njihov parmezan mi je fajn.

Obvezno kupujem tbl za pomivalca, ker so cenovno ugodne in mi pol tbl lepo opere, pa wc papir, 4 slojni, roza pakiranje tudi obvezno Hoferjev. Modre kosmiče. Grah-koruza zmrznjeno mešanico. Pa še marsikaj se najde.

Kupujem pa v vseh trgovinah, nisem vezana na eno, imam v vsai izbranih nekaj artiklov, ostalo pa glede na akcije in všečnost.

Prejsnji radler je bil Union LJ, sicer pod njihovo (Hofer) blagovno znamko (sestava malo drugacna kot pa original radler Union), a zdaj je nek avstrijski … se pozna pri okusu.

Nekaj vrst jogurtov, sirov, radler …[/quote]

Meni je pa Hoferjev radler edini fajn, ker je grenkast.
Jogur kupujem tudi njihov, navaden, litrski.
Tudi njihov parmezan mi je fajn.

Obvezno kupujem tbl za pomivalca, ker so cenovno ugodne in mi pol tbl lepo opere, pa wc papir, 4 slojni, roza pakiranje tudi obvezno Hoferjev. Modre kosmiče. Grah-koruza zmrznjeno mešanico. Pa še marsikaj se najde.

Kupujem pa v vseh trgovinah, nisem vezana na eno, imam v vsai izbranih nekaj artiklov, ostalo pa glede na akcije in všečnost.[/quote]

Tudi ta samopostrržni sistem s kruhom mi sploh ni všeč. Velikokrat je kakšna žemlja kar na tleh. Ljudje ne vzamejo vedno rokavic. Vse je preveč nabutano in popoldne ni skoraj nobenega sadja. Cene so pa iste kod drugje.

A je bil hofer sploh kdaj dober? Kot je meni znano, so vedno prodajali najslabšo možno hrano. Pač za najnižjo rajo.

Imate, kar v glavnem res prav. Pa še ena netipična zgodba iz Hoferja. Pridem na blagajno v Hofer Idrija, znesek cca. 5 €, dam bankovec za 50€ in vljudno prosim za vračilo nad 10€ 8x po 5€. Pravi mi deklica na kasi, da to ni mogoče. Zakaj.vprašam ?????. Ker rabijo kao drobiž za druge stranke. Halo !!!! Očitno jaz to nisem. O.K. Naredim krog notri, ven iz trgovine, z malo jeze in malo razočaranja in grem nazaj v trgovino in kupim žvečilni gumi za cca 0,5 € in ji dam bankovec za 20 €. No potem je pa uspelo. Deklica se je malo nasmihala, jaz pa resen kot se je situaciji dalo. Od takrat hodim v tako imenovano trgovino za “reveže” Eurospin, ki je samo 300 m daleč in sem zelo zadovoljen tako s ceno kot tudi z postrežbo. Predvsem so pa prodajalci tam predvsem bolj sproščeni. Hofer, adijo !!!!!

Hofer je bil pred leti zelo vredu in zares ugodna izbira, predvsem za nas, socialno elito, ki smo zjutraj hiteli v Hofer in pobirali akcijske artikle, popoldan izdelkov seveda zmanjka in posledično, se zaposleni pritožujete. Noben vam ni kriv, da dneve preživljate na šihtu.
Se spomnim kavomata prejšnji teden za akcijskih 19.90€, bilo je prerivanje že na vhodu, izboril sem tri, enega zase in dva za sosedi. Moja sonakupovalka je nagrabila akcijske kapsule in že sva hitela na blagajno. Za mano je gospodu uspelo vzeti zadnja dva in…ljudje so noreli, češ da so se pripeljali z enim samim razlogom-kavomat, jaz pa sem se z nasmehom na obrazu odpravil skozi blagajno. Živčnost, nezadovoljstvo, prerivanje, v ozadju še zmerjanje trgovke. Če pustimo to in pogledamo strateško, kup ljudi so zvabili v trgovino z reklamiranjem kavomata na kapsule a na zalogi so imeli le 5 kavomatov, upnikov pa vsaj 50 in to že takoj po odprtju. Če jih je imel vsak Hofer samo 5 ni pomembno, pomembno je, da so ljudje vstopili in posledično pustili denar za druge stvari.
Sami v Hofer ne hodimo, razen, če je res kaj v akciji, ker so cene v zadnjem letu pošteno dvignili in je z izjemo parih izdelkov za nego, že Mercator cenovno isti ali celo cenejši.

Pozabil sem a da dopišem, ob obisku Hoferjevih prodajaln dobite skoraj pred vsakim v paketu tudi “klateže”, ki so ponavadi prijazni, znajo pa imeti slab dan in nadlegovati, sploh šolarje.

Pri nas Hofer, v Nemčiji pa Aldi…
Razlika dan in noč v prid slovenskega Hoferju! Zakaj? Ker je v Aldiju trikrat slabše kakor v Hoferju…Da se o zloženem na policah sploh ne menimo…Tudi trgovina sama po sebi veliko slabša kakor v SLO….

Imate, kar v glavnem res prav. Pa še ena netipična zgodba iz Hoferja. Pridem na blagajno v Hofer Idrija, znesek cca. 5 €, dam bankovec za 50€ in vljudno prosim za vračilo nad 10€ 8x po 5€. Pravi mi deklica na kasi, da to ni mogoče. Zakaj.vprašam ?????. Ker rabijo kao drobiž za druge stranke. Halo !!!! Očitno jaz to nisem. O.K. Naredim krog notri, ven iz trgovine, z malo jeze in malo razočaranja in grem nazaj v trgovino in kupim žvečilni gumi za cca 0,5 € in ji dam bankovec za 20 €. No potem je pa uspelo. Deklica se je malo nasmihala, jaz pa resen kot se je situaciji dalo. Od takrat hodim v tako imenovano trgovino za “reveže” Eurospin, ki je samo 300 m daleč in sem zelo zadovoljen tako s ceno kot tudi z postrežbo. Predvsem so pa prodajalci tam predvsem bolj sproščeni. Hofer, adijo !!!!![/quote]

ti si eno veliko budalo – ker ne več, da ti na banki zastonj “razmenjajo” tvoj denra, da ti ni treba niti čikgumjev kupovat.

in ne, trgovci ti niso dolžni dajat nazaj denarja v apoenih, kot se tebi sprdne….

New Report

Close