Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urok magije kako to izgleda?

Urok magije kako to izgleda?

Vidim da eni kar o urokih dosti veste, kako je to videt, kako izgleda čarovnica ki to dela me zanima
A to mora ta ženska ki to dela, ne vem na priemr, v stanovanju kakšna zelišča kuhat pa mačje dlake zraven daje a kako? A bere kakšno knjigo na glas približno tako kot župnik pri maši evangelij ali pa podobno kot prošnje: Izreče željo in potem sama sebi odgovori:”Usliši nas!” a kako? Tiste ki pravite da ste že bile pri eni magičarki in vam je pobrala samo denar, taki me zanima kako to ono delajo!

Jaz poznam eno ki pravijo da se s tem uvarja in nabira zelišča po hribih, pol pa kuha razne maže in sirupe, in ima doma tudi mačko. Je pa bila dolg časa brez službe in je čepela sama zase, potem si je le našla delo čistilke, samo jaz mislim da če si dober magičar ti ni treba živet od korenic od kopriv in pucat stranišč ampak si najdeš kakšen fin posel in še kakšne dodatne prilive v oblik raznih najemnin, dobrih dividend, dodatnih honorarjev za razne študije, dodatkov za pripravljenost,…?? A se ne zdi tako?

Bulčevi piši ona ima te izkušnje. Se je celo izobraževala. V Peruju in na Škotskem je obiskovala šamansko akademijo.

Spelji se s tem. Ne provociraj! Vlečeš nase…ne se več hecat, niti pomislit.

nova
Uredništvo priporoča

Saj je jezus tudi čaral kaj te potem skrbi.

Saj je jezus tudi čaral kaj te potem skrbi.[/quote]
Zame ne. Jezus ni nič čaral.

Kaj pa je zate ščarano?

Saj je jezus tudi čaral kaj te potem skrbi.[/quote]
Zame ne. Jezus ni nič čaral.

Kaj pa je zate ščarano?[/quote]

Seveda da je še danes si začaran od njega


Zame ne. Jezus ni nič čaral.

Kaj pa je zate ščarano?[/quote]

Seveda da je še danes si začaran od njega[/quote]
Spoznaj Jezusa je moj nasvet, potem govori glede na izkušnje. Drugače ne provociraj in ne blesari.

Seveda da je še danes si začaran od njega[/quote]
Spoznaj Jezusa je moj nasvet, potem govori glede na izkušnje. Drugače ne provociraj in ne blesari.[/quote]

me ne zanima izmišljen lik

Razlag o carovniji in čarovnikih je veliko. Odvisno v kakem smislu te zanima. Je to mitološko, religiozno, antropološko itd..


Spoznaj Jezusa je moj nasvet, potem govori glede na izkušnje. Drugače ne provociraj in ne blesari.[/quote]

me ne zanima izmišljen lik[/quote]

Če ne verjameš v Jezusa, potem tudi lik oz likov ne potrebuješ.
Dovolj smetenja, to ni tema…

: ( Ja, zakaj ni tema?
Kako izgleda kadar ti ki jim pravite magi izvajajo uroke?
Kako to delajo?
1.primerAli so npr., kar verjamem da ne, ob tem početju na WC-ju in ne morejo ven?
2.primer Ali stojijo ob gredi paradižnike in dvigajo roke v zrak?
3. primer Ali spijo za mizo?
4. Primer Ali to počnjejo tako, da držijo svojo mačko za vrat in ji nad kotlom pulijo dlako ob tem pa mrmrajo:Usliši me, oj usliši me??
Ta 4. primer je sicer skrajen in že smešen ampak ne vem, mogoče je pa podobno?
Zakaj je smetenje če vrašam, saj moderatorji menda nimajo takega početja?Ali te reči počneš ti da mi očitaš smetenje?

Kako izgleda urok?

Ja, vprašanje na kateri strani si, če si žrtev nič kaj prijektno (nekateri povedo, da gre za najbolj grozljive izkušnje kadarkoli…), če si tisti kateri jih dela pa je nekaj časa zabavno…dokler se usoda ne obrne in udari nazaj na vas.

Obiska čarovnic pa vam ne priporočam, kajti vse kar “zaslužijo” gre nekje v njihov hud minus…delat škodo nedložnim žrtvam ne more biti ravno poceni, ne?

Glede raznih razlag magije pa je resnična samo ta, da gre za igro s hudičem…ki na koncu vedno žrtvuje tistega, ki se je igral z nečem o čemer v resnici nima pojma. Ko stopiš v igro s hudičem ima on kontrolo nad tabo, ne pa ti nad njim.

Če vas še zanima čarovništvo pa kar veselo na delo….jezus ali Svetloba vas bosta mogoče začela zanimati nekaj kasneje, ko vas bo hudič že obsedel do konca in vam pokazal, da je tudi on samo sluga Boga, s katerim skupaj vas bo enkrat za vselej naučil kozjih molitvic.

Raje se lotite kakega koristnega in poštenega dela in v svojem prostem času (ki ga imate očitno preveč) razmislite, komu lahko kaj pomagate….zadovoljstvo dano drugim se vam bo hitro vrnilo in napad zlobe, o kateri sedaj razmišljate na kakšen način jo brezobzirno “koristno uporabit” bo hitro minil.

Kot kaže, eni precej veste o urokih. Imam resno vprašanje, ki me gloda že nekaj let.

Akter, zdaj že pokojni, je bil zasačen, ko je izvajal urok. Na tujo parcelo je prinesel s seboj svojo zemljo in ubitega mačka, ki je bil brez repa in glave. Le tega je na tuji parceli zakopal in pokril s svojo zemljo, katero je prinesel s seboj.
Mogoče kdo ve, za kakšen urok naj bi šlo?


Ne, se ne bojim nekih čarovnic, si bi upala obiskat katerokoli, samo saj pravim me zanima kako izgldedajo, ko izvajajo uroke. Edino kar pa ne bi verjela je ta da bi si mazali roke s krvjo, to pa skoraj ne morem verjet. Mislim da je to bolj umsko delo, fino, brez sekanja glav in mačkov ki jim kocine čupajo?

Kar se tiče Jezusa in iskanja Jezusa…ne verjamem, v te pobožne razlage.
Gotovo mora obstajat razlaga kako izvest urok nad nečim.
npr.:Kaj moram naredit da bo šel čez cesto tigrast muc in ne črn? V grmu pri cesti čepi črn in je ves dan tam, vsake toliko časa ga piči da se pred vozniki sprehodi čez cesto Kako naj to preprečim? Kaj naj? Pri hiši kjer je grm imajo samo tega črnega in dela točno to cel dan. Kako ga odvaditi čakanja v grmu? A naj grm porežem, a naj ga hodim podit? Ali pa kateri urok naj preberem?
Ni napad zlobe tole, je resno vprašanje!


Hja, po moje je napačno prebral navodila za izvajanje urokov. Ne verjamem da je kakršen koli problem rešil s tem mačkom ki ga je ubil, sebe še bolj zakopal kvečjemu. Prej bi rekla, da je nad tem revežem nekdo izvedel urok.
Nisem pa ziher da je moja razlaga ta prava,

me ne zanima izmišljen lik[/quote]

Če ne verjameš v Jezusa, potem tudi lik oz likov ne potrebuješ.
Dovolj smetenja, to ni tema…[/quote]

Nisi razumelo, :)) tema ni o Jezusu, ampak žalostno da je treba v teh časih to sploh razlagat, saj vem da je samo provokacija, no upam, da je tako…
Mišljeno – komot nadaljuj s svojo temo, moje pa spreglej, bo prav. :))

Jezus ni nobena svetloba ampak plašnice na tvojih očeh. Čarovnice so bile ženske, ki jih je tvoja cerkev gnusno sežigala na grmadah. Fuj pa taka vera. Fuj.

Jezus ni nobena svetloba ampak plašnice na tvojih očeh. Čarovnice so bile ženske, ki jih je tvoja cerkev gnusno sežigala na grmadah. Fuj pa taka vera. Fuj.[/quote]samo ce bi upostevali Jezusa jih ne bi skurili

Če bi imela to moč, bi takoj uničila Trump, unga Korejca, Sirijskega Hitlerja….pa se koga.
V tem momentu bi jih zadela možganska kap in bi postali hromi od ust do nohta na mezincih obeh nog. Samo nos in oči bi ostale na svoji funkciji. Pa da vidimo, če bi bilo potem kake pozitivne spremembe.
Po mojem , velike. Pa kolk bi uživala, ko bi mediji poročali, kako lahko samo nemočno ležijo v svojih posranih in posranih posteljah že in ne morejo dati kakršne koli komande in kontrolirati niti svojega sranja in scanja, ne pa jedrskih bomb in podobnih igrač, ki niso za take otroke.


A res, a pa misliš da se to da z urokom?

Daj ga no lomt..

Za tiste, ki vas zanima črna magija in uroki:

Če želite zares učinkovito delati uroke in črno magijo morate najprej skleniti pakt s hudičem (ne boste mogli sami, vas bo moral nekdo vpeljat…). Potem bo on oziroma zli duh ali demon, ki vam ga bo dodelil hudič za vas naredil vse, kar si želite oziroma bo izvedel prenos vaše lastne zlobe na žrtev. Učinek za žrtve bo lahko tudi katastrofalen (verjetno tak, kot si ga nikoli ne bi vi želeli doživeti na svoji koži).

No, ker boste s tem dejanjem postali sluga ali bolje rečeno suženj hudiča, bo seveda potrebno vedno več in več zlobnih dejanj…in postajali boste vedno bolj nori, v svoji glavi pa vedno bolj “močni”. Ker ne boste verjeli nikomur drugemu kot samim sebi, vašemu notranjemu pomočniku demonu in vašim somišljenikom satanistom vas seveda nobena zunanja situacija ne bo več uspela prepričati, da je karkoli narobe…in takrat ste na zanesljivi poti navzdol.

No, vsa karma narejena s to osnovo, torej vsa škoda katero boste povzročili drugim pa se piše vam osebno in se vam bo nekoč v bližnji ali daljnji prihodnosti v celem obsegu vsega storjenega zla vrnila in jo boste morali nekoč plačati v obliki izživetja točno istega trpljenja katerega ste povzročili drugim na lastni koži. O tem pišejo čisto vse religije in čisto vsi duhovni mediji, modreci in v svetlobo usmerjeni ljudje na planetu, samo vaši “prijatelji” satanisti vas bodo prepričevali o nevem kakšnih za lase privlečenih razlogih, da to univerzalno pravilo zanje ne velja.

Končni rezultat: še slabše bo, kot je bilo kadarkoli – in to seveda za vas same. No, vaše žrtve bodo tudi zares trpele tako kot ste si želeli, ampak vse kar jim boste storili se bo preslikalo na vas, na koncu bodo vaše žrtve duhovno in karmično prečiščene, vi pa večja zguba kot kadarkoli prej.

Matej 7:12 : Tako torej vse, kar hočete, da bi ljudje storili vam, tudi vi storite njim!

Zapomnite si: vse kar boste storili drugim, se vam bo slej ko prej vrnilo. Torej verjetno najbolj ne marate sebe, da lahko dobivate ideje škodovat drugim. Raje komurkoli naredite nekaj dobrega in to karkoli vam pride na misel, od najbolj drobnih dejanj podpore, pomoči, pozornosti, vzbujanja pozitivne volje…pa vas bodo takšne ideje hitro minile. Če ne deluje pa to ponavljajte vsakič ko dobite napad negativnih idej….

Amadhea…kako veš, da tisti, ki dela črno magijo, mora skleniti pakt s hudičem? Tako prepričana mi deluješ….

Vidim, da vas večina povezuje uroke in magijo samo z negativnimi stvarmi.
Možni so tudi dobri uroki, dobra magija, wicca, bela magija, če hočete.
Npr. sestavine niso ponavadi nič kaj eksotičnega in tisti, ki mislite, da za urok nujno rabiš mačko, ki se ti ovija okrog vratu, črno kuhinjo, polno brbotajočih piskrov, iz katerih se kadi, in v katerih plavajo žabja očesa, petelinji kremplji in kocine od gliste v krvi od podgane, imate popolnoma napačno predstavo.
Seveda govorim za dobre uroke, o tistih, ki ljudem škodijo, ne vem ničesar, niti nočem ničesar vedeti.
Običajno se označi krog, v katerem se “čarovnica” zaščiti pred slabimi energijami, da lahko izvede dober urok. In bistvo tega je, da s tem urokom nikomur ne škoduješ in nikogar v nič ne prisiliš.

Kako se izvaja urok,pa ti bo težko kdo tule napisal,ker se uporabljajo stvari ki niso kar tako dostopni.Sedaj tudi preko črnega spleta težko naročiš materijale,ker ga interpol in cia nadzorujeta.

Če te zanimajo uroki ti je najboljša šola v Kongu,Avstraliji,Mehiki.V sloveniji oziroma evropi je najboljša in najmočnejša ciganska magija.

Dober primer v sloveniji imaš pred leti,ko je gospa svojo najemnico ubila med urokom.Zelo močan urok.Uspelo ji je da je neprištevna,čez kakih 15 let pa bo njen otrok mogoče zelo uspešen,kak milijoner,… Škoda da niso povedali za kakurok je šlo.

Verjamem,da so gospo raje dalina psihiatrijo,da se ne bi začelo sodniom,policistom kake čudne stvari dogajat,tako kot romi to počnejo z cigansko magijo.

Drugače pa ob izvedbi uroka,odvisno kakega,pa najpogosteje preko lesa,ognja angeli oziroma demoni komunicirajo s tabo in za določen močan urok rabiš ogromno stvari za prispevanje.Večina jih uporablja ouiji ploščo za komuniciranje in zahteve demonov.Prej pa je bila abeceda v krogu in kazalec,kot naprimer ura in se je kazalec vrtel in črke nakazoval,da si sestavil stavek.

Škoda da ni šole,mogoče ne sme biti,med visoko družbo,če ti uspe priti noter,pa te vsega naučijo,da dobiš nadzor nad svemi.

New Report

Close