Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drama. Miki Šarac zapustil ženo in tri otroke ter se preselil k Tanji Žagar.

Drama. Miki Šarac zapustil ženo in tri otroke ter se preselil k Tanji Žagar.

pa vemo kdo je očka…

Da si ni mogla kakšnega drugega dobiti.

pa ode kariera. Mal se je umazala…

nova
Uredništvo priporoča

a tega grdega je uzela no saj ona tud ni nič extra!
Packa!
Enako bo naredila kot Blagnetova madona je pokvarjena ta žagarca plehka

Diva Helenca je tudi ukradla moža. Sicer pa nobena od teh dveh ni imela kdove kake kariere. Ena je prepevala o mornarju, druga pa o bikinkah. Besedila vredna gramyjev.

Tanja je z Mikijem že leta…..

blagnetova je včasih znala peti, od te basistke, zdaj več ne zmore

Ni ona malo premlada za njega,
on pa malo preveč ofucan za njo?

Miki in Tanja?? Pa kje jih najdete ;;)))

Kdo si je pa to izmislil?

Morda si ljudje tudi o njem samem izmišljajo take stvari, da mu ne bo potem žal.

Odkod vam ta informacija, da se je Miki preselil k Tanji? Me prav zanima, da si preberem. Sicer pa mi je zoprna!!!

Na smeh mi gre. Aja, da sta že dolgo skupaj?;)).. A katera ve, kam se je res preselil? Jaz vem, a ne povem.

Glede na to, da ima bolno ženo, ki je bila operirana, je čisto vseeno, kam se je preselil, v vsakem primeru je prasec.

Bentiš, kaj delajo šunka, jajca in hren!!!☺☺☺

Kaj pa je z Mikijevo ženo narobe? Kot se je spomnim iz revij, je prava lepotica…..


Vonj mladega mesa.

Na pozarjevi SPL.strain je ….sicer naj bi bila v zvezi ze leta, pravijo poznavalci..

Kaj je na pozarjevi SPL ??

najivni najprej ena laž potem klevete in druga laž. Sama ugibanja in reklama za igralce v zgodbi.
Nič od tega seveda ni res! Marketing od tega slavni živijo.

Vtipkaj v iskalnik no…pozar pise o tem, pa ne samo on …da sta v zvezi ve ze leta…

Kaj pa je pisalo v včerajšnjih NOVICAH na to temo’

Kaj pa je včeraj v NOVICAH pisalo na to temo???

Kaj pa je včeraj v NOVICAH pisalo na to temo???

Babica iz porodnišnice ljubljana. Ne trudite se vaša vzornica Tanja Žagar ni noseča, šlo za pregled čisto druge zadeve.

Lp

…potem že mora nekaj bit na tem:::)))

New Report

Close