Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Štorija iz Štorij ponovno

Štorija iz Štorij ponovno

Zdi se mi, da so igralci iz televizijske nadaljevanke Ena žlahtna štorija vključili vse svoje talente in požlahtnili to zgodbo.
Res je to nadaljevanka, ki gledalca pritegne, se situacijskim komikam nasmeje in vedno potegne iz zgodbe kakšno koristno življensko modrost.
Če samo pomislimo na Bonifacija, ki je povedal- težko je človeku biti sam. Pa pustimo to ob strani in se raje posvetimo igralcem, ki so tako pristni, sočni, inteligentni in umetniki. V tej nadaljevanki posebno blesti Žan, ki bolj ne more biti pristen, kot je. Fant, ki pride iz mesta na podeželje. z vizijo umetniškega ustvarjanja. Nič ne zna, doma se je počutil zategnjenega, tukaj pa se spoprijatelji z Bertom, ki mu postane pravi prijatelj. Stane Tomazin vsekakor blesti v tej vlogi.
In Bonifacij, ki tako doživeto igra pismonošo, da skoraj ne moremo vedeti, da zgolj igra. Pa Robert Korošec. To je pravi mačo, ki hoče in želi potrditi sposobnost kriminalista, a ga nadrejeni odrivajo stran.
Še bi lahko hvalila ampak naj bo zaenkrat dovolj.
Kaj menite drugi o tej Štoriji.

Berto je pokazal drugi obraz. Iz kmeta, ki je vedno obvladoval situacijo na posestvu, se je spremenil v ležernega starostnika, ki ga nič več ne razjezi. Seveda je k temu pomagala trava.
Tako vlogo zmore opraviti le vrhunski umetnik. In Janez Starina to je.

Toni vsekakor ne sme manjkati. Č e njega ni, je kot, da manjka smetana na vrhu torte. Kristjan Guček je igralec, ki mu ni para.

nova
Uredništvo priporoča

pa vi ste vsi bolani po vrsti, a nimate drugega dela, kot, da se v izmišljene like poglabljate….svašta

Če te moti, zakaj bereš??? Spusti, pa bo, a ne!!

Bi se kar strinjala z zgornjimi ocenami igralcev. Res so dobri: Berto, Boni, Žan….tale Sergej se mi ne zdi nek presežek. Toni je super, mora biti, ja:). Pa seveda Smilko in Ibro.

Kaj pa ženski del??

Ženski del: vse so super, razen Eli. Zala, Maja, Anica, Marija, Lena, Mirica.,Adelina…super igralke, res. Tudi Zorica;da ne pozabim, sedaj je ni več. Mogoče še pride?

Odkar ni Anice tudi nekaj manjka.

Anica manjka. Meni se zdi dobro, da je prišla Lena. Je dobra igralka in še zelo luštna.
No, luštna je tudi Zala, Maja je lepa .

Škoda, da je Marija utihnila.

…ravno to je plus, moram vsaj manjkrat dat na mute ali prevrtet naprej… !!!

Zalo pa prav predolgo držijo omamljeno. Moralo bi se iz tega že kaj izcimiti.

Ali kdo ve, kdo je odposlanec iz Vatikana, mislim, če kdo, ve, kdo igra to vlogo ?

To je najbrž Anže Zevnik iz kviza VEM.

Anže Zevnik igra tistega dirkača s katerim je šla Maja na dirko.
Kdo je ta iz Vatikana, tudi mene zanima. Lušten dečko !;)

Rafael iz Vatikana je kdo? Šla sem gledat spisek igralcev. Ne piše, kdo ga igra!?

Anže Zevnik igra Brunota, ki uči Majo dirkat.
Prav posrečeno je bilo, ko jo je masiral. Pa takrat, ko je Žan odprl Skype in se mu je pokazal ovit v brisačo v Majinem apartmaju.
Žan pa……

Dober za pogledat. Kdo je?

Ali kdo od tistih, ki ste prisotni na SČ-ju in berete ta post, ve kdo je igralec, ki igra odposlanca iz Vatikana.

Scenarij je dolgočasen. Bi morali nehati na vrhuncu, tako pa …

Primož Vrhovec je nastopal v vlogi odposlanca iz Vatikana. To je vrhunski igralec.

Meni pa ne pritegne ta serija več,ker je vedno bolj brezvezna. Od začetka je še bila,sedaj je pa že kot mehiška telenovela. Bertotove pupe so se poleg Anice in Zale začele okoli goniti.
Ne hvala.

Oprostite hudi oboževalci te limonade, ampak ti igralci so butalci ,ker še sploh sodelujejo poleg.

Nehaj. Saj vemo ,da si iz produkcije,ali ena od igralk iz Štorije.
Nehajte si pisati samohvale,ker niso nič vredne.
Meni ste/ so liki vedno bolj neumni. Morali se bi obnašati liki letam primerno, ne pa ,da se odrastli
ljudje obnašajo kot ,da so lih iz osnovne šole prišli. Od začetka so bili res super, sedaj pa samo preklopim kanal,ko jih vidim na sporedu.

Saj res si nekdo dela tu zastonj reklamo s to temo glede te nadaljevanke in se strinjam steboj.
Scenarij je vedno bolj slabši. Ponavljajo se. Ne vidim več neke vrhunske igre igralcev,ki jih nekateri tu omenjate. Sedaj bota še Maja in Eli začele za drugimi moškimi tekati. Bedno ,brezvezno in niti najmanj smešno. So že počasi na ravni Usodnega vina.

Liki so že tako razvlečeni in dolgočasni, da ti postane slabo.
Ti igralci in igralke so pa res naivni,da mislijo,da super igrajo.
Tisti,ki pa tako mislite,da dobro igrajo svoje like,ste pa res ubogi.
Vsak pameten igralc ,ali igralka, bi to bedarijo od nadaljevanke že zdavnaj zapustili, ampak denar je sveta vladar.

New Report

Close