Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tv Oglas Mercator

Tv Oglas Mercator

Kako vam je všeč nov tv oglas za Mercator?

Všeč 🙂

…za to je še… v naj sosedu kaotično, upajmo, da ne bo nova socialna bomba…

nova
Uredništvo priporoča

Končno res dober oglas. Kdo ga je naredil?

Všečno, ker je drugače, kot so imeli do sedaj

https://www.youtube.com/watch?v=9uM3cGNvCHU

samo morajo:
– pri konkurenci preveriti vse cene ker nekatere so dejansko izredno nekonkurenčne
– dejansko imeti artikle/hrano na zalogi (in ne: zmanjkalo, ni prišlo, jutri..)

ker oboje je dober razlog, da kupec gre nekam kjer imajo to bp urejeno.

Zelo dobra reklama je in tudi mene zanima, kdo jo je naredil.

Reklama ni slaba, ker je drugačna. AMPAK, to kako so njihovi zaposleni v oglasu hiperaktivni in nasmejani se niti približno nikoli ne zgodi, ko pridem jaz do oddelka z mesom ali sirom. Vedno se čaka, pa četudi ni nikogar pred tabo. Sploh pa v Šiški, ki je kao najbolj sodoben njihov center. Pol se šele vprašam, kakšna katastrofa mora biti šele drugje.

Pri nas (malo večja vas) pa ravno obratno. Dobro, plešejo res ne, so pa izredno pozitivni. Pa se sprašujem kako jim rata, pri teh plačah. Dober kolektiv verjetno.

Ja to, pa ko manjše trgovine ne bodo tretirane drugorazredno, ko bi želel človek kupiti kupiti lepo zelenjavo, sadje, ne da je vse na pol gnito, uvelo, obrezano, potem pa po kosu to prodajajo za skoraj 1.90, ker taboljše šparajo za tavelike trgovine. Ali pa meso v akciji, pa ga še od daleč niso videli, kaj šele pripeljali.

Mislim da Sašo Podgoršek, oz. Produkcija Nora

Okej, samo kaj jim pomaga tak tv spot, če je pa ostalo vse v Qlincu. A ni škoda denarja za marketinško kampanjo ven metat,ko bo pa treba morda kaj drugega finančno pokrit?

Ne gledam reklam. Oddaje, filme, nadaljevanke gledam za nazaj (prevrtim vse, kar mi ne paše). V živo gledam edino osrednji TVD na slo 1. Tam je malo reklam….te nisem zasledila.
Sedaj, ko sem jo videla, se mi ne zdi nič posebnega.

Reklama je super, poskočne in vesele trgovke in trgovci. Saj zakaj pa ne bi bili?
Delajo v petek in svetek, ponekod lahko kar do 22.00 zvečer. Plače imajo sicer nikakve ampak velik boljše kot bo potem penzjon.

Vse bolj redko grem v ta velik M v Šiški. O kakšni poskočnosti, uslužnosti, da ne govorim o poznavanju trgovine (kje je kaj) ni govora. Tudi na informacijah ne vedo nič.
Ne vem, reklama je sicer kar dobra, a daleč od reale.

p.s. pa še klima t.j. prezračevanje jim ne dela. cela trgovina včasih smrdi po kuhi:((

Na srečo obstajajo še tudi druge trgovine, tako da res ni potrebe hodit samo v Mercator, če komu tam kaj ni všeč !!

dej no dej – firma je dejansko pred potopom, in nekateri mislijo, da je res higienično, da se grejo z eno tako reklamo sedajle takole oglaševat, kot da je vse v najlepšem redu in v pozitivnih cifrah, da so vsi trgovci nasmejani in veseli, da delajo za firmo?

Nasmešek pred skrbjo, strahom torej? Samo nej še kdo začne bluzit o pozitivni karmi, pa smo tam.

Reklama je super, res, čestitke. Živahna, pozitivna, specialno izbran komad. Reklama, ki jo dejansko čakam na TV-ju.

Se pa strinjam s komentatorji, ki pravijo, da kupec v trgovini pričakuje zalogo artiklov in ne izgovarjanja (nič krivih) trgovk. V ne tako zelo majhnem Mercatorju npr, pred cca. mesecem dni ni bilo niti Radenske, niti Donata… Zgolj primer. Še bolj moteča je drugorazrednsot če ne že kar tretjerazrednsot trgovin, ki niso v velikih središčih. Te stvari zrihtajte, pa bo še bolje. Je pa res, da ste prodani, torej morate ubogati ”okupatorje”.

Raje v Mercator po Gorenjka čokolado in Lušt paradižnik kot v Hofer po Milko in DDV za Avstrijce – četudi je Hofer cenejši.

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/avstrijski-hofer-tudi-do-60-evrov-cenejsi-od-slovenskega

Raje v Mercator po Gorenjka čokolado in Lušt paradižnik kot v Hofer po Milko in DDV za Avstrijce – četudi je Hofer cenejši.

http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/avstrijski-hofer-tudi-do-60-evrov-cenejsi-od-slovenskega%5B/quote%5D

Članek je star 5 let, od takrat so cene v Mercatorju precej padle, v Hoferju pa precej zrasle in v bistvu ni več posebne razlike (pozna se le, če kombiniraš malo tu, malo tam).

V Hofer hodim redko, tudi le po par artiklov. Ves čas poslušam, kako je Hofer mnogo cenejši od M. Zadnjič enkrat sem preverila par cen (primerjala). Čisto nič cenejši ni. Nekatera zelenjava, sadje je celo dražje.

V Hofer hodim redko, tudi le po par artiklov. Ves čas poslušam, kako je Hofer mnogo cenejši od M. Zadnjič enkrat sem preverila par cen (primerjala). Čisto nič cenejši ni. Nekatera zelenjava, sadje je celo dražje.[/quote]

Jaz tudi ne vem, kdaj je bil Hofer cenejši , občutno cenejši nikoli. Celo Lidl ni.

Hi.
Verjetno sodite po sebi? Preberi še 1x kaj ste zapisala. Nestrpnost je zaznati iz vašega pisanja. Bodite drugačni in se vi nasmejte, to razoroži nasprotnika, nasprotnico.


V redu. Vse si izzvala naj odgovorijo. Pogrešam pa tvoj odgovor na tvoje vprašanje !!!. Zakaj ga nisi obenem z vprašanjem komentirala !!!!!. Delaš diplomsko na faxu, si morda iz reklamne agencije in pridobivaš brezplačne odgovore na MON-u ( poceni varianta anketiranja ), morda pa si tudi iz Mercatorja, pardon iz Agrokorja. Zato pač nisem odgovorila na tvoje (kao osnovno vprašanje ). To je moj odgovor.

New Report

Close