Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ki potujejo same, športajo same

Ženske, ki potujejo same, športajo same

Tiste ženske, ki kar same potujejo pa same športajo pa same hodijo v kino… a to lovijo tipe na tak način?

Živijo pač. A naj doma čičajo in čakajo na karkoli že?

Ja, ne vem no. AMpak meni ni normalno, da je 40 letnica še vedno samska, okrog vandra, namesto, da bi si ustavrila družino. Potem na stara leta pa bo jokala, da je osamljena.

Hja, glej… meni pa tak pogled na stvari oz. ljudi, kot ga opisuješ, ni normalen. Pa mi je vseeno čisto zanimivo prebrat.

Se ti zdi, da nam je res potrebno iti v tak ekstrem, da dobimo tipa?;-) Je pa res, da se tipi na tak profil kar lepijo…

Sama sem prepotovala lep kos sveta sama. Najboljša možna stvar, ki sem jo storila. Vedno sem si želela videti svet, zato sem tudi zagrabila vsako priložnost za delo še kot srednješolka, in kupčkala za naslednje potovanje. Če bi čakala, da bom prej imela tipa (enkrat sem tudi ga imela, vendar sem ga pustila doma, ker je imel obveznosti) ali da bodo prijatelji imeli čas in denar in željo iti tja in takrat kot jaz, bi še danes gnila doma. Potem sem spoznala svojega bodočega moža, zastrupila še njega in sva hodila skupaj, zdaj hodimo v troje. Še vedno pa si zaželim, da bi šla še kdaj sama in mož me pri tem podpira. Športam pa še vedno sama. Spet zato, ker hodim v terminih, ko je večina drugih v službah, in predvsem zato, ker če bi vedno nekoga čakala, ne bi nikoli premaknila svoje riti. Delam izključno zase in svoj napredek merim izključno z mojimi cilji in ne nogami iz Cosmota.

Zapriseženi samci, ki pravijo, da jim ni problem najti za seks kakšno, ko se jim dvigne, pravijo, da so take v bistvu poročene in njih čakajo, da jih na ror dajo.

Ne govorim o takih primerih.
Govorim o ženskah, ki so 30, 35+, 40+ pa še kar same okrog vandrajo, namesto, da bi si našle tipa.
Ti si ok, ti si si našla tipa, imaš familijo.
Ti si v mladih letih dala to skoz, to je ok. Ampak ko pa gledam tam eno 40letnico, ves prosti čas za izlete, športanje, potovanja. Pa vedno sama. Namesto, da bi doma kaj naredila, našla kakega tipa.

Meni recimo pa ni normalno da ženska pri 40ih misli da morajo vsi isto živeti. In da je ona tako pomembna da standare za normalno postavlja.

Pa še od ene ki vandra sama (sicer ni še 40 ampk ok) in vmes med tem vandranjem tudi veliko voluntersko dela, tudi v domovih za ostarele….najbolj osamljene so običajno ženske, ki so živele samo za hišo, otroke in moža. In potem otroci odrastejo, mož umre, hiše ne morejo več rihtat in kar naenkrat ne vidijo več smisla. Prijateljstev ne znajo sklepat, zabavat se ne znajo. Običajno sedijo v kotu in opazujejo dogajanje, nerade sodelujejo. Rade govorijo o preteklosti. O sebi ne, kot da niso pomembne. Govorijo o otrocih in možu.
O tem da jih otroci pridejo pogledat na vsake kvatre, če sploh pa raje ne bom….

Žalostne so te zgodbe starejših ljudi. Veliko se človek lahko nauči če se hoče.

Ne govorim o takih primerih.
Govorim o ženskah, ki so 30, 35+, 40+ pa še kar same okrog vandrajo, namesto, da bi si našle tipa.
Ti si ok, ti si si našla tipa, imaš familijo.
Ti si v mladih letih dala to skoz, to je ok. Ampak ko pa gledam tam eno 40letnico, ves prosti čas za izlete, športanje, potovanja. Pa vedno sama. Namesto, da bi doma kaj naredila, našla kakega tipa.[/quote]
Torej, ženska, ki si najde tipa, je ok. Ženska, ki si ga ne, je pa totalna zguba. Al kako?
Veš kaj, precejšnjemu delu žensk, ki dnevno jamrajo tule, kako so za vse same, dec pa na pir pa na kavč (no eni prej še mal na šport), bi bilo bolje, če bi bile same. Ampak ker je tole mišljenje, imet tipa za vsako ceno, še močno zakoreninjeno pri nas, pol mnoge poberejo, kar pač pride mimo, samo da je dec. Nekatere pa rajši same vandrajo naokoli in se imajo fajn.

Še sreča da mati Terezija ni vedela da je luzerka 🙂

Men so pa tipi luzerji ce majo punco zato da se vsak dan po riti cohajo na kavci pred njo in jim je to smisel lifa. Jaz sm samska cez 30 ampak ne mislim moledovat nobenga da gre z mano ven v naravo ko mi je za it kam. Pac nima interesa zame pol pa sm rajs fraj in grem sama.

Ne govorim o takih primerih.
Govorim o ženskah, ki so 30, 35+, 40+ pa še kar same okrog vandrajo, namesto, da bi si našle tipa.
Ti si ok, ti si si našla tipa, imaš familijo.
Ti si v mladih letih dala to skoz, to je ok. Ampak ko pa gledam tam eno 40letnico, ves prosti čas za izlete, športanje, potovanja. Pa vedno sama. Namesto, da bi doma kaj naredila, našla kakega tipa.[/quote]

Ja tega pa zgoraj nisi napisala, a ne?
Sicer pa, če ne bi srečala mojega (ali kakšnega drugega), bi še danes tako počela. In mi ne bi nič manjkalo;-) Ne boš verjela, kako ti takšne izkušnje razširijo obzorja. In znaš biti sam s sabo. Ali pa v družbi. Oz. lahko izbiraš, kdaj boš prvo ali drugo.

Ja, mišljeno je za ženske tam 35+, 40+. Ne za mlade punce. Mlade punce je druga pesem.
Pri ženskah tam pri 35ih, 40ih pa res ni normalno, da se tako obnašajo. Bi pa že res morale ustvarit dom, družino, še prej partnerstvo.
Ne vem no, ampak 40letnica, ki še ni nič ustavrila v lajfu? Kaj boš s tako?

Na taka sporočila, kot je tole tvoje, se odgovori samo “kaj če bi se ti zase brigalo”.

Če je ženska samostojna, ima urejeno podstreho in psiho, je ustvarila zase največ, kar je lahko. Če se je zraven odločila tudi za družino, prav. Če pa ne, pa tudi prav.

Nekomu gre takšen življenjski stil zelo v nos, očitno. 🙂

Če je ženska samostojna, ima urejeno podstreho in psiho, je ustvarila zase največ, kar je lahko. Če se je zraven odločila tudi za družino, prav. Če pa ne, pa tudi prav.[/quote]

Vsaka normalna ženska si želi družine, otrok, moža. Ok, če ne more imet otrok, ampak potem ima lahko vsaj partnerja.

Evo ena 35 letnica. Nič ustvarila?
Hja po tvoje verjetno res ne. Po moje pa ogromno.
Spoznala sem ogromno različnih ljudi, kultur, dežel, navad….videla svet. Se zavedam da nisem nič posebnega ravno zaradi tega. Nič več od drugih. Odpre se ti malo pogled ko pogledaš iza plank slovenije in umaga. Različnost je čudovita. Koliko se naučiš o drugih in o sebi. Predvsem o sebi.
Veliko delam prostovoljno, pomagala nekaj ljudem, veliko živalim. Čudovit občutek.
Imam krasne prijatelje. Super družino. Čudovite odnose z meni ljubimi ljudmi. Super sodelavce. Imam dom, sem ga sama ustvarila. Se počutim odlično v njemu – doma. Najbolj ponosna sem pa na to da znam živeti sama s sabo, da sem zadovoljna večino dni, da sem nasmejana večino dni, da imam ljudi ki me imajo resnično radi in imam jaz njih.
Če srečam nekoga s katerim bom začutila da želim to življenje deliti z njim super. Na silo se pa ljubezni ne najde. Lahko se najde moža. Lahko partnerja. Lahko imata otroke. Ampak ljubezni, razumevanja ….. se ne da izsiliti. Ni da bi se kar odločil in puuuuf. Družino bi si pa ustvarila samo s človekom, s katerim bi se čutila in se imela iskreno rada. Otrok samo zato da lahko rečem da jih imam nočem. Še manj hočem v otrocih iskati nekaj kar mi manjka. Da mi oni dajo.

Če je ženska samostojna, ima urejeno podstreho in psiho, je ustvarila zase največ, kar je lahko. Če se je zraven odločila tudi za družino, prav. Če pa ne, pa tudi prav.[/quote]

Vsaka normalna ženska si želi družine, otrok, moža. Ok, če ne more imet otrok, ampak potem ima lahko vsaj partnerja.[/quote]

Je postalo dokončno jasno: Trolllllllllllll

Če je ženska samostojna, ima urejeno podstreho in psiho, je ustvarila zase največ, kar je lahko. Če se je zraven odločila tudi za družino, prav. Če pa ne, pa tudi prav.[/quote]

Vsaka normalna ženska si želi družine, otrok, moža. Ok, če ne more imet otrok, ampak potem ima lahko vsaj partnerja.[/quote]

Ljubica, če bi imela rada moža in družinsko življenje, bi sedaj po sončku z njimi hodila, ali pa večerjo delala, ali pa se pogovarjala, ali pa……ne pa visela na internetu in pametovala s tujci o tem kaj je normalno in kaj ne.
Malo se nasmej, potegni štil iz tazadnje, ukvarjaj se z njimi namesto s tujci, pa bodo raje s tabo. Vse se da še rešit. Vso srečo.

meni so pa všeč takšne, verjetno ravno zato ker sem tud sam podoben. pač niso takšne ovce in sledijo vsem “okvirjem” življenja; šola, služba, mož, otroci, penzija..

prav prijetno je kakšno takšno spoznat, čeprav se ponavadi delajo nedostopne. tudi že v hribih sem spoznal takšno, ki je delovala tko nedostopno ko sem jo spraševal po sex lajfu je vedno obrnila temo drugam. no potem pa je preskočila iskrica med nama in sva se žgala skoraj eno leto pa športala skupaj ..

kaj češ lepšga 😀


Mah si pa res kratke pameti.
A naj sedaj pol lleta doma čiča in čaka da bo uletel novi za kino. Medtem bodo šli filmi pa mimo.
Vsak pa tudi ni dober, ane

Ne govorim o takih primerih.
Govorim o ženskah, ki so 30, 35+, 40+ pa še kar same okrog vandrajo, namesto, da bi si našle tipa.
Ti si ok, ti si si našla tipa, imaš familijo.
Ti si v mladih letih dala to skoz, to je ok. Ampak ko pa gledam tam eno 40letnico, ves prosti čas za izlete, športanje, potovanja. Pa vedno sama. Namesto, da bi doma kaj naredila, našla kakega tipa.[/quote]
kot da je “dobiti tipa ” enino življensko poslanstvo ženske.

Če je ženska samostojna, ima urejeno podstreho in psiho, je ustvarila zase največ, kar je lahko. Če se je zraven odločila tudi za družino, prav. Če pa ne, pa tudi prav.[/quote]

Vsaka normalna ženska si želi družine, otrok, moža. Ok, če ne more imet otrok, ampak potem ima lahko vsaj partnerja.[/quote]
in ti si normalna, ker imaš neko čudo od deda doma?
daj, razširi malo obzorja … tudi drugačemisleči lahko živimo

Športam dostkrat tud sama, pa to ne pomem da lovim tipe, ne potujem sama nikol, razn kdaj pa kdaj Lj-Pula direkt brez postanka, mogoče se kdaj vstavim na kakšnm parkirišču kjer je že kaj folka, v kino še v lajfu nism šla sama 😉

New Report

Close