Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek F1 & MotoGP

F1 & MotoGP

letos sem si vzel navijaški “odmor”. To sezono ne navijam za nobeno ekipo in nobenega dirkača.
V sezoni 2018 pa bom spet aktiven. Da bom pripravljen pa potrebujem osnovne pripomočke: drog, zastavo ekipe, zastavo dirkača, vsaj T-majico, kapico …
Torej: za katero moštvo v F1 in katero v MotoGP naj si nabavim navijaške pripomočke, da me MON občestvo ne bo popljuvalo

Zaka ni več F1 na slo kanalih?? švabi & co mi niso tok fejst kot je bil Ališič!


ker je predrago za SVN TV kočure

nova
Uredništvo priporoča


ker je predrago za SVN TV kočure[/quote]
potlej pa smo res že obubožani 🙁

Seveda za Hamiltona. Letos bo cela nasa druzina z njegovo kapo navijala.

Letos se nam obeta res zanimiva sezona pri formuli in se bodo najverjetneje v drugi polovici kar tri ekipe borile za zmago, ferrari in mercedes pa sta že sedaj izenačena popolnoma.
Tako dobra sezona je bila nazadnje 2012, je pa dobro tudi to, da imajo bolj vzdržljive gume letos in lahko resnično vozijo po svojih najboljših močeh, brez da bi jih skrbelo za pregrevanje gum.
Drugače pa tudi sam za Hamiltona navijam, že vse od njegove prve dirke 2007, ko sem prvič slišal zanj. 🙂

dva izmed najbolj dolgočasnih športov ever, zraven spadajo še smučanje, skoki,… katastrofa ko je to na TV

Pa kako se vam da to gledat? Edino za zaspat zraven je ok

Formula ni več, akr je bila, kje so časi Senne, prosta…Motorji so mi pa zanimivi. zadnja dirka v Argentini je bila dobra, čeprav dost padcev favoritov.

Argentina je bila dobra samo po padcih, če je to dobro. Jaz raje vidim, da pridejo vsi celi na cilj in da se dobro “koljejo” med dirko!


jep – spi se pa krasno, ob gledanju prenosov ☺

New Report

Close