Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek veza prek neta, po kolikšnem času srečanje v živo

veza prek neta, po kolikšnem času srečanje v živo

Dva meseca sem z enim tipom na vezi, si piševa, sva na kameri itd. Vse super, en drugemu diretno kaževa in ispovedujeva naklonjenost, zelo sva si všeč. Mi je pa čudno, da še ni prišlo do premika z virtualne na fizično raven. V rednem kontaktu sva dva meseca, stara 30+, ne živiva pa v istem kraju (oddaljena sva 140 km). Je bil kdo v taki vezi in po kolikšnem času je prišlo do srečanja v živo? Jaz mu srečanja ne želim predlagati, ker mislim da je to bolj na njemu. Pa še to me zanima. Prijatelj mi je rekel, da mora v tem primeru, če dbo prišlo do srečanja, on priti do mene v moj kraj in ne jaz do njega, tudi če me povabi. Ker bi v tem primeru, če pridem jaz do njega, izpadla preveč ceneno. Mislite, da to drži?

Ne drži. Dlje bosta odlašala, manj je verjetno, da se bo razvilo v kaj več.


Poročen je, a nisi skapirala? Če prideš ti k njemu, vaju lahko kdo vidi skupaj.
On ne pride k tebi, ker ima družinske obveznosti.

Tole je najslabše kar lahko narediš. Sedaj si si ustvarila neko idealno podobo in ko ga boš srečala v živo, ti bo vse samo padlo dol. Ljudi lahko spoznaš le v živo, vse ostalo je za v risanke.

midva z mojim sva si dopisovala 2 leti, potem tudi kamerca, in na koncu še v živo. sedaj sva poročena že 4 leta, moški mojega življenja. tako da se ne bi strinjala z predhodniki da se je treba srečat hitro.

Ne bom rekel, kaj je treba, ampak tako dolgo cakal na srecanje v zivo ne bi. Ce si si vsec in ce nimas kaj prikrivat, se pac zelis srecat v zivo. Ostalo je zame sanjarjenje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Splet je za naiven folk. Mislim da jih zelo.malo ostane skupaj ker je najmanj en vedno pokvarjen tudi ce je 0 km vmes…

In zakaj točno bi najmanj eden vedno moral biti pokvarjen???

Izkusnje. Zato vec ne hodim prek spleta ven. En ze bivs frend ki je psihicn bolnik si isce prek spleta picke oddaljene od njega iz cele Slovenije. Celo rata mu da je na fb v zvezi kao z njimi dokler ga ne preberejo po cca max.2mescih….zanimivo ne in pol zenska jokca kaj je narobe nardila ona da je sama ostala. Pol pa se mas fukfehtarje med njimi so redki fraj vecina sam vara svoje nosece babe potem zasvojenci z drogami in alkoholom in zenskami potem invalidi telesni potem brezposelni africani ki fehtajo kes od pick predvsem…. jz enga vredu decka nism najdla na spletu do zdaj ko sem snela roznata ocala.

Meni se zdi najboljše, če dopisovanju kmalu sledi srečanje v živo, tako vsaj ne pride do prevelikega idealiziranja in potem razočaranja… ko sem še spoznavala prek interneta, sem v roku enega tedna recimo želela na kavo.

Pa tukej je več variant, lahko, da tip kaj prikriva (ali je poročen ali je v slabi vezi, pa se ne more odločiti, da do konca prekine to vezo, lahko prikriva kakšno svojo pomanjkljivost, recimo, delno invalidnost in mu je nerodno, lahko je pa čisto preprosto revež, ki mu je še teh 140 km strošek za njegov žep…., pa še ena fora je, stara sta 30 let, torej zrela za resno partijo in, če nista dogovorejna samo za avanturo, se tip preprosto boji te razdalje za resno vezo, ker razmišlja toliko v naprej, pa verajm, da je nekaterim tud to ovira, se spomnim svojih samskih dni, pa se mi recimo v koper ni dalo zapeljat, če ni bilo ziher, da bo akcija) Vsekakor pa, ni debate, tip bi moral vse narediti v tem času na tem, da te čim prej nasloni na svoje telo, če ne razmišlja tako, (ga nekaj bremza in mogoče glumi, da si mu všeč) se vidva ne bosta kej dost dol dajala, kvečjemu meditirira in gledala zvezde zvečer, hehe. pa ok., nekaterim je tud to ok. in se najdejo v takih variantah.
Se pa strinjam, da more tip uletet čim bliže mestu randija z žensko, to je pa pozitivna stran stare šole in tako bi morali vsi tipi razmišljat.

zakaj neko spletno pretvarjanje sploh imenujete zveza?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Po dosedanjih izkusnjah se na spletu najdejo -loceni s kopico problemov,
– brezdelnezi, ki niti ne iscejo sluzbe in jih prezivlja mama,
-avanturisti, ki jim je resna zveza popolna spanska vas, pomembno je dobit sex,
-nesamozavestni moski, ki dobijo tremo ze v telefonskem pogovoru,
-poroceni ali v razmerju, ki ga skrivajo. Tisti, ki odkrito priznajo da so vezani, so tako ali tako razocarani,ker jih partnerka zapostavlja in iscejo prijateljico (za sex se razume).
Splet ni pravi kraj za iskanje partnerja. Trdim iz izkusenj. Leta sem iskala partnerja na spletu in spoznala veliko moskih. Mislite, da moski odneha s spletnim iskanjem tudi, ko stopi v zvezo s katero od zensk? Nikoli. Flirtanje in spoznavanje se nadaljuje. Jaz sem sedanjega partnerja spoznala pri teku, dnevno sva se srecevala in je trajalo mesece da se je enkrat ustavil pri mojem tempu. Punce, zenske splet je leglo napacnih moskih in tam srece ne boste nasle.

Vem da je kar nekaj spoznavnih portalov. Mojega bivšega sem spoznala na ona on. 4 mesece sva bila skupaj potem pa sem ugotovila da je v tem času spoznaval še druge in si naredil nov profil za spoznavanje. Razočaranje je bilo veliko ravno zato na internetu ne iščem več.


V katero kategorijo pa ti spadaš? Med tiste, s katerimi nič ni narobe? No, torej se da najdit tudi take. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Moski na netu so katastrofa. Niti enega ni normalnega. Vecina nima ne sluzbe ne svojega avtomobila.

Moje mnenje je, da bi ljudje morali uporabljati net le kot pripomoček za prvi korak. Spoznavanje na internetu naj bi bilo namenjeno temu, da lahko navežeš prvi stik z neko osebo, ki jo morda v živo nikoli ne bi srečal. Morda izmenjava nekaj sporočil… nato pa definitivno čim prej prvo srečanje v živo, pa čeprav morda le za kakšno pijačo. Čim prej je potrebno videti na lastne oči, s kom imamo opravka. Kdor nima kaj skrivati, bo hitro našel čas za prvi zmenek, prav tako za nadaljno druženje. V živo lahko hito ocenimo, ali je ali ni. Ali je privlačnost ali je ni. je potencial ali ga ni. Predvsem pa je potrebno biti odkrit sam do sebe in do tiste osebe, s katero se srečamo. Če to ni to, pač ni. Brez zamer eden do drugega.

Naprej pa klasika in stara dobra šola. Čim več druženja v živo. Od tukaj naprej lahko svoj status na fejstbukovem zidu spremeniš “v Vezi”.

Vsekakor naj sodobna tehnoligija ne postane nadomestek za medčloveške odnose in komunikacijo. Naj bo le pripomoček za spoznavanje in vzdrževanje odnosov v trenutkih, ko pač ne moreta biti skupaj. (služba, obveznosti, oddaljenost itd, itd)

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Vsaj vzdevek bi si lasten izmislilo, ali še tega nisi sposobno?[/quote]
Kaj te muci gobezdalo?


Kaj te muci gobezdalo?[/quote]
Nič me ne muči, vprašam te, če si sposobno vsaj eno besedo ali par črk za vzdevek izmislit samo ali še tega ne premoreš in moraš prepisat od drugega?:-)….jaooooo, zemlja odpri se….[/quote]
Pa mislis da se bo odprla? Drzim pesti 🙂

140km razlike je veliko.
Kako pa mislita to vozit naprej, precej hitro bi se moral neko preseliti.

Ja, mislim, da tudi njemu to predstavlja oviro. Meni se sicer zdi, da se vse da, če je volja, če je pa ni oz. je ni dovolj, so pa izgovori. Sem razmišljala in prišla do tega, da njemu čisto ustreza takole kot imava, pisanja, gledanje na kameri, sporočilca. Jaz bi pa rada kaj več, ampak nekako nočem bit jaz tista, ki bi forsirala srečanje v živo.Se pa popolnoma strinjam, da je srečanje v živo najboljši pokazatelj, kako in kaj. Ravno zato bi se rada čimprej srečala v živo, ampak ne predlaga, zato še čakam… ne vem, kako dolgo bom.

Pa ti je povedal pravo ime in priimek?

Vem samo njegovo ime, priimka ne.

Vem samo njegovo ime, priimka ne.[/quote]
Reci, da se hecaš?

A si ti slucajno se mladoletna avtorca, ker tako nezrelega pocetja ne bi pricakoval od odrasle zenske.
Koliko si pa sploh stara?

New Report

Close