Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšna je za vas idealna telesna višina?

Kakšna je za vas idealna telesna višina?

Temo sem odprla z namenom, da bi se lahko razpisali o idealnih višinah, ki si jih želite za svojega partnerja/partnerko ali pa o tisti višini, ki vam nasplošno najbolj ustreza.
Razpišete se lahko tudi o teži.
Zanima me namreč, kakšnega mnenja ste in o kakšnih številkah je govora, firbec pač. 🙂

Sama imam 165 cm in mi popolnoma ustreza. Ne bi hotela biti niti večja, niti manjša. Moški so mi všeč vsaj 185. No, če je kakšen izredno simpatičen, je lahko tudi kak cm manj 🙂


175 cm za zensko
190 cm za moskega


120 cm / kar je več je preveč.

Tole bo dolgočasen odgovor – a nimam preferenc za partnerico, zase sem pa zadovoljen s tistim kar imam.

Glede partnerke… nenavadno bi bilo če bi bila večja od mene – a v resnici (najbrž) ne bi imel nič proti. Mogoče bi bilo celo zabavno zaradi nenavadnosti ideje.

Realnost je pa takšna, da sva prav v idealnih razmerjih – lepo si sedeva v objem.

178 cm za žensko
190 cm za moškega

Mimogrede. To je najina višina.

To je že prežvečena tema. Monovke bi si želele moškega 190 cm, čeprav so v Sloveniji redki posamezniki takšne višine. Tudi ženske so redke, ki dosežejo 180 ali več cm. No, na monu jih je očitno veliko. 🙂

Jaz imam oboje doma.)))

Tudi midva sva teh mer, sama 178, mož 191. Mogoče bi mi bilo bolj všeč, če bi bil 5cm višji, ker se z “leti” pomanjšaš in sem v petah včas kar tam tam z njegovo višino

odvisno od konstitucije

Uf, meni so to prevelike višine. Suh si potem, ko prekla, močan kot omara, ženske pa kobilaste. Za žensko se mi zdi ravno prav od 160 do 175, za moškega pa od 170do 185.

idealno bi bilo Ž 170, M 185

Midva sva: jaz 168, on 180

kg: jaz imam 57, on 75

Opazim res majhne ljudi torej pritlikavce ali zelo visoke ženske ali moške. Torej so ti v prednosti. Ostali se izgubijo v množici.

Doma imam 4 moske cez 190.
Za zensko mi je idealna visina 180, ampak meni manjka par cm in vedno mi malo zmanjka za tiste najvisje police v omarah…

Sam imam sicer 190 ampak ženske nad 170 so mi kobilaste.

Ž 170-175
M 180+

Večini žensk se je itak odpelal, ko hočjo met 30cm in več višje partnerje kukr so same. Naj prenehajo sanjat in zaživijo v reali!

Tip mora bit 180+, ne presuh in ne predebel 😉


120 cm / kar je več je preveč.[/quote]
Ti si naš!

Bolj pomembno je, koliko ima v glavi kot višina. Je pa res, da ti visoki moški hitreje v oči padejo….tako kot moškim prej v oči padejo visoke in vitke ženske.

od 165 do 180, da jo pač dol gledam, čeprav sem videl tiste okol 160 tud čist dost simpatične. Ideal je pa175, ampak koga dons sploh briga višina, če ima ženska s to višino poleg geštela še karakter je majka.


Hehehe, popay a ti si 2m visok, da gledaš dol 180cm, he


Hehehe, popay a ti si 2m visok, da gledaš dol 180cm, he[/quote]

A ne to pa ne, res pa, da 180 centov glih ne pogledam preveč dol, ker sem par centov višji, najbolje je pa, ko se z žensko gledaš v oči ne glede na višino, hehe, to je ponavad v vodoravnem položaju hehe.

Za žensko je poldrugi meter dovolj. Itak kmalu čez glavo zraste.

Sem, kakršna sem. Kg seveda lahko variram, na višino pa nimam popolnoma nobenega vpliva, ne na mojo, ne na partnerjevo. Zato o teh številkah nikoli nisem razmišljala sploh.

Merim sicer 174 cm in sem seveda idealna. Partner meri 178 cm in je seveda idealen.
Moj prvi fant je meril 187 cm in je bil idealen, drugi fant jih je meril 172 cm in je bil idealen itd. Pač, nisem nikoli metra s sabo nosila …

New Report

Close