Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Podčetrtku našli trupli 50-letnega očeta in 13-letnega sina, ki naj bi umrl nasilne smrti

V Podčetrtku našli trupli 50-letnega očeta in 13-letnega sina, ki naj bi umrl nasilne smrti

Kaj se to dogaja zadnje dni, same tragedije, zelo žalostno :(((

http://svet24.si/clanek/novice/crna-kronika/58e1d2a0158ef/tragedija-v-podcetrtku-oce-sodil-13-letnemu-sinu

50 letni in 13 letni, a vam je sedaj jasno, da starost in starševstvo ne gresta skupaj?


Kako beden človek si!
Naslajas se nad tragedijo!

nova
Uredništvo priporoča

Tragedije, ki jih je zadnja leta čedalje več so jasen pokazatelj splošne krize in krize vrednot družbe v zatonu. Amapk še kar vztrajajo, čimveč in karkoli še novega za svojo že tako polno in noro rit, pa magri takoj zatem vse vrag vzame.

In kaj je zdaj tukaj narobe, če se mu je otrok rodil pri njegovih 37 letih??? A je zate to starost?

Ponavadi se na forumu ob taki zgodbi, le da je zrcalna, napiše: Kje pa je oče?
Torej: Kje pa je mama?

In kaj je zdaj tukaj narobe, če se mu je otrok rodil pri njegovih 37 letih??? A je zate to starost?[/quote]

Absolutno prestar za dojenčka in potem najstnika!
Vem o čem pišem, veliko 50 letnikov je na AD-jih, pomirjevalih…….in če so tukaj še izzivi starševstva najstnikov…


Človek je predvidevamo postal oče pri 37tih letih. A to je zate starost?!?! Al je 50let starost?!?!

In kaj je zdaj tukaj narobe, če se mu je otrok rodil pri njegovih 37 letih??? A je zate to starost?[/quote]

Absolutno prestar za dojenčka in potem najstnika!
Vem o čem pišem, veliko 50 letnikov je na AD-jih, pomirjevalih…….in če so tukaj še izzivi starševstva najstnikov…[/quote]
kdo je na ADjih, pomirjevalih? Najbrž tisti na minimalcih, ki so ugotovili, da nikoli ne bo boljše, kvečenjmu slabše..težje delajo, slabše so zaposljivi, zdravje začne klecati, pregledi samoplačniški itd je drago, penzija pa sploh ne bo za živet. Borit se je treba za dohodek ko si mlad. In ko vidijo, da so verjetno zamudili vlak se sesujejo, obupajo, ker so vzgajani kot žrtve in ne borci. Ko ugotovijo, da so zaj..bi morali pogumno vstat in marširat naprej, postavit kocke na novo, zavihat rokave, se soočit s problemi.


Človek je predvidevamo postal oče pri 37tih letih. A to je zate starost?!?! Al je 50let starost?!?![/quote]

Ja je prestar, pa če se na glavo postaviš! In ta tragedija je posledica!
Tista tragedija v MB, ko je ostareli oče s kladivom potolkel dve hčerki….posledica ko se starci (40+) odločajo za otroke.

In kaj je zdaj tukaj narobe, če se mu je otrok rodil pri njegovih 37 letih??? A je zate to starost?[/quote]

Absolutno prestar za dojenčka in potem najstnika!
Vem o čem pišem, veliko 50 letnikov je na AD-jih, pomirjevalih…….in če so tukaj še izzivi starševstva najstnikov…[/quote]

se strinjam, da je bolje imet otroke, ko je človek mlad.
verjamem tudi, da nekateri petdesetletniki jemljejo AD, ampak, da to počne večina, oprosti, ti si bolan!!!

Absolutno prestar za dojenčka in potem najstnika!
Vem o čem pišem, veliko 50 letnikov je na AD-jih, pomirjevalih…….in če so tukaj še izzivi starševstva najstnikov…[/quote]
kdo je na ADjih, pomirjevalih? Najbrž tisti na minimalcih, ki so ugotovili, da nikoli ne bo boljše, kvečenjmu slabše..težje delajo, slabše so zaposljivi, zdravje začne klecati, pregledi samoplačniški itd je drago, penzija pa sploh ne bo za živet. Borit se je treba za dohodek ko si mlad. In ko vidijo, da so verjetno zamudili vlak se sesujejo, obupajo, ker so vzgajani kot žrtve in ne borci. Ko ugotovijo, da so zaj..bi morali pogumno vstat in marširat naprej, postavit kocke na novo, zavihat rokave, se soočit s problemi.[/quote]

Naš direktor 51, dva otroka pod 10 let, apaurine je kot bombone, sosed 49 let, 3 letni otrok, ko ni v službi je pijan, je pa zdravnik, sorodnika sta pa 40+postala starša in sta popolnoma izžeta, sama povesta, da so otroci prevelik zalogaj za ta leta.
In če se spomnim mojega najstništva in tega kako me je odnašalo, HB za starše, ki so še imeli energijo zame, in me postavili na pravo pot, sedaj ko sta 50, tega ne bi zmogla.

Oče se je za storjeno dejanje obsodil na smrt.


Človek je predvidevamo postal oče pri 37tih letih. A to je zate starost?!?! Al je 50let starost?!?![/quote]

Ja je prestar, pa če se na glavo postaviš! In ta tragedija je posledica!
Tista tragedija v MB, ko je ostareli oče s kladivom potolkel dve hčerki….posledica ko se starci (40+) odločajo za otroke.[/quote]
50-letni, si že doživel orgazem? Pomiri se ali vzemi tabletko, da se boš boljše počutil

Iskreno sožalje svojcem, naj oba počivata v miru, karkoli ju je že pripeljalo do te grozne smrti. Mamici in ostalim v družini pa želim notranje moči v teh težkih trenutkih in v prihajajočem obdobju ter jim pošiljam objem.

Včasih se sprašujem, kakšen bi bil svet brez alkohola in drog. Videla sem že veliko moških, očetov, sicer dobrih ljudi, ki se jim v trenutku opitosti zmrači um in postanejo polni sovraštva in agresije. Takrat jim pridejo na površje potlačene travme preteklosti in jih prevzamejo negativni vzorci ravnanja njihovih staršev.

Vprašanje, kakšno življenje je sicer ubogi fant imel do sedaj in kakšno bi ga še čakalo, če ne bi tako žalostno končal:(

Zanj mi je vseeno, ubogi Maj, fant je bil zelo priden!

Zanj mi je vseeno, ubogi Maj, fant je bil zelo priden![/quote]

Kako lahko starš ubije otroka…neopravičljivo…

Ja je prestar, pa če se na glavo postaviš! In ta tragedija je posledica!
Tista tragedija v MB, ko je ostareli oče s kladivom potolkel dve hčerki….posledica ko se starci (40+) odločajo za otroke.[/quote]
50-letni, si že doživel orgazem? Pomiri se ali vzemi tabletko, da se boš boljše počutil[/quote]

jih niti 30 nimam 😉

Zanj mi je vseeno, ubogi Maj, fant je bil zelo priden![/quote]

Kako lahko starš ubije otroka…neopravičljivo…[/quote]

Snelo se mu je ::::::::(

Od kje očetu toliko sovraštva do otroka? Je bila vzrok dejanja s sinom preokupirana mati?

Iz njegovega bednega življenja, saj boste kmalu lahko vse prebrali.

Še ena žalostna in grozljiva zgodba. Ne moremo in ne smemo obsojati, ker ne vemo, zakaj se je to zgodilo.
Morda je bil oče duševni bolnik, pod vplivom kakšnih substanc ali kaj podobnega. Prepričana sem, da normalen človek v normalnem stanju kaj takega ne more narediti.
Sočustvujem z družino, ki jo je ta strašna nesreča prizadela.


Človek je predvidevamo postal oče pri 37tih letih. A to je zate starost?!?! Al je 50let starost?!?![/quote]

Ja je prestar, pa če se na glavo postaviš! In ta tragedija je posledica!
Tista tragedija v MB, ko je ostareli oče s kladivom potolkel dve hčerki….posledica ko se starci (40+) odločajo za otroke.[/quote]
Kaj pa tista v MB ko je oče straljal na avto v katerem je bil od mame znanec mama in otrok. Oče je bil star malo čez 20 a za je bil pa potem premlad.
Joj daj razsvetli nas koliko mora biti človek star da ima lahko otroke 30,5 ali je lahko 31 ali je bolje 29,5?
Mislim halo tu starost nima nbene veze. Marsikdo pri svojih 60+ veliko bolj skoliran in pripravljen na najstnika kot pa nekdo pri 30

In kaj je zdaj tukaj narobe, če se mu je otrok rodil pri njegovih 37 letih??? A je zate to starost?[/quote]

Absolutno prestar za dojenčka in potem najstnika!
Vem o čem pišem, veliko 50 letnikov je na AD-jih, pomirjevalih…….in če so tukaj še izzivi starševstva najstnikov…[/quote]

A dej ne kukudakej no. Moj oče je bil star 50, ko me je naredil, pa je bil mladenič do smrti – je pa res, da je imel mladostne gene, to pa ja- Se mu je staranje nekako po 60-em kar sutavilo, je bil brihten do smrti. Aja, bil je pa vdovec, ne ločenec, ko je spoznal svojo novo bodočo ženo intudi mojo mamo….


kdo je na ADjih, pomirjevalih? Najbrž tisti na minimalcih, ki so ugotovili, da nikoli ne bo boljše, kvečenjmu slabše..težje delajo, slabše so zaposljivi, zdravje začne klecati, pregledi samoplačniški itd je drago, penzija pa sploh ne bo za živet. Borit se je treba za dohodek ko si mlad. In ko vidijo, da so verjetno zamudili vlak se sesujejo, obupajo, ker so vzgajani kot žrtve in ne borci. Ko ugotovijo, da so zaj..bi morali pogumno vstat in marširat naprej, postavit kocke na novo, zavihat rokave, se soočit s problemi.[/quote]

Naš direktor 51, dva otroka pod 10 let, apaurine je kot bombone, sosed 49 let, 3 letni otrok, ko ni v službi je pijan, je pa zdravnik, sorodnika sta pa 40+postala starša in sta popolnoma izžeta, sama povesta, da so otroci prevelik zalogaj za ta leta.
In če se spomnim mojega najstništva in tega kako me je odnašalo, HB za starše, ki so še imeli energijo zame, in me postavili na pravo pot, sedaj ko sta 50, tega ne bi zmogla.[/quote]
če bi te, zdaj ne bi pisal takšnih bedarij

New Report

Close