Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena južna, želim si te

ena južna, želim si te

ja, res je, ena južna, ob prebiranju tvojih postov zelo uživam, želim si te

si za spoznanje?

lep pozdrav od čistokrvnega slovenca

A rodovnik imaš? Pa da je žigosan.

Jaz pa tebe ne.
Lp tud od južnjakinje

nova
Uredništvo priporoča

Južno dobiš v vsaki oštariji, ki da kaj nase…

Točno to.

A imaš umazane noge in računaš, da bodo potem umite?

:-)))

Še en nesposoben slovencelj…

SLOVENC PA SI DOBIL KAJLO.

Retardiranc!
Še dobr da nimam tazga fotra.
Vrjetn jih ti ženi umivaš da ti gre umivanje nog tolk po tikvari 🙂

Retardiranc!
Še dobr da nimam tazga fotra.
Vrjetn jih ti ženi umivaš da ti gre umivanje nog tolk po tikvari :)[/quote]

Lahko se dela vesel oče norca z tega vedar si sama s partnerjem redno masirava podplate, ker je veliko pozitivnih učinkov, ki si jih lahko preberete tu:
http://siol.net/trendi/zdravo-zivljenje/zakaj-ravno-refleksna-masaza-stopal-357934

Pa tudi ne vem, zakaj nekateri to jemljete kot stvar, ki jo počnejo južni, ker je to čisto normalno ima številne učinke, ki jih žal ne boste bli deležni, če si boste še naprej zatiskali oči.

Retardiranc!
Še dobr da nimam tazga fotra.
Vrjetn jih ti ženi umivaš da ti gre umivanje nog tolk po tikvari :)[/quote]

Lahko se dela vesel oče norca z tega vedar si sama s partnerjem redno masirava podplate, ker je veliko pozitivnih učinkov, ki si jih lahko preberete tu:
http://siol.net/trendi/zdravo-zivljenje/zakaj-ravno-refleksna-masaza-stopal-357934

Pa tudi ne vem, zakaj nekateri to jemljete kot stvar, ki jo počnejo južni, ker je to čisto normalno ima številne učinke, ki jih žal ne boste bli deležni, če si boste še naprej zatiskali oči.[/quote]

Se čist strinjam s tabo. Tud men jih je moj enkrat že zmasiral in jaz njemu.
Pa tud umila bi mu jih, če sam ne bi bil zmožn tega, npr kakšna bolezn, bolečina in vrjamem da bi to nardil vsak normaln.

Lahko se dela vesel oče norca z tega vedar si sama s partnerjem redno masirava podplate, ker je veliko pozitivnih učinkov, ki si jih lahko preberete tu:
http://siol.net/trendi/zdravo-zivljenje/zakaj-ravno-refleksna-masaza-stopal-357934

Pa tudi ne vem, zakaj nekateri to jemljete kot stvar, ki jo počnejo južni, ker je to čisto normalno ima številne učinke, ki jih žal ne boste bli deležni, če si boste še naprej zatiskali oči.[/quote]

Se čist strinjam s tabo. Tud men jih je moj enkrat že zmasiral in jaz njemu.
Pa tud umila bi mu jih, če sam ne bi bil zmožn tega, npr kakšna bolezn, bolečina in vrjamem da bi to nardil vsak normaln.[/quote]

Ni cudn da bi te vsi rad mel, takih przemlenih in realnih punc je zlo mal in še tiste ko so so vecinoma že oddane.

Se čist strinjam s tabo. Tud men jih je moj enkrat že zmasiral in jaz njemu.
Pa tud umila bi mu jih, če sam ne bi bil zmožn tega, npr kakšna bolezn, bolečina in vrjamem da bi to nardil vsak normaln.[/quote]

Ni cudn da bi te vsi rad mel, takih przemlenih in realnih punc je zlo mal in še tiste ko so so vecinoma že oddane.[/quote]

Ah, saj je še velik takih punc 🙂
Imam vrjetn tud jaz kakšne napake, noben ni popoln, mi pa res še nikol noben ni rekel za kakšno posebno napako 🙂
Drugač pa tud če je kakšna taka že oddana, še ne pomen da je oddana za skoz 😉 tud zase tega ne morm vedt 😉 za zdaj pa vse laufa kot mora, nikol se pa ne ve kdaj se kdo koga naveliča ali se komu odtrga 🙂

Ni cudn da bi te vsi rad mel, takih przemlenih in realnih punc je zlo mal in še tiste ko so so vecinoma že oddane.[/quote]

Ah, saj je še velik takih punc 🙂
Imam vrjetn tud jaz kakšne napake, noben ni popoln, mi pa res še nikol noben ni rekel za kakšno posebno napako 🙂
Drugač pa tud če je kakšna taka že oddana, še ne pomen da je oddana za skoz 😉 tud zase tega ne morm vedt 😉 za zdaj pa vse laufa kot mora, nikol se pa ne ve kdaj se kdo koga naveliča ali se komu odtrga :)[/quote]

Ti mi itak taka pozitivka delujš, tak da bi sigurn najdla pot tud če bi ti zagustilo in nebi kar takoj obupala. Takih diamantov je mal na tem svet.

Uf, ta mora biti pa res mačka. Moram začet spremljat kaj izjavlja, da vas toliko napali. Tudi jaz bi jo zaprosil a imam že eno doma, ni južna a bo že v redu, ker tudi jaz nisem popoln….

Ah, saj je še velik takih punc 🙂
Imam vrjetn tud jaz kakšne napake, noben ni popoln, mi pa res še nikol noben ni rekel za kakšno posebno napako 🙂
Drugač pa tud če je kakšna taka že oddana, še ne pomen da je oddana za skoz 😉 tud zase tega ne morm vedt 😉 za zdaj pa vse laufa kot mora, nikol se pa ne ve kdaj se kdo koga naveliča ali se komu odtrga :)[/quote]

Ti mi itak taka pozitivka delujš, tak da bi sigurn najdla pot tud če bi ti zagustilo in nebi kar takoj obupala. Takih diamantov je mal na tem svet.[/quote]

To si me pa res dobr ocenil, sm skoz pozitivna (vrjetn tud zato vlečm nase bolj pozitivne ljudi), pa tud vrjamem da bi če bi mi kaj zagustil našla pot čimprej vn iz tega 🙂
Vrjamem pa kot sm že dostkrat napisala, da je na svetu kr velik takih 🙂

Ajd ne “seri”, nism nobena mačka, sama se imam za čist normalno punco, z normalnim pogledom na svet.
Ti se pa kr drž tvoje 😉 pa ne mislm zato ker si severni 😉

Jaz pa balkanskih žensk na srečo ne morem prebavljat, no sej nekatere zgledajo kr ok, samo ta njihov nerazumljiv “ponos” na njihove propadajoče ter po bdp-ju Bližnjemu vzhodu podobne države pa res ne razumem. To še potem vpliva na njihovo načeto nizko samopodobo in se začnejo zvišeno obnašati. To me še dodatno odvrne od njih, tudi če so bile nekatere redke vizualno na začetku mi še všeč.

Slovenke so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} boljše. Lepše, svetlejše polti, feminilne, če so še iz kakšnih vasi in imajo privzgojene normalne tradicionalne vrednote, je to še tista češnja na vrhu torte, katero normalen možat moški rabi.

Ampak, da te pa zdele južna na mizi čaka, pa tud paše ane :))

Ha ha ha ha….

ker so mnoge sl. babe zanič, so MNOGI DOBRI SLOVENSKI MOŠKI “LAČNI” NORMALNIH ŽENSK, S KATERIMI SE BODO LAHKO REALIZIRALI KOT DOBRI MOŠKI.

Če me čaka katera gola? Po pravici povedano, nebi se branil.

Južna je kosiu po slovensk, morš met pa rez pokvarjen um, da prec na take stvari prešaltaš model.

Ja, vem kaj je južna. Ponavad si jo sam delam, včasih za vikend pa grem k staršem jest. Sem mislil za drugo južno, ker je ravno o tem tekla tema a ne 😉

Ja lej, vsak ima svoj okus, željo. Sam imaš pač tak pogled na južnjake, kaj naj ti? Se pa orng motš. Smo južnjakinje, pa naj bodo to tiste prave južne npr Hrvatice ali Srbkinje ali pač mešanke, vsaj po videzu čist enake tvojim Slovenkam, edin kot opažam smo bolj temperamentne od pravih Slovenk. Vprašanje je katere južne ti vidiš, da imaš mnenje kakršno pač imaš. Drugač sm pa o tem že ful napisala in se mi več ne da.
Drž se Slovenk, boljš zate 😉

New Report

Close