Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po katerem ključu moški določijo …

Po katerem ključu moški določijo …

… ali je ženska vredna greha ali ne, ko jo prvič vidijo?
Za nekatere pa celo rečejo, da se jih tudi ‘s palico’ ne bi dotaknili. Mislim, haloooo?

Bi bil kdo tako ljubezniv in mi tole zadevo malce objasnil…
Mogoče Popay?

Popay se noče nobeni zamerit, ti ne bo povedal po resnici, raje mene vprašaj, ampak na štiri oke. 🙂

Kakšne morajo biti ?

Ženske morajo biti lepe, poslušne, lahko pa tud mal okrogle !

Besedi se reče – jebozovnost. :))

Ti bodo naši monoti povedali, da imam prav. 😉

Prav imaš … bom raje tebe vprašala … si bolj odkrit in direkten … poveš tako kot je, brez olepšavanja.
Torej po katerem ključu moški določijo ali ženska vredna greha.
Tenk ju! 😉

Prav imaš … bom raje tebe vprašala … si bolj odkrit in direkten … poveš tako kot je, brez olepšavanja.
Torej po katerem ključu moški določijo ali ženska vredna greha.
Tenk ju! ;)[/quote]

po ključu v gatah!!

Govorica telesa

Prav imaš … bom raje tebe vprašala … si bolj odkrit in direkten … poveš tako kot je, brez olepšavanja.
Torej po katerem ključu moški določijo ali ženska vredna greha.
Tenk ju! ;)[/quote]

po ključu v gatah!![/quote]

Po ključu v gatah? A ni tisto glava?

Prav imaš … bom raje tebe vprašala … si bolj odkrit in direkten … poveš tako kot je, brez olepšavanja.
Torej po katerem ključu moški določijo ali ženska vredna greha.
Tenk ju! ;)[/quote]Ja, moral bi te te videt, da vem ali si vredna greha ali se te ne bi niti s palico dotaknil. 🙂 Ta ključ je zelo subjektiven, čisto odvisen od posameznika kaka mu je všeč, edino za tiste, ki so po izgledu kao top tudi ženskam, za te bi rekel vsak dedc da je greha vredna, osatle pa kakor kdo.

po ključu v gatah!![/quote]

Po ključu v gatah? A ni tisto glava?[/quote]

Ja je, na (njihovo) žalost… pol pa jamrajo, s kakšno kačo so se oženil;))

Ključ je v energiji…tud največji bedak jih zna ločit po energiji…jasno pa da se v tej energiji skriva lahko tud kaj drugega, npr prepotentnost, konfliktnost itd….take stvari izluščimo samo dobri opazovalci ki ne razmišljamo s qurcem…


Ma kaki energiji neki, najprej po videzu, da je videt seksi, če pa gre za zano osebo, pa šteje vsekaor tudi če je zoprna, morda neurejena,a p se na prvi pogled ne vidi in če ima morda kako zgodovino za sabo, pred katero vsi bežijo. Tako nekako. 🙂

Rit in joške … vse lepo okroglo nepreveliko… urejeno in ravno toliko odkrito da je ševedno
zakrito.
Izžarevati mora energijo, ker mrtvakov pač nemaramo.
ostalo so samo še detajli.

Zelo težko. Gre za precej subjektivno zadevo. Niti nimajo neposredne veze z videzom, obnašanjem in podobnim. Ene so, druge niso. K sreči ma vsak dec registre po svoje razglašene, tako da se za vsako kaj najde.


Če gre ključek v ključavnico je dobro, sicer ne!
Čisto preprosto je to!


Če gre ključek v ključavnico je dobro, sicer ne!
Čisto preprosto je to![/quote]
Se je za zamislit, upam da ne bom na stara leta prešel v tako stanje, da bi tako bebave metal ven…..bemtiš:-)


Če gre ključek v ključavnico je dobro, sicer ne!
Čisto preprosto je to![/quote]
Se je za zamislit, upam da ne bom na stara leta prešel v tako stanje, da bi tako bebave metal ven…..bemtiš:-)[/quote]
Jaz nisem kriv, da se ti dviga na mene, ampak ne bo nič. Rad imam ženske!


Se je za zamislit, upam da ne bom na stara leta prešel v tako stanje, da bi tako bebave metal ven…..bemtiš:-)[/quote]
Jaz nisem kriv, da se ti dviga na mene, ampak ne bo nič. Rad imam ženske![/quote]Saj bo bolš, vendar me res zaskrbi, ko zjutraj odprem forum in vidim kako otročje seka ven satrcem, kaj če bom sam tak, ko ostarim.

kaj haloooo? a ne veš da se palica lahko posuši ob dotiku, kaj če je to koža na kožo… drugače pa vsak ima svoj ključ, načeloma pa če ne zadiši, tudi papirnata vrečka čez babjo glavo ne pomaga.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

kaj haloooo? a ne veš da se palica lahko posuši ob dotiku, kaj če je to koža na kožo… drugače pa vsak ima svoj ključ, načeloma pa če ne zadiši, tudi papirnata vrečka čez babjo glavo ne pomaga.[/quote]
Baje pa da flaša pomaga, so vse potem za par oddtenkov lepše in marsikatera greha vredna, ko sicer ne bi bila. 🙂 Pa naj reče še nekdo, da nima alkohol niti ene pozitivne lastnosti. 🙂


Jaz nisem kriv, da se ti dviga na mene, ampak ne bo nič. Rad imam ženske![/quote]Saj bo bolš, vendar me res zaskrbi, ko zjutraj odprem forum in vidim kako otročje seka ven satrcem, kaj če bom sam tak, ko ostarim.[/quote]
Ti si že zdaj slabši!


točno tako ☺ … ko gre tipu ob pogledu na telešček in njegovo gibanje več krvi v otepača, kot v glavo ♥

Žal jih je velika večina v kategoriji “nebi niti palco”.

Sicer sem ženska, ampak kar dosti v moški družbi. Kar sem opazila je, da pri tem zelo malo vlogo igra fizična pojava ženske. Veliko manj, ko si to predstavljamo ženske in skrbimo za vsako deko, gubico, lasek…. V širši družini je dekle, no zdaj že ženska, ki je daleč od tega, kar bi nekdo označil kot lepo, je tudi bolj baročno zaobljena, ampak energična, zabavna, ravno prav pikra in moških se mora naravnost otepati. In to ne enih pijančkov al pa potrebnežev, ki druge ne dobijo. Madonca v tem času je imela že enih par pravih frajerjev :-)) tu pa tam pade ponudba tudi kakega “srečno” poročenega moškega.
Pa poznam tudi primer, kjer sta dva kolega in kolegica šla narazen zaradi njegovega varanja. Ko sem videla njegovo ta novo sem najprej pomislila, da mora bit pa res super v postelji, ker po izgledu se je pred kolegico lahko skrila oziroma kolegica za njo, ker jo je bilo skupaj vsaj 3x več :-)) Ampak ko sem jo bolje spoznala, je tudi karakterno zlata in kolega je še po nekaj letih prilepljen nanjo.

Mislim, da ni nekega kriterija, katera je vredna greha in katera ni. Zagotovo pa imamo o tem napačne predstave ženske.

lp

Neki moški, ki je izbiral ženo, je dal 3 ženskam 10 k€

Prva si je nakupila obleke, se uredila, naličila….. , to vse za njega. Bil je počaščen, da se je tako spedenala za njega.
Druga je denar investirala v delnice in s tem potrojila vsoto, ki jo je prejela. Bil je zelo zadovoljen.
Tretja je ves denar zapravila za njegovo razvajanje. Zase skoraj ni porabila nič. Tudi pri tej je bil zelo navdušen.

No, in za katero se je odločil?

Za četrto!!!!!! Zakaj? Zato, ker je imela največje joške od vseh.

New Report

Close