Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Belučijeva, postla je ali ni?:-)

Belučijeva, postla je ali ni?:-)

Če ne ti jaz naredim, ni zelo lepa, ampak čvrsta pa je, pršrafana čez strop, se prej stena podre kot postla.:-) In veš kak je fajn za katero prvezat na vogalu. 🙂 Tud široka sem gleadal, da je dovolj 140.:-)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0330/4ud-IMG-16.jpg[/img]

Gospod mi jo je sicer prijazno izrisal in naštel možne materiale, tudi cena je ok, a za zdaj še nekaj oklevam.
Hvala za ponudbo, a imam raje bolj minimalistične stvari in trdna tla pod nogami.

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/12/b8/71/12b871ba0d4ccb23587b3d87a12bc793.jpg[/img]


Saj to je minimalistično, je pa močna, iz polnega lesa , 4 centimeterskih bukovih plohov, ma da vzdrži vse možno obremenitve in nič ne škriplje 🙂 tud noge bi se dalo naredit, jaz imam raje da je v luftu, je bolj praktična. 🙂 Fajn da ti je obljubil. Mene je prišlo to 150 eur , ker letveno dno sem pa kupil iz breze, mizo sem tud sam naredil po meri, le zgornjo desko sem dal masivno in izrezat na cnc , z ABS robovi. (sicer postelj imam nekako viška v bajti, ampak kaka pod stropm ni odveč. 🙂 Boš pokazala pol posteljo, če se boš odločila pri tem, kjer oklevaš? 🙂 Amapk bi bilo prav, da je slikana skupaj s tabo. 🙂

Bonica, ta tvoja postelja, ki je na sliki, je tako misteriozna v prodirajočih sončnih žarkih skozi zaveso….hm. 🙂

Tista prva postelja, ki je na sliki, onemogoča bolj razgibane seksualne poze. Pa da npr. ženska moškega zajaha in to… bi z glavo že v zgornje nadstropje k sosedom pogledala:)))

To je res, ampak za privezat žensko ob povezu čez oči, določene vaje (uporabi domišljijo) in v kombinaciji s trosedom spodaj, ki se tudi raztegne v posteljo, je pa fenomenalna. 🙂 Verjemi da je. 🙂

Polarni ima že otroke, zato rabi praktično posteljo, ne take za razgibane poze.


Gršega še v življenju nisem videla, pa četudi bi bila prostorska stiska.


Gršega še v življenju nisem videla, pa četudi bi bila prostorska stiska.[/quote]Nič zato, imaš vso pravico da tako vidiš in misliš, tudi do izlivanja frustracij in tesnobe. 🙂

Ahh dejnodej – kje pa maš ti domišljija 🙂

Tista štanga je prav prikladna za malce zvijanja okoli nje in draženja moškega 🙂

To je res, ampak za privezat žensko ob povezu čez oči, določene vaje (uporabi domišljijo) in v kombinaciji s trosedom spodaj, ki se tudi raztegne v posteljo, je pa fenomenalna. 🙂 Verjemi da je. :-)[/quote]

a za bungee jumping dol na trosed skakat – gumico pa za steber na postelji privežeš ?


Gršega še v življenju nisem videla, pa četudi bi bila prostorska stiska.[/quote]Nič zato, imaš vso pravico da tako vidiš in misliš, tudi do izlivanja frustracij in tesnobe. :-)[/quote]

Se ne poglabljam, ker ni moje, povem kaj vidim in mislim…drugače se prostor da lepše in bolj funkcionalno uredit…

Zgleda da te lahko frustracije in tesnoba pripeljejo…nekam daleč…le pazi, da se ne boš obesilo :-)., teren si za silo pripravilo… ;), mrbit, koga tam tudi obesilo…

Nič zato, imaš vso pravico da tako vidiš in misliš, tudi do izlivanja frustracij in tesnobe. :-)[/quote]

Se ne poglabljam, ker ni moje, povem kaj vidim in mislim…drugače se prostor da lepše in bolj funkcionalno uredit…

Zgleda da te lahko frustracije in tesnoba pripeljejo…nekam daleč…le pazi, da se ne boš obesilo :-)., teren si za silo pripravilo… ;), mrbit, koga tam tudi obesilo…[/quote]Ja pa saj pravim da je prav, poveadlo si, kaj bi še rado doseglo? 🙂 Meni bi se zagotovo tudi ti samo zdelo neokusno in vse povezano s tabo, ki se dnevno na forumu pod raznimi vzdevki obremenuješ z mano. 🙂 Sicer pa že na začetku nisem trdil, da gre za nekaj lepega ali celo luksuznega, ampak za skromno, poceni doma narejeno in funkcionalno. 🙂

Ahh dejnodej – kje pa maš ti domišljija 🙂

Tista štanga je prav prikladna za malce zvijanja okoli nje in draženja moškega :)[/quote]
Le zakaj ponujajo celo trening plesa ob drogu? Meni je kul. Postelja in ples, pa skakalne vaje tudi.

Se ne poglabljam, ker ni moje, povem kaj vidim in mislim…drugače se prostor da lepše in bolj funkcionalno uredit…

Zgleda da te lahko frustracije in tesnoba pripeljejo…nekam daleč…le pazi, da se ne boš obesilo :-)., teren si za silo pripravilo… ;), mrbit, koga tam tudi obesilo…[/quote]Ja pa saj pravim da je prav, poveadlo si, kaj bi še rado doseglo? 🙂 Meni bi se zagotovo tudi ti samo zdelo neokusno in vse povezano s tabo, ki se dnevno na forumu pod raznimi vzdevki obremenuješ z mano. 🙂 Sicer pa že na začetku nisem trdil, da gre za nekaj lepega ali celo luksuznega, ampak za skromno, poceni doma narejeno in funkcionalno. :-)[/quote]
Eh, ti si total skrenilo, saj ne bo čudno če se boš kje za vejo še obesilo… 😉

Polarni sij, ce je postelja narejena doma, vse pohvale…menim pa, da tam spi vas najstnik…oni so za takšna kampiranja….no jaz tam ne bi upala spat …je pa idea originalna…ceprav se ne ujameva v kom.tokrat pohvale na ideji…


No, tu nobeden ne spi, le občasno pride prav, postlo sem pa naredil sam ja in to v času burnih dogajanj, ker sedežna ni bila dovolj udobna:-), ko nisem več bil pripravljen spat z ženo, izselit se pa tudi ni hotela. ampak podrl jo pa ne bom zdaj, ko je občasno tako praktična. 🙂

Ja pa saj pravim da je prav, poveadlo si, kaj bi še rado doseglo? 🙂 Meni bi se zagotovo tudi ti samo zdelo neokusno in vse povezano s tabo, ki se dnevno na forumu pod raznimi vzdevki obremenuješ z mano. 🙂 Sicer pa že na začetku nisem trdil, da gre za nekaj lepega ali celo luksuznega, ampak za skromno, poceni doma narejeno in funkcionalno. :-)[/quote]
Eh, ti si total skrenilo, saj ne bo čudno če se boš kje za vejo še obesilo… ;)[/quote]
Drevesa in veje pa tudi rad uporabim, sem velik ljubitelj narave in živim v naravi, pa ne za obest, za kaj lepega, nepozabnega, tudi tega materiala posnetega v naravi in gozdu imam kar precej shranjenega za stara leta. 🙂


Eh, ti si total skrenilo, saj ne bo čudno če se boš kje za vejo še obesilo… ;)[/quote]
Drevesa in veje pa tudi rad uporabim, sem velik ljubitelj narave in živim v naravi, pa ne za obest, za kaj lepega, nepozabnega, tudi tega materiala posnetega v naravi in gozdu imam kar precej shranjenega za stara leta. :-)[/quote]
Dobro, zdaj razumem, grde okoliščine. Žal mi je za tako situacijo 🙁

Sem že mislila, da se enim blodi po glavi in postelje na strop pribijajo…ker bi se res dalo drugače, ampak ok. Vsaka zgodba ima svojo plat.
Se opravičujem!


Drevesa in veje pa tudi rad uporabim, sem velik ljubitelj narave in živim v naravi, pa ne za obest, za kaj lepega, nepozabnega, tudi tega materiala posnetega v naravi in gozdu imam kar precej shranjenega za stara leta. :-)[/quote]
Dobro, zdaj razumem, grde okoliščine. Žal mi je za tako situacijo 🙁

Sem že mislila, da se enim blodi po glavi in postelje na strop pribijajo…ker bi se res dalo drugače, ampak ok. Vsaka zgodba ima svojo plat.
Se opravičujem![/quote]Žal ti ni, te pa grize, ker si zagrenjeno večno samsko in imaš hude težave samo s sabo, pa še močne preganjavice glede mene na monu. Si morda ista, ki je zadnjič v celi temi norela, ker je bila pred časom zavrnjena z moje starni, kot nesprejemljiva za klepet, kaj šele kaj drugegat? 🙂

Domiselno in lepo narejeno, malo futuristično … ampak vseeno lepo.
Samo lepše bi pa bilo, če bi bila pobarvana samo ena stena.
Kar me pa res fascinira pa ni postelja, ampak pisalna miza (huh domišljija mi že dela na polno, hi hi hi :-)).
Polarni, si jo sam naredil ali si jo kupil?


Oboje sam naredil, pisalno mizo in posteljo, sem rabil po meri, postelja 140x 200, pisalna miza pa malo širša od postelje 160 x 140. Desko za mizo sem edino dal izrezat na CNC stroj, sem jim jo narisal in hotel masivno debelo in strojno zafurnirano z ABS robovi, da so lepo gladki zaobljeni in se ne trgajo kot navadni plastični furnirni trakovi. 🙂


Hmmm… tisto so v bistvu lučke.


Oboje sam naredil, pisalno mizo in posteljo, sem rabil po meri, postelja 140x 200, pisalna miza pa malo širša od postelje 160 x 140. Desko za mizo sem edino dal izrezat na CNC stroj, sem jim jo narisal in hotel masivno debelo in strojno zafurnirano z ABS robovi, da so lepo gladki zaobljeni in se ne trgajo kot navadni plastični furnirni trakovi. :-)[/quote]

Dobro si naredil tako posteljo … kot pisalno mizo. Imaš obcutek za to. Meni je všeč!


Hmmm… tisto so v bistvu lučke.[/quote]
A lučke, je misteriozno je, resnično, le tvoja podoba manjka, skrivnostna v temi, rahlo točkovno obsijana s strani.:-)

New Report

Close