Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Heej Daaviiid!

Heej Daaviiid!

Hej David, stari moj!!!!
Nehej se držat svoje mamice za kiklo in prid enkrat do mene da te pofukam za zmeri!!!
Pizdon usran!!!

Hej David, saj se poznava, se spomniš marca dvanajst let nazaj!
Se spomniš letošnjega osmega marca? Stari moj ni to nič par jurjev in 125 evrov, nič!!!
Se spomniš ko si letos pozimi prevozil prijatelja, jasno po nesreči, s traktorjem si zapeljal čezenj?
Se spomniš včerajšnjega dne? To je najbolj sveže v spominu?
Se spomniš? Kako si sprlamudil aprila enajst let nazaj?

Stopil si mi na živc že zdavnaj in nisem cunja s kakršnimi imaš opravka. Bojiš se me in to dobro veš, bojiš kot hudič križa! Ne upaš do mene, ne bi si upal bit sam z mano!
Pa če bi jaz ena pojava od gorile vsaj bila!!!
Kaj imaš ti smrtnih grehov curakelj nikakav! Ubit bi te morali že zdavnAJ, tako pa serješ in seješ smrt kurc usran!!!!

Ma lej, pa če je Kučan tvoj stric in Pahor tvoj Ljubimec, saj čisto možno ko si mu tako v guzico lezel, si upam povedat, ti Kurac grbav z Muherjeve ulice v Ljubljani, ti se s svojo butico motaš po ljudeh in soustvarjaš karambole!!
Klinc nemarni, tebe za jajca bi te moral privezat in z avtom vlečt po slovenskem avtocestnem križu, da bi zares lahko rekel da si pribit na Križ!!!!
Pa me baš boli če imate tole za grožnjo, mejte za karkolii ampak s takim tipom bi se morali resno ukvarjat in njegov šarjenje po glavah prepovedat, pa se ne da drugače kakor da ga nekdo ubije tega smrduhA!!

To sem napisala jaz, da ne bodo za brez veze šarili po naši hiši in stanovanju in lazili za mano, ker imam poln kufer nesposobnih ljudi ki ne skrbijo za nič drugega kakor da imajo v osemurnem delovniku kaj za počet, pa magari če rinejo za staro babo na morje in poročajo kje se kopa in kaj dela< in vlečejo na ušesa kaj se pogovarja!
Medtem pa na cestah vse po starem. Boli jih džoko oni imajo vse plačano in mir pred starim kurcem z Miherjeve, vse če le delajo po njegovi direktivi.

Alkohol resno škoduje babam.

nova
Uredništvo priporoča

Hahaha, končno nekaj smešnega ta teden na tej sceni, hehe, ooooo jebo te kaj se mora enim rolat v glavi, hehe.

Pa kako kul ji more bit v glavi ..

New Report

Close