Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Depilacija nog

Depilacija nog

S cim si zenske depulirate noge, da je preprosto in ucinkovito hvala

Z voskom. Preprosto in učinkovito.

Najlažje in najbolj elegantno je it k kozmetičarki, če imaš denar. Če si noge depilaraš kar naprej se bodo dlake okrepile, tako da preveč pogosto itak ni dobro. 🙂 Sicer pa so trakovi najbolj učinkoviti, vendar ti ki jih prodajajo v trgovinah so slabše kvalitete in ne potegnejo tako kot bi bilo treba (mrzla smola). Če imaš občutljivo kožo stran od kožo stran od depilacijskih krem. Občasno pa je tudi britvica čist ok, samo tisto hitreje potem nazaj zraste, pa tudi koža je hrapava.

Že več kot 25 let uporabljam epilady (en in isti), poleti na cca 2 tedna, pozimi malo bolj poredko, dela imam vsakokrat kakih 5 – 10 minut. In ne, dlake se ne krepijo, z leti so postajale čedalje bolj tanke in redke.

Jaz si vsake 3 mesece skuham sladkorno pasto (vosek) – tisto, ki jo lahko uporabljaš brez trakov. Posebna metoda sladkorne depilacije, simpl kot pasulj,ko se enkrat naučiš. 🙂
Potem pa preden grem pod tuš si zvečer podepiliram noge in pazduhe. Tako na 14 dni ali tri tedne. Ko si zaželim pa tudi bikini. 🙂 Edina metoda, ki mi je ustrezala, po dolgih letih vraščanja dlak (tudi na nogah).


Sladkorna pasta, postopek prosim te.

Nivea protect shave

https://www.nivea.si/nivea-novosti/protect-and-shave

Nekako tako na pamet:
– imam majhno posodico cca deci za merico
– 2 posodici sladkorja (bel, kristalni)
– 1/4 posodice limoninega soka
– 1-4 posodice vode
– ščep soli
To vse skupaj daš na ogenj in na zelo počasnem ognju “kuhaš” v karamelo, nekje 15min.
Ko pride do lepe bakrene karamele, je to to. Zelo hitro se prežge, tako da pazi. Vliješ v posodo (pazi vroče!) in pustiš,da se ohladi. Recimo naslednji dan, z žlico izdolbeš iz posode, gre res s težavo, ampak mora biti tako trdo. To je to. Potem pa nanašaš z rokami v smeri proti rasti dlak in odstranjuješ v smeri rasti.


Ehh kdo bi to packal, pa s čim odstranjeval!?


Ehh kdo bi to packal, pa s čim odstranjeval!?[/quote]

Ampak res, če je pa tole simpl!

Jaz uporabljam Silkepil. 10 minut, fertik.


Ehh kdo bi to packal, pa s čim odstranjeval!?[/quote]

Ampak res, če je pa tole simpl!

Jaz uporabljam Silkepil. 10 minut, fertik.[/quote]
Boli?

New Report

Close