Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če moški vztraja pri izbiri dopusta, ženska prikima?

Če moški vztraja pri izbiri dopusta, ženska prikima?

Berem spodaj o dopustu, ko ena piše, da bi ona šla kam drugam pa mož noče, ker on je pač za Hrvaško.
Pa tudi pogosto poslušam kolegice, da bi šle smučat za en dan ali pa celo več, ampak niti za en dan ne gredo, ker mož ne gre.
Pa bi šle na dopust, vendar ne gredo, ker mož noče takrat, ker on hoče drugače.
A vse ženske tako skenslate svoje hobije, interese, če mož tega noče? Pa vedno ve popustite pri dopustu? Vedno mož reče tako bo, čeprav vam ni to ok?

V drugi temi pa piše, da so se Slovenke odločile za južnjake. Kaj pa zdaj?

Ne vem kakšna zveza je to da se ne uspeta prilagodit.

To me pa ne zanima, ker nimam nobene znanke, ki bi imela južnjaka.
Imam pa dosti znank, ki opustijo smučanje, ker mož ne smuča, ki opustijo ples, ker mož ne pleše, ki ne gredo kam drugam na dopust… ker mož vztraja pri svojem apartamju v Kvarnerju.

Saj se prilagodijo. Pač skenslajo hobije, ki niso enaki moževim. Gredo na dopust tja, kamor može reče :).

To me pa ne zanima, ker nimam nobene znanke, ki bi imela južnjaka.
Imam pa dosti znank, ki opustijo smučanje, ker mož ne smuča, ki opustijo ples, ker mož ne pleše, ki ne gredo kam drugam na dopust… ker mož vztraja pri svojem apartamju v Kvarnerju.[/quote]
Enostavno ne verjamem, ker ne poznam para, kjer ženska ne bi imela zadnje besede. Pa ne mislim na – da dragi.

To me pa ne zanima, ker nimam nobene znanke, ki bi imela južnjaka.
Imam pa dosti znank, ki opustijo smučanje, ker mož ne smuča, ki opustijo ples, ker mož ne pleše, ki ne gredo kam drugam na dopust… ker mož vztraja pri svojem apartamju v Kvarnerju.[/quote]
Enostavno ne verjamem, ker ne poznam para, kjer ženska ne bi imela zadnje besede. Pa ne mislim na – da dragi.[/quote]

Jaz pa ne poznam para, kjer ne bi mož o vsem odločal.


Enostavno ne verjamem, ker ne poznam para, kjer ženska ne bi imela zadnje besede. Pa ne mislim na – da dragi.[/quote]

Jaz pa ne poznam para, kjer ne bi mož o vsem odločal.[/quote]

Pri nas vedno samica odloča. In tudi pod razno ne hodimo na Hrvaško.

V bistvu je tako, da je vdno dločitev na ženski, pa kakršnakoli že je.
Če bo ženska res želela na smučanje in v Grčijo, bo tudi šla in to s celo familijo in še mož bo žvižgal zraven.
Očitno si te tvoje znanke in kolegice samo domišljajo, kaj vse bi rade, v resnici so se pa odločile, da jim je najlažje v življenju, ko se nekdo drug odloča namesto njih.

In potem se cudite, zakaj imajo raje južnjake. Ker od slovenskih moških tam po 30 ostanejo samo se lene riti.

Zenske, nekatere pac vedno iscejo izgovore oziroma so vajene igrati. Ali pa preprosto prilagodljive. Dokler moski to ceni, ni problema.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Igrati zrtev (manjka zgoraj).

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bravo!
Tocno tako!

New Report

Close