Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne mara živali ne mara ljudi

ne mara živali ne mara ljudi

Povejte mi nekaj
seveda obstajajo ljudje, ki ne marajo živali.
Seveda ne marajo mačk in psov.ne marajo dlak, se jim gravžajo.
pa me zanima, zakaj tako
oz kaj občuti, ko vidi mačko psa na kavču ko pride na obisk.
ker nekaterim na obrazu piše
me pa zanima a je res, če ne maraš živali, da ne maraš ljudi
in pa , a npr. zivali iz zoooja pa marate oz nimate takih občutkov kot do mačk

AHa kr vsi jih mate radi
bul šit no

iz mojih izkušenj so največkrat največji ljubitelji živali hkrati največji mizantropi…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.
nova
Uredništvo priporoča

5 bajt naprej je en omejen ali kako se reče-downov sindrom. Brcal je mačke, pse, metal petarde v njih, včasih še kamenje z železnice, ni prav, samo od začetka ko smo se preselili v hišo, je bilo potepuških mačk in psov kar nekaj in vsi smo se jih hoteli znebiti, v teh dveh letih je mongoloid vse vzljubil in nobene živali več ni okrog. Kaj hočeš, človek je bolan in jih je na tak ali drugačen način pospravil. Moj point je, da moraš imeti rad, če nimaš, se slej ko prej zgodi kaj slabega.

Razlika je ali ne želiš odgovornosti za živali in je zato nimaš ali pa je nimaš, ker dojemaš živali, kot manjvredna bitja oziroma sam trpiš za večvrednostnim kompleksom. Pri teh drugih je destvo, da definitivno ne marajo nikogar, ne ljudi, ne živali in niti ne sami sebe. Oziroma imajo sami sebe blazno radi, mnogo bolj, kot normalni ljudje. Imajo osebnostno motnjo.

Avtor, Imet rad živali je ravno nasprotno od bolnega uma, ki ima mačke in cucke na sedežni, postelji. Tisti ki spoštuje živali ne bo imel potrenbe , da živali vsiljuje človeške navade in se tudi ne vsake dotikat, saj tebi najbrž tud ne bi pasalo, da bi te vsak , ki bi prišel mimo začel gladit povsod. 🙂

Saj žival ne boža vsak ampak samo lastnik se ti ne zdi. Če jo drug človek lahko zelo podivja ali ugrizne torej podobno kot človek. Če tebe žene boža ti paše če te sosed bi ga na go….bec.

Saj žival ne boža vsak ampak samo lastnik se ti ne zdi. Če jo drug človek lahko zelo podivja ali ugrizne torej podobno kot človek. Če tebe žene boža ti paše če te sosed bi ga na go….bec.[/quote]Samooklicani živaloljubci, ki praviloma sploh ne veste kaj je žival in jo presojate in obravnavate po človeških lastnostih, imate res navado, da se morate še vsakega tujega cucka dotaknit.

Saj žival ne boža vsak ampak samo lastnik se ti ne zdi. Če jo drug človek lahko zelo podivja ali ugrizne torej podobno kot človek. Če tebe žene boža ti paše če te sosed bi ga na go….bec.[/quote]Samooklicani živaloljubci, ki praviloma sploh ne veste kaj je žival in jo presojate in obravnavate po človeških lastnostih, imate res navado, da se morate še vsakega tujega cucka dotaknit.[/quote]
Smrkec, od tebe bežijo ker negativo svetiš. Od kod jo napajaš že?

Si lahko mesojed, ki podpira mesno industrijo ter brutalne klavnice in hkrati ljubitelj živali? Si. Ampak samo ljubitelj živali kot prehrane.

Samooklicani živaloljubci, ki praviloma sploh ne veste kaj je žival in jo presojate in obravnavate po človeških lastnostih, imate res navado, da se morate še vsakega tujega cucka dotaknit.[/quote]
Smrkec, od tebe bežijo ker negativo svetiš. Od kod jo napajaš že?[/quote]Preden se naslednjič matraš z mojim postom, me lahko obvestiš, da ti slikce nalepim, ko besed ne znaš brat.


Smrkec, od tebe bežijo ker negativo svetiš. Od kod jo napajaš že?[/quote]Preden se naslednjič matraš z mojim postom, me lahko obvestiš, da ti slikce nalepim, ko besed ne znaš brat.[/quote]
Odlična zamisel, no pa nalepi.

Dvomljivo, koliko je človek človeški, če ima rad živali. Hitler vem da je imel zelo rad psico Blondi, pa eden njegovih podanikov na G – Goebbels ali Goering, ne vem, je bil čisto mahnjen na pse. In eden od teh G-jev je svojih pet otročkov, sebe in ženo zastrupil, ko je tretji rajh šel v maloro.
Tako da ne bi jaz nič modrovala. Imam pa tudi rada pse.

Saj žival ne boža vsak ampak samo lastnik se ti ne zdi. Če jo drug človek lahko zelo podivja ali ugrizne torej podobno kot človek. Če tebe žene boža ti paše če te sosed bi ga na go….bec.[/quote]Samooklicani živaloljubci, ki praviloma sploh ne veste kaj je žival in jo presojate in obravnavate po človeških lastnostih, imate res navado, da se morate še vsakega tujega cucka dotaknit.[/quote]

Ti pa misliš, da so živali tako grozno grozno drugačne od ljudi. Ja imaš se za res poznavalca. Če se pogleda tvoj nagon, da nobeno mnenje ne spoštuješ ampak uturiš takoj svojega, da izpadeš ne vem kakšen alfa si pokazal, da nisi nič drugačen kot živali. Nagon ti štrli iz ust in pisanja.

Samooklicani živaloljubci, ki praviloma sploh ne veste kaj je žival in jo presojate in obravnavate po človeških lastnostih, imate res navado, da se morate še vsakega tujega cucka dotaknit.[/quote]

Ti pa misliš, da so živali tako grozno grozno drugačne od ljudi. Ja imaš se za res poznavalca. Če se pogleda tvoj nagon, da nobeno mnenje ne spoštuješ ampak uturiš takoj svojega, da izpadeš ne vem kakšen alfa si pokazal, da nisi nič drugačen kot živali. Nagon ti štrli iz ust in pisanja.[/quote]Za bolnega v glavo niso drugačne ne in misli, da mora cuck spat na postelji, imet umite zobe s krtačko, bit skopan v dišečem šamponu, oblečen v lepo kiklco z mašnco itn…….jaooooo bod raj tih, pa se ne smeši dalje.

Pa to sploh ni važno, imaš po internetu dovolj člankov, ko so serijski morilci imeli radi živali, ubijali pa so ljudi. Tore pregovor kdor ima rad živali ima rad ljudi odpade. Marsikateri zločinec ali človek pa ima res raje svojega psa ali žival kot pa druge ljudi. Logično človek se naveže na družinske člane, prijatelje pač tisti, ki mu je blizu. Zato mi je smešno, ko nekomu rečejo ali imaš raje mene kot tvojo žval. S to žvaljo si pa že nekaj let človeka pa poznaš sekundo.

Pa to sploh ni važno, imaš po internetu dovolj člankov, ko so serijski morilci imeli radi živali, ubijali pa so ljudi. Tore pregovor kdor ima rad živali ima rad ljudi odpade. Marsikateri zločinec ali človek pa ima res raje svojega psa ali žival kot pa druge ljudi. Logično človek se naveže na družinske člane, prijatelje pač tisti, ki mu je blizu. Zato mi je smešno, ko nekomu rečejo ali imaš raje mene kot tvojo žval. S to žvaljo si pa že nekaj let človeka pa poznaš sekundo.[/quote]

žival je predvsem tiho in uboga ukaze, tako da se ve zakaj imajo eni rajši živali kot ljudi…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Samooklicani živaloljubci, ki praviloma sploh ne veste kaj je žival in jo presojate in obravnavate po človeških lastnostih, imate res navado, da se morate še vsakega tujega cucka dotaknit.[/quote]

Ti pa misliš, da so živali tako grozno grozno drugačne od ljudi. Ja imaš se za res poznavalca. Če se pogleda tvoj nagon, da nobeno mnenje ne spoštuješ ampak uturiš takoj svojega, da izpadeš ne vem kakšen alfa si pokazal, da nisi nič drugačen kot živali. Nagon ti štrli iz ust in pisanja.[/quote]Sicer je poa tako, če se ti enačiš z debelim nagnusnim črvom, mene nič ne moti in mi ne škodi in sam bom še naprej ločil človeka in žival in prav tako različne živali med sabo. 🙂

tudi večina ljudi je tiho in uboga ukaze, pa zato niso nič kaj prida ljubljeni.

Pa to sploh ni važno, imaš po internetu dovolj člankov, ko so serijski morilci imeli radi živali, ubijali pa so ljudi. Tore pregovor kdor ima rad živali ima rad ljudi odpade. Marsikateri zločinec ali človek pa ima res raje svojega psa ali žival kot pa druge ljudi. Logično človek se naveže na družinske člane, prijatelje pač tisti, ki mu je blizu. Zato mi je smešno, ko nekomu rečejo ali imaš raje mene kot tvojo žval. S to žvaljo si pa že nekaj let človeka pa poznaš sekundo.[/quote]

žival je predvsem tiho in uboga ukaze, tako da se ve zakaj imajo eni rajši živali kot ljudi…[/quote]

Verjamem, da ne. Ker marsikateri človek se naveže na svojo žival. In ni mi logično kaj bi bilo narobe, da ima človek raje svojega psa kot pa polarnega sija. Jaz imam raje svoje dva psa kot pa tebe. In kaj je s tem narobe. Nič. Uboga ukaze žival a sebe pa ne pomisliš in druge ljudi kako ubogamo in plačujemo davke se tresemo, če ne plačamo položnice, Ubogamo na ukaz kaj moramo jesti, kaj je dobro, kaj ni dobro, kaj je zdravo, kaj ni zdravo. Torej……………..

Ti pa misliš, da so živali tako grozno grozno drugačne od ljudi. Ja imaš se za res poznavalca. Če se pogleda tvoj nagon, da nobeno mnenje ne spoštuješ ampak uturiš takoj svojega, da izpadeš ne vem kakšen alfa si pokazal, da nisi nič drugačen kot živali. Nagon ti štrli iz ust in pisanja.[/quote]Sicer je poa tako, če se ti enačiš z debelim nagnusnim črvom, mene nič ne moti in mi ne škodi in sam bom še naprej ločil človeka in žival in prav tako različne živali med sabo. :-)[/quote]

Debele črve imaš ti v črevesju tako da jih kar vzljubi, ker ti marsikatero dobro stvar delajo po smrti pa te pojedo, da ne ostane smrdljiv vonj po tebi.

žival je predvsem tiho in uboga ukaze, tako da se ve zakaj imajo eni rajši živali kot ljudi…[/quote]

Verjamem, da ne. Ker marsikateri človek se naveže na svojo žival. In ni mi logično kaj bi bilo narobe, da ima človek raje svojega psa kot pa polarnega sija. Jaz imam raje svoje dva psa kot pa tebe. In kaj je s tem narobe. Nič. Uboga ukaze žival a sebe pa ne pomisliš in druge ljudi kako ubogamo in plačujemo davke se tresemo, če ne plačamo položnice, Ubogamo na ukaz kaj moramo jesti, kaj je dobro, kaj ni dobro, kaj je zdravo, kaj ni zdravo. Torej……………..[/quote]No če pa res že vse to ubogaš, potem si pa že res na tričetrt kuzlica….brez rodovnika seveda. 🙂 Nekateri pač mnogo od teh stvari ne ubogamo, oziroma jih čutimo kot je recimo okus hrane…:-)

Sicer je poa tako, če se ti enačiš z debelim nagnusnim črvom, mene nič ne moti in mi ne škodi in sam bom še naprej ločil človeka in žival in prav tako različne živali med sabo. :-)[/quote]

Debele črve imaš ti v črevesju tako da jih kar vzljubi, ker ti marsikatero dobro stvar delajo po smrti pa te pojedo, da ne ostane smrdljiv vonj po tebi.[/quote]J pa kaj je zdaj narobe, anisi reklo, da si enako živali in napadalo mene, ki ločim žival od človeka in živali med sabo? Saj črv je tudi žival. 🙂 Kaj pol zdaj si enako živalia ali nisi? 🙂

Verjamem, da ne. Ker marsikateri človek se naveže na svojo žival. In ni mi logično kaj bi bilo narobe, da ima človek raje svojega psa kot pa polarnega sija. Jaz imam raje svoje dva psa kot pa tebe. In kaj je s tem narobe. Nič. Uboga ukaze žival a sebe pa ne pomisliš in druge ljudi kako ubogamo in plačujemo davke se tresemo, če ne plačamo položnice, Ubogamo na ukaz kaj moramo jesti, kaj je dobro, kaj ni dobro, kaj je zdravo, kaj ni zdravo. Torej……………..[/quote]No če pa res že vse to ubogaš, potem si pa že res na tričetrt kuzlica….brez rodovnika seveda. 🙂 Nekateri pač mnogo od teh stvari ne ubogamo, oziroma jih čutimo kot je recimo okus hrane…:-)[/quote]

Seveda, da ubogaš na ukaz. Si navaden človečnjak, ki se se odločil kot jaz mislim. Na vsak moj post se oglašaš tako kot sem se zamislil. Okus hrane ti ne poznaš, ker nimaš dovolj možganov. Sledilec, ki misli, da je požrl vso znanost sveta.

Debele črve imaš ti v črevesju tako da jih kar vzljubi, ker ti marsikatero dobro stvar delajo po smrti pa te pojedo, da ne ostane smrdljiv vonj po tebi.[/quote]J pa kaj je zdaj narobe, anisi reklo, da si enako živali in napadalo mene, ki ločim žival od človeka in živali med sabo? Saj črv je tudi žival. 🙂 Kaj pol zdaj si enako živalia ali nisi? :-)[/quote]

Jaz sem vse ti si pa mrtev.

New Report

Close